Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Real McCoy @ Total up!

Kas minna PRAYER 99 ?  

64 liiget on hääletanud

  1. 1. Kas minna PRAYER 99 ?



Soovitatud postitused

slack vta divine peale ja tee pilt ja siis anna pw ja ma lhen testin lmfao. Divine on kahtlemata parim asi mis bh kasutada. Muidugi claws või ags on ka head, aga Divine total tank lol. Ntx divine+guthan body+dragon skirt ei saa sa mingi oma nagu defnder/tokt ket xil.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
slack vta divine peale ja tee pilt ja siis anna pw ja ma lhen testin lmfao. Divine on kahtlemata parim asi mis bh kasutada. Muidugi claws või ags on ka head, aga Divine total tank lol. Ntx divine+guthan body+dragon skirt ei saa sa mingi oma nagu defnder/tokt ket xil.

 

tõsine 2k10

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jah, aga muidu, Oled näiteks 105+12 combat bh ja siis on target 92 str agsiga. Sul on divine, ta fiteb kui 92 str lööb mingi max 670 või nii siis 670:100x30=201 , 670-201=469, kui selline hit oleks su vastase speciali max oleks tal võimatu ko panna sulle kui sul rocktail+pie/brew.

Ja clawsid sama asi panevad sulle mingi 500 asemel 350. Ja kui mingi +240-290 slash/stab def boonust, saad harvemini sisse ja vähem ka veel.

Ely on küll hea, nõustun teiega aga see vtad extra pray poti kaasa ja siis ple enam muret.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

et tõsiselt kui teil on erinevaid arvamusi shieldide kohta tehke teema "üldine" alla vaidleme siis kas ely on hea või halb.

Hetkel ei ole plaane hakata divine ostma. Ely jääb ja kui keegi peaks mulle hea hinnaga divine pakkuma siis v6tan selle

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
a customize tee elyga pilt

 

Kohe teen ühe outfit pildi teile hindamiseks..

 

---------- Postitused liidetud 23:46 ---------- Esimene postitus oli tehtud 23:22 ----------

 

palun.. 140 QP!

2daeyqa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

sebi fury kit


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mage ammy ,see punane torkab nata silma ,ja sara dhide saab ge k2tte juba? ja t2na yhel vidis oli sara dhide+ely

Tra sa seletad igalpool, proovi ise ka millegiga hakkama saada. Siis tule tagasi


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

fury kit on minu jaoks ilgelt kole asi on olnud ja mulel see ei meeldi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

minuarust väga viks outfit!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
müü mulle trade hinnaga

 

Ma arvan küll... :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
imelik, las ma olla selline vend kes ise ei suuda midagi teha, lihtsalt annan oma arvamuse, ta kysis mis arvate ju....

 

Võta vaiksemalt veits, sa ei pea iga päev, kõiki päevikuid 5x kommenteerima, muud pole teha?

Outfit on kena, kasuta raha targalt:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
türa jonathan kao nahhuj siit juba putsi küll , rusikavennakene jonathan . Ise ei saaks elusees sellise armi kokku , kohenäha et kadetsed .

 

7p , alati saab olla ka parem account :P

 

hahah im kidding , kümme punni tegelt . hea acc .

 

Ma quitisn lol.... rs on hea ajaviide aga huvitav vaadata zine.... ropp mees oled btw.

Aga savi ytlen siis vaidluse kõrvalt et, pilteee palun, tahaks elyga n2ha sind midagi tegemas :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Jonathan, kui ma veel mingit idiootset posti sinu poolt peaksin nägema, siis ma bannin sind mõneks ajaks- aitab küll.

See, mis on idiootne see on juba minu otsustada nii, et tõmba oks koomale.

 

Ma tänan..

EDIT: Praegu olen tegelenud questidega ja järgmise nädalaga mage 94.. Üritan mingeid pitle ka uppida!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jonathan, kui ma veel mingit idiootset posti sinu poolt peaksin nägema, siis ma bannin sind mõneks ajaks- aitab küll.

See, mis on idiootne see on juba minu otsustada nii, et tõmba oks koomale.

 

Tundub jah et oleks mul targem, vb kaotasin mõistuse, vabandan kõigi ees tõesti.

Aga customize, tee oma pank nagu items kept on death, või ületab see 2b? aga jah, tõesti kena acc lol,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.