Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Mida helli ehk Ailar on tagasi

Soovitatud postitused

Joujoujou.

 

Usu või ära usu, aga ma olen tagasi.

 

Minust :

Paljud teavad mind, ligi 1,5 aastat tagasi vist, oli mul siin viimati päevik. Olen 15 aastane Tallinna kutt, kes RSi võtab siin pimedal ajal ajaviitena. Huvi tekkis, kuna avastasin, et RS on suht palju muutunud paremuse poole. Ma ei uskunud kuangi ,et seda uuesti mängima hakkan.

 

Kasujast:

 

Nädal aega olen nüüd uuesti pelanud, ja paar päeva tagasi tegin P2P.

Ega siin pikka juttu pole, kasutaja 100% minu tehtud ja umbes 4-5 aastat tagasi, vahepael väga palju quited olnud. Ma mingit erilist arengut siin näitama ei hakka ma usun. Nädalavahetustel, kui maal olen on rohkem arengut, linnas vähem. Mingeid goale väga ei sea, mängin nii, nagu endal tuju on ja mida hetkel teha tahan. Pank on tagasihoidlik, mill tuleb ehk ära ? Sai kunagi maha PKdud. Mingit keepi taga ei aja, aga quest on vist kõige selline lemmikum ja seda tahaks saada täitsa, aga ei luba mdiagi.

 

Goalidest:

Slayer 55 alustuseks

Dungi tahaks ka kunagi mingi 40 teha

 

Mõni pilt:

62128502.png

90251212.png

16576283.png

83009622.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Uus skill on kasulik, treenimist on lihtsamaks tehtud jne..ja võite lisada ka julgesti.

 

---------- Postitused liidetud 16:28 ---------- Esimene postitus oli tehtud 11:17 ----------

 

87631670.png

Kõigist levelitest pilte pole. Vaadake slayd.

 

---------- Postitused liidetud 16:40 ---------- Esimene postitus oli tehtud 16:28 ----------

 

92406202.png

 

Uploaded with ImageShack.us

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

täitsa kena, edu siis

 

4p


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

79162892.png

 

Vaadades foorumi maine pole hea, aga minu tehtud vähemalt.

 

---------- Postitused liidetud 23:29 ---------- Esimene postitus oli tehtud 23:27 ----------

 

99762700.png

 

Uploaded with ImageShack.us

 

---------- Postitused liidetud 21-11-10 10:59 ---------- Esimene postitus oli tehtud 20-11-10 23:29 ----------

 

31965204.png

 

Uploaded with ImageShack.us

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

eks see 3. klass ole raske jah.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ei slacker, kell 8 läheb ja 26:00 tuleb

ailar, lase oma päeviku nimi ka ära muuta, atm sul kirjas, et ailar on taga, wtf !?!

vähemalt teed slayd, keep it up


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Phm on tunnidkella 15ni, ja siis peale seda on playboxi ettevalmistus ja playbox. Super sucks. Peaks laskma muuta jah, aga ei viitsi seda pmi saata. Tervitaks neid karvaseid, kes kuulasid rszor huumorit amuuri chatis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eino tore, ma lugesin pealkirja, et mida helli Ailar on taga.. mõtlesin vist rohkem oma rikutustasemel..

Anyway mäletan sind küll kunagisest ajast.. gl


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

tagasi peaks olema, pean vist adminile kirja saatma :D

igatahes hetkel fletchin. total up

 

---------- Postitused liidetud 20:43 ---------- Esimene postitus oli tehtud 18:40 ----------

 

15713430.png

 

herb 40 is next

 

---------- Postitused liidetud 21:22 ---------- Esimene postitus oli tehtud 20:43 ----------

 

44468039.png

 

tänaseks kõik ema ajas ära -.-

 

---------- Postitused liidetud 27-11-10 13:04 ---------- Esimene postitus oli tehtud 26-11-10 21:22 ----------

 

80201820.png

Smithing 50 next. Mill kaob nagu lupsti :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.