Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Rasedust eitanud tüdruk peitis hukatud vastsündinu sahtlisse

Soovitatud postitused

VIP

Oli ikka mõttet oma elu ära rikkuda ?

Täiesti lõpp kui loll mõni saab olla.


:cheers:doh:cheers:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Miks sa nii seda tüdrukut kaitsta üritad? Vaieldamatu tõde on see, et temaga pole psüühiliselt kõik korras, olenemata sellest, kas tema tegelikult tappis ka lapse või ei.. Täie mõistuse juures olev inimene vastsündinu laipa kuskile sahtlisse ei topiks ju?

 

Esiteks .. mis vahet seal on, kas see laps oli kapis, sahvris või puuhalu all peidus ?! Laps oli surnud.

Teiseks .. laps oli sündides surnud

ja kolmandaks .. eks elage üle lapse kaotus, vaadake, mis teie psüühiline vorm teeb.

 

ofc 14 aastased maltsad ei taju seda teemat ja ajavad " AARRGGHH HAIGE EIT PANGE PÕLEMA " aga ausalt. ma tean omast käest sõbrannat, kes läks otseses mõttes peast sodi, kui lapse kaotas. See pole nalja asi.


Kliki signale, et vaadata mu IRL Blogi !

fruityloops.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Kõige hulllem see, et see Eestis juhtub .. Eesti mingi uber väike kah, igaüks tunneb ära ta varsti :O

Või nagu see koera asi seal pärnus oli .. see naine peab raudselt Pärnust ära kolima ja parem oleks isegi kuskile soome vms kohta minna :/ Nagunii hakatakse aknaid katki viskama, poes ei saa käija, lapsi hakatakse narrima ( tal vist olid lapsed ) .

 

Ja ära phazega tõmmelge, ta just sündis, teab kuidas asjad käivad .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kõige hulllem see, et see Eestis juhtub .. Eesti mingi uber väike kah, igaüks tunneb ära ta varsti :O

Või nagu see koera asi seal pärnus oli .. see naine peab raudselt Pärnust ära kolima ja parem oleks isegi kuskile soome vms kohta minna :/ Nagunii hakatakse aknaid katki viskama, poes ei saa käija, lapsi hakatakse narrima ( tal vist olid lapsed ) .

 

Ja ära phazega tõmmelge, ta just sündis, teab kuidas asjad käivad .

panid rebensi. minu arust oled sina hoopis 13

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kõige hulllem see, et see Eestis juhtub .. Eesti mingi uber väike kah, igaüks tunneb ära ta varsti :O

Või nagu see koera asi seal pärnus oli .. see naine peab raudselt Pärnust ära kolima ja parem oleks isegi kuskile soome vms kohta minna :/ Nagunii hakatakse aknaid katki viskama, poes ei saa käija, lapsi hakatakse narrima ( tal vist olid lapsed ) .

 

Ja ära phazega tõmmelge, ta just sündis, teab kuidas asjad käivad .

 

ära kujuta ettegi.

kedagi ei koti mignid lollakad penid. okei, va skinpükstest blondid poisid, kes on niivõrd emotsionaalsed, kuid andke andeks, nendest pole akna sisse viskajat.


Kliki signale, et vaadata mu IRL Blogi !

fruityloops.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Esiteks .. mis vahet seal on, kas see laps oli kapis, sahvris või puuhalu all peidus ?! Laps oli surnud.

Teiseks .. laps oli sündides surnud

ja kolmandaks .. eks elage üle lapse kaotus, vaadake, mis teie psüühiline vorm teeb.

 

ofc 14 aastased maltsad ei taju seda teemat ja ajavad " AARRGGHH HAIGE EIT PANGE PÕLEMA " aga ausalt. ma tean omast käest sõbrannat, kes läks otseses mõttes peast sodi, kui lapse kaotas. See pole nalja asi.

 

Kus see kirjas on , et laps sündides surnud oli? Ma üritasin otsida , aga ei leidnud.

Niisama küsin , tahaks rohkem informatsiooni. Siiani olen aru saanud , et keegi veel ei tea täpseid asjaolusi.

 

Kuidas saakski keegi öelda , et see naljaasi?


I see the truth an I feel the lies

But so many different views in so many different eyes

Make us paralysed, where all so hypnotized

From all the fluorides and chem. trails up in the skies

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Samas see on eit on ju ise süüdi. Ta ei kutsunud kiiraabi sünnituse ajal. Ja vaevalt laps ise ornis sinna kappi. Ema on ka ju kaasosaline? Aga noh reporter täis bullshit ka ju, ajavad sellist paska ianult ja mõnitavad inimesi.

 

Eks näeb mis asjast välja tuleb.

