Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kas Xbox 360 Hea Konsool:P

Soovitatud postitused

tavasss muidu ma eile loopisn just ps3 sõbra juures vastu seina. sitt viskas pildi eest ja enam tööle ei läinud kõigest 34 tundi pleasime black opis järjest täna teeme xbox-il vaatame siis kumb paremini vastu peab sittagi ei tea sa xboxist PS! sõber lubas käisime koos xboxil järel täna. heetkel 6 tundi pealtud.

lives kes tahab ühineda visaku gtag ja pealsime vahetusega ta peals 2 h ja siis mina 2 h mina nii tegime 12 h siis ma magasin 4h ja siis tema ja siis lasime 6 h järiest ma jäin magama siis ta ajas üles ja ma lasin 4h ja ta lasi siis viimased 2 h kuni se sitt jalad tavasse viskas suht munn tunne oli kuda 6 kilo vastu taevast lendas mis oli kasutatud 8 kuud.

 

Ja kus sa seda võtad et ms töötab uues xbox 720 kallal ja kus sa tead et just 720 tuleb nimeks.

Kurat sa oled TarkLaps


lol.PNGKermo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.