Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Konsooli sõda

Soovitatud postitused

Konsoolid on kõik pasad, nad hoiavad nö pc mänge tagasi, mõtelge nüüd, pmst koguaeg tuleb arvutitele uusi ja paremaid videokaarte, prosesi, mälusi jne ning neid kõik on võimalik klokkida aga mida sa selle konsooliga teed, klokkida seda just igavend ei oska, uut raudvara kahtlen, et keegi sisse leiutab.

 

Ühesõnaga konsoolid on pask, arvuti on parim. Ning see on tõene fakt, et konsoolid pidurdavad mängude arengut(kvaliteeti jne).

 

The End.

 

Mida sa siis siin alafoorumis üldse passid?

Kui nii suur hater oleks, siis sa ei vaatakski seda kohta..

 

Tõmba leebet.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Miks te siia teemasse arvuti tõite? Tegu on konsoolisõja teemaga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Isiklikult oman môlemat konsooli. Igapäevaselt mängin xboxi peal ja ps3 ei puudu peaaegu et üldse. Mitte sellepärast et ps3 halvem oleks. Jah graafika erinevusi on kui sa need kôrvuti paned ja vôrdlema hakkad luubiga. Aga see tuleneb ju sellest et mängud on blueRay plaatidel. Kui sa oled Gamer siis ma läheksin xboxi kasuks, rohkem inimesi ja inimestel on mic. Ps3 kasuks ma läheksin siis kui sulle meeldib filme vaadata ja mängida vahepeal. Puldi kohalt pole midagi öelda, igal ühel oma maitse kui suur ja missuguse kujuga see su käes on. ( that what she say'd ) Probleem on selles et seal ei räägi peaaegu et keegi. Xboxi peal mängin rohkem sellepärast ka et mulle meeldib see gamerscore asi rohkem. Eks xboxil ole palju miinuseid ps3 vôrreldes, Kontrolleril pole akut, konsooli laadija on mega suur ja konsool ise teeb palju häält ( slim ei tee peaegu et üldse häält ) xbox live maksab. Kôik oleneb mida sa sellest konsoolist ootad ja mida sa sellega teha tahad, seal pole mitte mingisugust sôda tegelikult. Kôik lihtsalt kaitsevad seda toodet mille neile emme vôi issi jôuludeks kinkis.

 

 

Ps3 ja xboxi pildi erinevus:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

XBox. Parem graafika, pult, suurem kommuun..

PS3 on nagu arvuti juba, interneti browser, isegi movie editor, blu ray mida kellelgi vaja ei ole....

Miks on seda jama vaja, kui arvutis on kõik olemas?

 

No saan aru nendest, kellel ei ole arvutit.

 

PS3me ainuke pluss on see, et on tasuta nett.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
XBox. Parem graafika, pult, suurem kommuun..

PS3 on nagu arvuti juba, interneti browser, isegi movie editor, blu ray mida kellelgi vaja ei ole....

Miks on seda jama vaja, kui arvutis on kõik olemas?

 

No saan aru nendest, kellel ei ole arvutit.

 

PS3me ainuke pluss on see, et on tasuta nett.

 

Hah, kulla inimene ;).

PS3 hind = CA 5k

Xbox hind = Samuti 5k + xBox live tasu jnejne

 

Nii hakkame siis võrdlema.

Sa maksad 350 vms kuus live eest, eks?

Samaegselt saad sa 5k eest mängida mänge tasuta online, vaadata filme, movie editor, blu ray, internet ja isegi Linux OS peale lasta.

Ja täpselt sama hinnaga.

Mis selles halba on ma ei sa aru tbh :P?

Kuna Graafika kohalt ma vaidlema ei hakka.

Mõlemad on imo sitaks hea graafikaga, ja pole mõtet vaielda.

Miks on seda jama vaja, kui arvutis on kõik olemas?

Aga miks mitte? Inimesed saavad endale PRO gamer konsooli, ja pmst arvuti 5k eest.

Xboxil maksad sa veel live aega ja ainuke asi mis seal peal on, ongi see kuradi mängimisvõimalus.

Samuti ei hakka ma siin mingit debiilset diktaatori juttu ajama, et PS3 on parem ja jutul lõpp.

Seda peab iga inimene oma vaateväljalt nägema.

Mina näen nii, et microsoft on rahapeal väljas. Samuti olen kuulnud ka, et PS3 teeb iga nädal vms updatesi või isegi tihedamini. Ja Xbox pidi vaevu neid tegema. Kindlat allikat pole, ehk on see ainult " kuulujutt ".

