Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Res Public Cup 2010

Soovitatud postitused

Mäletate veel vanu Res Public Winter, Spring ja Summer Cupe? See kõik on nüüd tagasi uue Res Public Cup 2010 näol! Serveritega sponsoreerivad meid nüüd Zone.ee ning oldschool xServu ehk DataCode OÜ. Mine ja uuri: cup.rps.ee ning registreeri cupile, kuni kohti veel jätkub! Registreerimine on nüüd avatud ning kestab 20. novembrini või kuni kõik tiimid on täis ning kõik tiimid on maksnud. Cupi korraldab endiselt Res Public Server.

 

Rohkem infot: cup.rps.ee

Auhinnafond on 1000 krooni. Ootame Teie arvamusi maplisti osas.


signatuur.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

suht mõttetu et peab maksma jah. tavaliselt on k6ik cupid tasuta ja auhinnad on poole vingemad :D

klapid ja värgis mis maksavad poes 1500eek.

Siin nii sitt auhinna fond ja peab ise ka raha sisse plekkima.

aga muidu edu teile :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
suht mõttetu et peab maksma jah. tavaliselt on k6ik cupid tasuta ja auhinnad on poole vingemad :D

klapid ja värgis mis maksavad poes 1500eek.

Siin nii sitt auhinna fond ja peab ise ka raha sisse plekkima.

aga muidu edu teile :D

 

sa tajud asja päris palju, hakkad äkki ise korraldama ?

 

 

osaleme vb.


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nagu ma aru sain, pole servudel EAC peal ? Nii kyll pointless regada :D nkn koodima hakkavad ~80% osalejatest.

 

mayham cup siis oli veel mingi cup mida sponsoreerib onoff

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mayham cup siis oli veel mingi cup mida sponsoreerib onoff

 

No see millega nad sponsivad pole veel kindel vb ei sponsigi st mingit kindlat lepet pole :),

 

suht mõttetu et peab maksma jah. tavaliselt on k6ik cupid tasuta ja auhinnad on poole vingemad :D

klapid ja värgis mis maksavad poes 1500eek.

Siin nii sitt auhinna fond ja peab ise ka raha sisse plekkima.

aga muidu edu teile :D

 

 

Sellistel cupidel jah mida korraldab mingi gaming organisatsioon millel on sponsorid.


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tõesti. Mis te arvate, et me võlume selle auhinnaraha persest välja? Ilmselgelt pole te kunagi pokkerit mänginud laua taga. Paned natuke sisse, võid võita palju, aga samas võid ka mitte võita. Igatahes.

 

Res Public Cup 2010'le on võimalik nüüdsest registreeruda ka mix-teamidena, seega tiimiliikmeid võib pidevalt vahetada, peaasi, et tiim mängib kindla tiiminime ja tagi all. Rega cupile enne, kui kohad otsa saavad - cup.rps.ee.

 

3 tiimi on kindlad juba ning 2 tiimi on kohe-kohe regamas, seega kohti enam kaua ei ole.


signatuur.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mayham suht normul cs team sõbrad seal.

neil sponsorid ja värgid mis maksavad neil cupiga seaonduvad kulutsused kinni.

Tõesti. Mis te arvate, et me võlume selle auhinnaraha persest välja? Ilmselgelt pole te kunagi pokkerit mänginud laua taga. Paned natuke sisse, võid võita palju, aga samas võid ka mitte võita. Igatahes.

 

Res Public Cup 2010'le on võimalik nüüdsest registreeruda ka mix-teamidena, seega tiimiliikmeid võib pidevalt vahetada, peaasi, et tiim mängib kindla tiiminime ja tagi all. Rega cupile enne, kui kohad otsa saavad - cup.rps.ee.

 

3 tiimi on kindlad juba ning 2 tiimi on kohe-kohe regamas, seega kohti enam kaua ei ole.

 

---------- Postitused liidetud 05:13 ---------- Esimene postitus oli tehtud 05:13 ----------

 

aga edu teile cupiga vb isegi tuleme pelama. aga küsimus mis siis saab kui 8 tiimi kokku ei saa?

 

---------- Postitused liidetud 05:14 ---------- Esimene postitus oli tehtud 05:13 ----------

 

aga edu teile cupiga vb isegi tuleme pelama. aga küsimus mis siis saab kui 8 tiimi kokku ei saa?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mis tiimid regavad?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vb paneb ka midagi kokku. :P Aga kas oma eac serverit tohiks kasutada? Ei kipu ilma selleta. : ))

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Custodia? No see minu teada pole mingi korralik ac, vähemalt vanast ajast ja kui no eac, then i think no game. : ))

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Muide, 1 ülivinge asi. Minu saidil spamitakse ja reklaamitakse sinu servereid, foorumit, teenuseid jne. Kasutatakse proxy. Kusjuures jätab 100% hea mulje teist. Gl.


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Blocki ära siis rps.ee oma shoutboxist või lahenda oma probleemid selle isikuga, kes spammib. Sa peaks ju teadma kelle sa välja oled vihastanud vms. Pole vaja automaatselt mulle halama tulla. Võta ette midagi siis, sest sinule on see probleemiks, mitte mulle.


signatuur.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Blocki ära siis rps.ee oma shoutboxist või lahenda oma probleemid selle isikuga, kes spammib. Sa peaks ju teadma kelle sa välja oled vihastanud vms. Pole vaja automaatselt mulle halama tulla. Võta ette midagi siis, sest sinule on see probleemiks, mitte mulle.

 

Okei, tänan vastamast. Sain juba lahenduse, nimelt keelasin ära sisse logimata shoutboxi kirjutamise :).


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Leidsid ka lahenduse -.- IP ban oleks sama hea olnud pmst?

 

Muide, 1 ülivinge asi. Minu saidil spamitakse ja reklaamitakse sinu servereid, foorumit, teenuseid jne. Kasutatakse proxy. Kusjuures jätab 100% hea mulje teist. Gl.

 

Seega..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.