Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Minesmith20 | Clan Chat --> Liituge

Soovitatud postitused

VIP
cc maine langes.... juba ranked only

 

cc maine just tõusis, pole vaja sinusuguseid sinna kes küsivad arulagedaid küsimusi ja ülbavad.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kerjates ei teeni te sealt midagi. Kui loodate saada, siis olge aktiivsed, rääkige normaalset juttu ning abistage, keda vaja


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kerjates ei teeni te sealt midagi. Kui loodate saada, siis olge aktiivsed, rääkige normaalset juttu ning abistage, keda vaja

 

Kui sa mõtled kerjates ranki siis sügavalt kahtled..mul suht savi sellest rankist.Lihtsalt peaasi,et seal saaks olla.Selle põhjusel,et tore seltskond kellega igavaks ei jää.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ma ei saanud kicki.... läksin ise välja sellest cc-st

 

õieti tegid, cc saigi ühest munnist lahti


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mulle küll meeldib, hea ja sõbralik seltskond on seal tänu rank'ile.

 

im WHlP


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Tegelikult oleks parem kui te PMiksite mulle oma Rs konto nimed. Pole aega kogu aeg teemas jälgida. Kohe tegelen preaguste nimedega teemas.

See rank värk on ikka väga lame... :(

 

Just hoiab ära siukse asja nagu:"Keegi palun laenake mulle Whip!!! @@ SPAMM SPAMM!!@@", "Kuidas ma mingis questis/skillis/minigames seda ja seda ja seda teen?!?!??!?!" ning "OMG!!!! Ei ole võimalik ommfmfmfmmfmmgggg @@@ Si Skiller!!! Ommffgggg Wisely Done!!!@@@" vot sellest sai Si Skilleril ja nii mõnelgi kopp ees. Matiraadik oli täpselt selline. Nii, et nii või naa ei oleks ta saanud seda Chati külastada, isegi kui ta oleks tahtnud.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tegelikult oleks parem kui te PMiksite mulle oma Rs konto nimed. Pole aega kogu aeg teemas jälgida. Kohe tegelen preaguste nimedega teemas.

 

Just hoiab ära siukse asja nagu:"Keegi palun laenake mulle Whip!!! @@ SPAMM SPAMM!!@@", "Kuidas ma mingis questis/skillis/minigames seda ja seda ja seda teen?!?!??!?!" ning "OMG!!!! Ei ole võimalik ommfmfmfmmfmmgggg @@@ Si Skiller!!! Ommffgggg Wisely Done!!!@@@" vot sellest sai Si Skilleril ja nii mõnelgi kopp ees. Matiraadik oli täpselt selline. Nii, et nii või naa ei oleks ta saanud seda Chati külastada, isegi kui ta oleks tahtnud.

 

hmm... ma küsisin asju viisakalt mitte nagu siin sina kirjeldad... ise nutsid seal rohkem. korra küsisin kuidas kiirelt dungeoneeringut teha wisely käest... ja neid @ märke ma ei teinud ühtegi.

 

Niiet kolme sõnaga:

Taltusta oma hormoone


Chuck_Raadik.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tegelikult oleks parem kui te PMiksite mulle oma Rs konto nimed. Pole aega kogu aeg teemas jälgida. Kohe tegelen preaguste nimedega teemas.

Vr!!! Ommffgggg Wisely Done!!!@@@" vot sellest sai Si Skilleril ja nii mõnelgi kopp ees. Matiraadik oli täpselt selline. Nii, et nii või naa ei oleks ta saanud seda Chati külastada, isegi kui ta oleks tahtnud.

 

Vabandust, kuid kick on ka ju olemas, või ma eksin? Kahjuks olen botter ning kasutajanime ei avalda. Sellepärast jääb nüüd chatis käimatta, muidu seltskond oli tõesti 5+. Edu chatile.


1oosox.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Vabandust, kuid kick on ka ju olemas, või ma eksin? Kahjuks olen botter ning kasutajanime ei avalda. Sellepärast jääb nüüd chatis käimatta, muidu seltskond oli tõesti 5+. Edu chatile.

 

Alati on võimalik asju ajada nii, et teised su nime teada ei saaks. Ega ma ei avalikusta ju sinu nime kõigile ja veel vähem ma reportin. Teised ei teaks ju kes sa oled ning kas sa botid. ;) Ehk siis kui huvi, siis võid oma nime priivaat sõnumi teel saata.

 

hmm... ma küsisin asju viisakalt mitte nagu siin sina kirjeldad... ise nutsid seal rohkem. korra küsisin kuidas kiirelt dungeoneeringut teha wisely käest... ja neid @ märke ma ei teinud ühtegi.

 

Niiet kolme sõnaga:

Taltusta oma hormoone

 

Sina oled tõepoolest alles nii noor, et võib-olla pole veel puberteeti peal (arvatavasti pole sa ka kursis kuidas puberteet siia puutub nii, et soovitan googeldada)ning ma rääkisin üldises pildist mitte ainult sinust. Võib-olla see "täpselt" oli jah veidi üleliiast ning sa ei küsinud ühe korra. Sa küsisid nii Si, Wisely kui chati rahva käest pidevat abi. Kõik ei jõua sulle kogu aeg juhendeid anda, riideid lased ka emal endale selga panna? Tähendab, et siin teemas pole sul mõtet enam postitada, või noh kui sa siia postitad lasen ma sind warnida. Sa oled juba piisavalt rämpsu tekitanud. Ja ma saan aru, et sa tahad mulle nüüd midagi halvasti vastu öelda ning sinu lohutuseks võin öelda, et on olemas ka privaat sõnumid ja profiili sõnumid, võta seal ühendust ja sõima nii kuis süda soovib aga siia teemasse sul enam asja pole.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.