Samuti pole ka mõtet võtta RROD ( red ring of death a.k.a ülekuumenemine ) enam halvaks näiteks, kuna uuematel variantidel on juba see parandatud. Keegi ei saa öelda, et Xbox > PS3. Mina olen isiklikult PS3 omanik ja ma ostsin selle 2-3a tagasi sünnipäevaks alles siis kui see oli 10k. Ma olen samuti kõik eelnevad konsoolid omanud: Playstation 1 ja playstation 2. Kuna ma arvan, et enamus hakkavad mind mingiks PS3 fänniks nimetama. Siis ma pole mingi überfänn kes xBoxi YouTubes iga päev maha teeb. Ma lihtsalt tahaks lõpetada selle lollaka teema. Kokkuvõtteks võib eelnevale postile öelda, et see nn " shit mida kellegil vaja pole ". On pmst tasuta. Ja samuti palun ma teil see sitt ära lõpetada siin, sest see on täielik ajudebiilsus. " Xbox on parem, ps3 on sitt hahahah " , " ps3 parem idioot xbox mingi bill geitisi pask toodant ". Loodan, et eriti selliseid lauseid siia enam ei tule ;). Ja eelnevatele postitajatele tahan öelda, et mängige sellega mis teil on. Kuna peab tõde ütlema.. MITTE KEEGI pole teist nii hull gamer, et mingid väiksed värvivahed huvitavad teid;).

 

Cheers,

Tanel

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
XBox. Parem graafika, pult, suurem kommuun..

PS3 on nagu arvuti juba, interneti browser, isegi movie editor, blu ray mida kellelgi vaja ei ole....

Miks on seda jama vaja, kui arvutis on kõik olemas?

 

No saan aru nendest, kellel ei ole arvutit.

 

PS3me ainuke pluss on see, et on tasuta nett.

 

Kui xboxil on parem graafika kui PS3l, siis ma olen Miki Hiir.

Arvuti ja PS3 on täiesti erinevad asjad alates PS3 3.21 firmware updatest. Siis sai veel Other OS peale lasta ps3le.

Puldil eriti vahet pole, xboxi analoogid käivad raskemini.

 

 

Muidu ühiskond, xboxil on aasta live 600 eek.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ostke Wii :)

 

Playstationid ja xboxid on nii mõttetud ju, koguaeg vahid oma ekraani ja klõpsid nuppe. Kõik mängud toimivad sama moodi, igavaks ei lähe?!

 

Wii-l on erinevatel mängudel erinevad viisid, kuidas pulti raputama jne peab.


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ostke Wii :)

 

Playstationid ja xboxid on nii mõttetud ju, koguaeg vahid oma ekraani ja klõpsid nuppe. Kõik mängud toimivad sama moodi, igavaks ei lähe?!

 

Wii-l on erinevatel mängudel erinevad viisid, kuidas pulti raputama jne peab.

 

Miks üldse pulti vaja? Kinect parem kui wii :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Raiko, kui osta õige pult, siis saad ise valida, kuidas analoogid käivad.

See kõik on harjumise küsimus. Mina näiteks ei saa üldse PS 3-me analoogidega mängida, sest nad on liiga lähestikku.

 

Vahet pole need analoogid. Xboxi puldil dpad jumala pask. Vajutad mängus, et tahad claymore, callib blackbirdi sisse. :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
oman mõlemat.

 

ps3 üle imo

 

Hello Arto.

 

Endal xbox360 luls .


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei saa aru mida üldse vaielda mingi controllerite kohta ?!

 

Need igale ühele erinevad - kuidas keegi harjunud ja kuidas kellegil käes istub.

 

On nüüd asi mille üle möliseda. :S

 

Ise oman PS3, igati rahul. Tahaks tungivalt Xboxi proovida - keegi kutsugu külla. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tartus elad võid tulla ja pelad ise omasin mõlemat

Xbox :

Mulle meeldib Väga. Live oma kindlasti PS3 ära.

AGa see et goldi peab ostma on jama ps3 selle pärast parem.

pult on kuidagi mugavam tundub kuidagi selline et nagu parem sihtida ja nii fpsides.

Kokkujooksmine xbox 5 kuu jooksul 0

rohkem ei oskagi öelda olen mõlemaid hdmi ja full hd telka taga pelanud graafika iv ja cod 6 võreldes vahet erit ei näe xbox tunub natuke parem aga ei oska eristada nii et suht aga iv on oopis teine asi minu arust on ps3 seal parem varjud tunduvad paremad.

ps3:

Müüsin maha kuna mängisin vähe enamus sõbrad omasi xkasti kellega live pleasi teha.natuke kahetsen.

mänge oli ps3 kask gta iv ja cod 6 samad mis xkasti.

Muu on suht kõik üleval minitud ja se blueray-d filmide jaoks ma ei kasutanud.

kokku jooksis selle 5 kuu jooksul 2 korda mõlema iv pelades.

tagsi kindlasti ei osta seda ps3.

okey võtame siis kokku:

XboX = FTW

PS3 = PULLSHIT 3

PS3 Fännid ärge siis pikka viha peage ;D

PS! Xboxsi omanikud keegi viitsib võima black opsi lives teha ;D


lol.PNGKermo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sa oled siis hälvik ka. Endal pole küll kunagi õnnestunud valet nuppu vajutada.

 

Sa ei saa piisavalt kille, et blackbirdi saada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Endal ps3 ja väga rahul. Olen ka xboxi pelanud, kuid meeldib ps3 rohkem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.