Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Real McCoy @ Total up!

Kas minna PRAYER 99 ?  

64 liiget on hääletanud

  1. 1. Kas minna PRAYER 99 ?



Soovitatud postitused

VIP
keegi pole rääkinud mingist "irl kaklemisest" lollakas rsor

 

Sul lõi põhja alt ? :O


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Ma palun ärge reostage mu teemat. Tõsiselt kole vaadata kui mingid vennad vaidlevad siin:D oleks asjakohane vaidlus, siis veel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sorry . Aga .

Need hiirod ajavad närvi mustaks :)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sorry . Aga .

Need hiirod ajavad närvi mustaks :)

Sa olid esimene kes hakkas omale inimesi külla kutsuma, Noob


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Kui mõni mode siia satub, siis võib natukene rämpsposti kustutada ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
nice päevik 9p ! : )

 

iroonia ? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

huh, 5 lvls to go :)

168bvhl.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kena :)

Miks wildis ei tee ? :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Kena :)

Miks wildis ei tee ? :D

 

Viskas kopa ette, siis mõtlesin, et alchiks veits. Järgmise lvli lasen stunnides :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Grats! Ilus kasutaja. Eriti mõned skillid. Edu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mati,

Kuule ma lugesin siin ja mõtlesin, et kas sa tegelt oled ka nii kõva vend, või lihtsalt närvidega on probleemid?

Selles suhtes, et, kui sa kusagil Tallinna lähedal oled, siis võib ju autoga veidikene sõita, et sind näha- Kui keegi veel peale tuleb ja bensuraha klapib siis võib isegi sutsu kaugemale, kui Tallinna lähiümbrus sõita.

Piletiraha on ka, või näitad ennast tasuta?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mati,

Kuule ma lugesin siin ja mõtlesin, et kas sa tegelt oled ka nii kõva vend, või lihtsalt närvidega on probleemid?

Selles suhtes, et, kui sa kusagil Tallinna lähedal oled, siis võib ju autoga veidikene sõita, et sind näha- Kui keegi veel peale tuleb ja bensuraha klapib siis võib isegi sutsu kaugemale, kui Tallinna lähiümbrus sõita.

Piletiraha on ka, või näitad ennast tasuta?

 

Päeva quote! :D


Kliki signale, et vaadata mu IRL Blogi !

fruityloops.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Vahelduseks üks pilt ka :)

szwxew.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mati,

Kuule ma lugesin siin ja mõtlesin, et kas sa tegelt oled ka nii kõva vend, või lihtsalt närvidega on probleemid?

Selles suhtes, et, kui sa kusagil Tallinna lähedal oled, siis võib ju autoga veidikene sõita, et sind näha- Kui keegi veel peale tuleb ja bensuraha klapib siis võib isegi sutsu kaugemale, kui Tallinna lähiümbrus sõita.

Piletiraha on ka, või näitad ennast tasuta?

 

Sorry for spämm but .

 

Mulle ei meeldi kui mingid tondid hakkavad endale liiga palju ette kujutama .


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pole mõtet isa mängida keskkonnas, kus valdav enamus on alaealised, ning harjunud internetis elama.

Kui sa oled päriselt ka selline isa, nagu sa paistad siin olevat, siis ma olen kindel, et sa võtaksid mõõtu kusagil mujal ja elaksid välja ennast muudel viisidel.

Endiselt olen arvamusel, et sa pole mitte midagi muud, kui üks endast liiga heal arvamusel olev nooruk, kes lihtsalt pole kunagi tupe peale saanud, sest enda magamistoast maailma vallutades pole see kahjuks võimalik.

Teinekord, kui soovid midagi kellegile või endale tõestada, siis mõtle enne, kui kirjutama hakkad.

Kindlasti võid sa ka minu juttu siin üleolevana lugeda ja arvata, et ma ei tea millest ma räägin, kuid eks meil kõigil ole lubatud arvata teatud asjadest midagi, ning selles ei saa süüdistada sind.

 

Soz, et veidi offtopic oli, kui ma pidasin vajalikuks sõna võtta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Pole mõtet isa mängida keskkonnas, kus valdav enamus on alaealised, ning harjunud internetis elama.

Kui sa oled päriselt ka selline isa, nagu sa paistad siin olevat, siis ma olen kindel, et sa võtaksid mõõtu kusagil mujal ja elaksid välja ennast muudel viisidel.

Endiselt olen arvamusel, et sa pole mitte midagi muud, kui üks endast liiga heal arvamusel olev nooruk, kes lihtsalt pole kunagi tupe peale saanud, sest enda magamistoast maailma vallutades pole see kahjuks võimalik.

Teinekord, kui soovid midagi kellegile või endale tõestada, siis mõtle enne, kui kirjutama hakkad.

Kindlasti võid sa ka minu juttu siin üleolevana lugeda ja arvata, et ma ei tea millest ma räägin, kuid eks meil kõigil ole lubatud arvata teatud asjadest midagi, ning selles ei saa süüdistada sind.

 

Soz, et veidi offtopic oli, kui ma pidasin vajalikuks sõna võtta.

 

 

well, are u?

 

acc kena


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

 

super-cool-story-bro.png

 

 

farm and slay up.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.