 

Btw phaze miks sa seda eite tõesti nii väga kaitsed? Oled ta sõber?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Samas see on eit on ju ise süüdi. Ta ei kutsunud kiiraabi sünnituse ajal. Ja vaevalt laps ise ornis sinna kappi. Ema on ka ju kaasosaline? Aga noh reporter täis bullshit ka ju, ajavad sellist paska ianult ja mõnitavad inimesi.

 

Eks näeb mis asjast välja tuleb.

 

Btw phaze miks sa seda eite tõesti nii väga kaitsed? Oled ta sõber?

nsm. ei tea toda

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kus see kirjas on , et laps sündides surnud oli? Ma üritasin otsida , aga ei leidnud.

Niisama küsin , tahaks rohkem informatsiooni. Siiani olen aru saanud , et keegi veel ei tea täpseid asjaolusi.

 

Kuidas saakski keegi öelda , et see naljaasi?

 

nurisünnitus aka sünnib surnud laps.

 

Samas see on eit on ju ise süüdi. Ta ei kutsunud kiiraabi sünnituse ajal. Ja vaevalt laps ise ornis sinna kappi. Ema on ka ju kaasosaline? Aga noh reporter täis bullshit ka ju, ajavad sellist paska ianult ja mõnitavad inimesi.

 

Eks näeb mis asjast välja tuleb.

 

Btw phaze miks sa seda eite tõesti nii väga kaitsed? Oled ta sõber?

 

 

laskun tagasi oma sõbranna juurde, kes lasi vetsus oma häda tehes lapse välja.

huvitav, kuidas selleks ajaks ajastada kiirabi kutsumist ? ..

selgita ära, tee valem, ehk saad ordeni.


Kliki signale, et vaadata mu IRL Blogi !

fruityloops.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
nurisünnitus aka sünnib surnud laps.

Uhm , nii tark olen ma ise kah. Ma küsisin kus see kirjas on? Ise ei leia , sorry.


I see the truth an I feel the lies

But so many different views in so many different eyes

Make us paralysed, where all so hypnotized

From all the fluorides and chem. trails up in the skies

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ronivad. ja kuidas veel ronivad. ronivad nii, et ise ka ei usu

Tubli töö, argumenteerida sa oskad.. :)

 

ja kolmandaks .. eks elage üle lapse kaotus, vaadake, mis teie psüühiline vorm teeb.

Arvad, et sellega panid mind nüüd paika? Ei. Been there, done that.. Siiski haiglas ja laipa kuskil "kapis, sahvris või puuhalu all peidus" ei hoia..

 

laskun tagasi oma sõbranna juurde, kes lasi vetsus oma häda tehes lapse välja.

huvitav, kuidas selleks ajaks ajastada kiirabi kutsumist ? ..

selgita ära, tee valem, ehk saad ordeni.

Selleks ei peagi ajastama kiirabi kutsumist, aga võiks väheke rohkem huvi iseenda tervise vastu olla- tüdruk peaks siiski midagi kahtlustama kui kuude kaupa päevad ära jäävad ning kui endast tõesti hoolid, lähed ikkagi günekoloogi juurde kui midagi valesti on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Vaiki tatikas rsk. (: Kebi magama jah, saad homme edasi nolada ;)

 

Suht haige teema tglt..

 

Ma vaatan kah .

Peaks vist Meelelahutusse toppima selle teema :O

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma vaatan kah .

Peaks vist Meelelahutusse toppima selle teema :O

 

vot see oli idiootsuse tipphetk.

 

aga muide, Mary.

Sellega oled kursis, et elus ei lähe kõik alati nii sujuvalt nagu kellavärk ?

igasugu jama juhtub. Ava oma silmaring ja vaata, mis maailmas nii kokkuvõtlikult toimub. Väga palju igasugust erinevat p*ska. Lihtsalt meie ei tea seda ning ei hooli sellest.


Kliki signale, et vaadata mu IRL Blogi !

fruityloops.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
vot see oli idiootsuse tipphetk.

 

aga muide, Mary.

Sellega oled kursis, et elus ei lähe kõik alati nii sujuvalt nagu kellavärk ?

igasugu jama juhtub. Ava oma silmaring ja vaata, mis maailmas nii kokkuvõtlikult toimub. Väga palju igasugust erinevat p*ska. Lihtsalt meie ei tea seda ning ei hooli sellest.

 

ma usun, et su jutt on praegu nagu kurtidele kõrvadele.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Phaze kaitseb seda naist sest see oli tema tuttav või keegi ?

 

mina ka kaitsen - kas see tähendab, et ka mina olin selle naise tuttav ?

 

Lihtsalt .. lapsed, saage aru. kui te asjast kõike ei tea, hoidke suukesed kinni, sest andke andeks . eelarvamused võite perse pista endale ;)


Kliki signale, et vaadata mu IRL Blogi !

fruityloops.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.