Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

delete

Soovitatud postitused

uulal la la la, ga ga ga uka ga ga:D

keda huvitab, minu jaoks tavalised pop artistid kes laulavad lihtsalt tavalisi kuulatavaid laule.

Bieber lihtsalt nii tatt ja teda kasutatakse ära ja ise väga õnnelik selle üle.

Ja gaga kohta ma ei teagi miks ta nii tuntud on:D

...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Justin Bieber is not gay, i just asked his boyfriend


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Gaga on tegelikult super laulja, samuti ka tema lood. Aga probleem selles et miks tal sellised kahtlased riided seljas, klipid jne, kuna ta tahab tähelepanu, skandaali.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mis mõttes te vihkate inimesi, sest nad on kuulsamad ning populaarsemad kui teie? justin bieberi asi ka vanaks juba jäänud, lõpetaks selle vihkamise ära? arvestage seda, et ta on saanud rohkem kui 50% vaatajatest tänu tema vihkajatele? kui sellist lugu kuulate kuskil, ärge tehke midagi.. jätake oma elu, kuradi kadedad idioodid siin foorumis ainult, moderaatorite IQ pole ka siin kiita..

 

ise pooldan lady gaga, ning ei trambi vastu maad ja karju:" omg gaga on minust kuulsam, tema peab maha tehtud olema."

gaga oskab teha reklaami, teeb skandaali, kes sellest kasu saab siis ah? kasutage oma päid mille teie kasvatamatud vanemad teile on väikse IQ tasemega pärandasid, juba sellepärast tehakse uus skandaal, et tal oli lihast kleit.. sellist asja pole enne olnud meedias, UUS ning midagi mida pole tehtud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mis mõttes te vihkate inimesi, sest nad on kuulsamad ning populaarsemad kui teie? justin bieberi asi ka vanaks juba jäänud, lõpetaks selle vihkamise ära? arvestage seda, et ta on saanud rohkem kui 50% vaatajatest tänu tema vihkajatele? kui sellist lugu kuulate kuskil, ärge tehke midagi.. jätake oma elu, kuradi kadedad idioodid siin foorumis ainult, moderaatorite IQ pole ka siin kiita..

 

ise pooldan lady gaga, ning ei trambi vastu maad ja karju:" omg gaga on minust kuulsam, tema peab maha tehtud olema."

gaga oskab teha reklaami, teeb skandaali, kes sellest kasu saab siis ah? kasutage oma päid mille teie kasvatamatud vanemad teile on väikse IQ tasemega pärandasid, juba sellepärast tehakse uus skandaal, et tal oli lihast kleit.. sellist asja pole enne olnud meedias, UUS ning midagi mida pole tehtud.

Kuule, sa Munadeta pähkel, MINA EI OLE KADE nende peale, aga tõesti nad käituvad nagu väärakad, laulavad laule mida ei tasu kuuldagi (vähemalt minu arust) ning sa ei ole mingi IQ teadlane nii, et ole tasa


dno.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
mis mõttes te vihkate inimesi, sest nad on kuulsamad ning populaarsemad kui teie? justin bieberi asi ka vanaks juba jäänud, lõpetaks selle vihkamise ära? arvestage seda, et ta on saanud rohkem kui 50% vaatajatest tänu tema vihkajatele? kui sellist lugu kuulate kuskil, ärge tehke midagi.. jätake oma elu, kuradi kadedad idioodid siin foorumis ainult, moderaatorite IQ pole ka siin kiita..

 

ise pooldan lady gaga, ning ei trambi vastu maad ja karju:" omg gaga on minust kuulsam, tema peab maha tehtud olema."

gaga oskab teha reklaami, teeb skandaali, kes sellest kasu saab siis ah? kasutage oma päid mille teie kasvatamatud vanemad teile on väikse IQ tasemega pärandasid, juba sellepärast tehakse uus skandaal, et tal oli lihast kleit.. sellist asja pole enne olnud meedias, UUS ning midagi mida pole tehtud.

 

mul oleks jumala pohhui nendest, kui nendest nii palju ei kuuleks

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mul oleks jumala pohhui nendest, kui nendest nii palju ei kuuleks

 

Phaze, sa oled NIII tark. Teed teema nimega Gaga vs Bieber, kuigi ise sooviksid neist vähem kuulda? Negatiivne reklaam käib sammuti reklaami alla! Ärge rääkige neist ja nad vajuvad sammuti unustusse, nagu näiteks Jonas Brothers või mingi muu wannabe salk.

 

Kuule, sa Munadeta pähkel, MINA EI OLE KADE nende peale, aga tõesti nad käituvad nagu väärakad, laulavad laule mida ei tasu kuuldagi (vähemalt minu arust) ning sa ei ole mingi IQ teadlane nii, et ole tasa

 

Kahju, et sa ei näe rohkemat kui mõni üksik lause. Ilmselgelt tundsid end puudutatuna. Ära parem vasta midagi, tean nagunii, et tuleb mingi nõrk laimamine.

