Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Call of Duty: Black Ops Cdkey.

Küsimus

VIP

Hi.

Probleem siis selles, et ei saa installitud mängu cdkey puudumise tõttu. Et äkki saaks keegi jagada seda?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

14 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP
Author of the topic Postitas
http://www.youtube.com/watch?v=EzSrY-H73Mg ehk aitab? describionis on olemas tõmbamis link.

Ja sina tõmbaksid alla sealt faili, kus on kommenteerimine keelatud ja 700 vaatamist ainult?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas

Mm... Mul pmst on mingisugune steam versioon koos crackiga. Aga ma ei tea, kuidas seda steami nö ära crackida, et ma saaksin läbi steami selle ära installida. Mingisugust tutoriali polnud kaasas :(


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas

LESS SPAMM MORE HELP: SUnny suguseid tolguseid pole vaja siia.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas
nojaa, ma arvan sama, aga ma las ma otsin siis sulle kusgilt selle cd key.

 

Või oleks suur kasu ka sellest, kuidas ma saaks steamil selle tööle. Mingi läbi steami saab ka seda installida, aga mingit õpetust pole...


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Tavai, paneme panused et ca 2 nädala pärast on MP lahti kräkitud?

 

Ubisofti katse DRM kaitsega AC2 kaitsta, 100% toimis, said oma papi kätte, sest mingi 2nädalat kräkiti lahti seda?

Kõik väidavad et Steam lahtikräkkimatu, BULLSHIT. Kõike on võimalik häkkida, aja ja oskuste küsimus.

Aga noh, suht toetaks isegi BO'd ostmisega, kuid liiga palju buge ja performance feile niiet jääb ära.

 

CDKeyd ple üldse vaja tegelt BO installil, sest kui sa CLONEDVD installiga üritad peale lasta sis on vaja originaal CDKeyd või ära moditud installi :)


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.