 

Gaga on tõesti tööd teinud, kindlasti on ta väga hea manipulaator ja kõrge IQ'ga. Vastasel juhul ei oleks ta meie jaoks mitte keegi. Siiski ei nimetaks ma teda mingiks moetrendide loojaks või heaks muusikuks. Kõikide maailma laulude sõnad on kellegi poolt kirjutatud, see ei ole mingi näitaja, et ta enda lauludele ise sõnasid teeb. Ma olen Mihkliga 100% nõus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Phaze, sa oled NIII tark. Teed teema nimega Gaga vs Bieber, kuigi ise sooviksid neist vähem kuulda? Negatiivne reklaam käib sammuti reklaami alla! Ärge rääkige neist ja nad vajuvad sammuti unustusse, nagu näiteks Jonas Brothers või mingi muu wannabe salk.

 

 

 

Kahju, et sa ei näe rohkemat kui mõni üksik lause. Ilmselgelt tundsid end puudutatuna. Ära parem vasta midagi, tean nagunii, et tuleb mingi nõrk laimamine.

 

Gaga on tõesti tööd teinud, kindlasti on ta väga hea manipulaator ja kõrge IQ'ga. Vastasel juhul ei oleks ta meie jaoks mitte keegi. Siiski ei nimetaks ma teda mingiks moetrendide loojaks või heaks muusikuks. Kõikide maailma laulude sõnad on kellegi poolt kirjutatud, see ei ole mingi näitaja, et ta enda lauludele ise sõnasid teeb. Ma olen Mihkliga 100% nõus.

cool-story-bro.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Phaze, sa oled NIII tark. Teed teema nimega Gaga vs Bieber, kuigi ise sooviksid neist vähem kuulda? Negatiivne reklaam käib sammuti reklaami alla! Ärge rääkige neist ja nad vajuvad sammuti unustusse, nagu näiteks Jonas Brothers või mingi muu wannabe salk.

 

 

 

Kahju, et sa ei näe rohkemat kui mõni üksik lause. Ilmselgelt tundsid end puudutatuna. Ära parem vasta midagi, tean nagunii, et tuleb mingi nõrk laimamine.

 

Gaga on tõesti tööd teinud, kindlasti on ta väga hea manipulaator ja kõrge IQ'ga. Vastasel juhul ei oleks ta meie jaoks mitte keegi. Siiski ei nimetaks ma teda mingiks moetrendide loojaks või heaks muusikuks. Kõikide maailma laulude sõnad on kellegi poolt kirjutatud, see ei ole mingi näitaja, et ta enda lauludele ise sõnasid teeb. Ma olen Mihkliga 100% nõus.

 

aga mis siis juhtub kui ei tule? :O vaid see, et ma ei viitsi sinu vingumisi tegelikkuses lugedagi... Nii, et võid oma NN ära panemisega persse minna...

Anyway, paljud need "fännid" kuulavad seda sitta ja saasta sellepärast, et nad üritavad olla omastarust lahedad... kuigi nad seda ei ole.


dno.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

võiks ikka silmaringi laiendada ning kuulata midagi muud peale nende autorite esitatud lugude.. samal ajal, kui sina naerad inimeste üle, kes jumaldavad kellegi lugusi, naeran mina pihku vilinal, kuidas sina ei tea mis on linux. Kui te panete omale ka lihakleidid selga, ja lähete loomaaeda, saate ka kuulsaks! mõelge enne midagi oma ajurakukestega, ja siis pange oma arvamus kirja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
võiks ikka silmaringi laiendada ning kuulata midagi muud peale nende autorite esitatud lugude.. samal ajal, kui sina naerad inimeste üle, kes jumaldavad kellegi lugusi, naeran mina pihku vilinal, kuidas sina ei tea mis on linux. Kui te panete omale ka lihakleidid selga, ja lähete loomaaeda, saate ka kuulsaks! mõelge enne midagi oma ajurakukestega, ja siis pange oma arvamus kirja.

 

ma tean, mis linux on. ise olen ka kasutanud 2-3 aastat linuxit

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
võiks ikka silmaringi laiendada ning kuulata midagi muud peale nende autorite esitatud lugude.. samal ajal, kui sina naerad inimeste üle, kes jumaldavad kellegi lugusi, naeran mina pihku vilinal, kuidas sina ei tea mis on linux. Kui te panete omale ka lihakleidid selga, ja lähete loomaaeda, saate ka kuulsaks! mõelge enne midagi oma ajurakukestega, ja siis pange oma arvamus kirja.

 

STFU and GTFO pl0x, sa türklane ära vingu mu kallal, kui ei kõlba ära LOE jumala eest. Ning ma teadsin ammu, et LINUX on olemas. sa tõbras, ma lihtsalt ei olnud uurinud seda värki, ning küsisin arvamust TATT!


dno.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

hahahahah bieber kandideerib aasta MEES artisitks! XD

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.