Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Superwoman in action

Soovitatud postitused

Noh superwoman, mida ma nüüd sulle olen teinud siis?

 

100% kindel, et panid banni selle eest, et pakkusin autoagi authi vastu 50.- ..

 

Teinekord ütle, kas tahad rohkem vöi vähem siis, või hoiata midagi ennem, mitte ära pane permi, kuradi naine

Reason on ka suht hea - "kõva" ;)

Kuidas selline lohh saab olla mode, sinu kohta on vähemalt 3 teemat olnud juba, kus sa niisama spammid, mölised ja mängid interneti supermanni, nagu su nimigi. Vahvel on fucked up kuna toimub onupoja poliitiks

 

http://www.vahvel.net/showthread.php?62381-M-v%E4ga-paljusi-authe-odavalt.&p=901823#post901823

 

zenja fokin sai ka sellise asja eest, 50 eeku agi eest on mölemale osapoolele hea.

 

 

mai tea noh, superwoman topi käsi kakanaatorisse ja ole õnnelik

 

 

~Pac

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma pole kuu aega käinud siin ja ikka sööte sama pudru siin. Nagu suht debiilid olete kui pole veel aru saanud, et Teie sõna Supermani kohta ei koti mitte kedagi juhtkonnast. Said banni ole õnnelik, äkki oleks aeg õue minna kui lähed nii närvi mingi näruse banni pärast.

You should try finding friends outside in the internet.


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ma pole kuu aega käinud siin ja ikka sööte sama pudru siin. Nagu suht debiilid olete kui pole veel aru saanud, et Teie sõna Supermani kohta ei koti mitte kedagi juhtkonnast. Said banni ole õnnelik, äkki oleks aeg õue minna kui lähed nii närvi mingi näruse banni pärast.

You should try finding friends outside in the internet.

 

tavaliselt ma kergelt ei ärritu, aga asi on põhimõttes, mine jõusaali tagasi kui midagi ei meeldi, teema on mõeldud enamasti superwomanile ja ta sõduritele, ning ma arvan et mul on rohkem tõelisi sõpru kui sul

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
tavaliselt ma kergelt ei ärritu, aga asi on põhimõttes, mine jõusaali tagasi kui midagi ei meeldi, teema on mõeldud enamasti superwomanile ja ta sõduritele, ning ma arvan et mul on rohkem tõelisi sõpru kui sul

 

mine vittu enda juttuga kõik me teame seda et jah sinna ei saa midagi teha,aga on sel teemal mõttet?


Rumors are carried by haters, spread by fools, and accepted by idiots

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Pac, sina?

 

Pikemat aega ju


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Pac, sina?

 

ja.

 

 

Crown, Sa kirjutad hullu filosoofilist teksti ja siis tuleb Superman ja paneb Su 1 lausega nii paika et isegi se perv kitten hakkab naerma.

 

kes sulle küpsist pakkus? loe mu tekst uuesti läbi.

 

ega mind ei huvita kes kellelegi ära paneb, miola sa peaksid olema 17. aga kahjuks mõistus ei jõua järgi. Asi on põhimõttes

 

tegelt mul savi, bannige siis see acc ka ära - superwoman saab oma tahtmise siis

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mu mõistus on jumala kodus. Räägi meile oma põhimõtetest siis? Jaga oma mõttemaailma. ( like somebody cares ).

kes sulle küpsist pakkus? loe mu tekst uuesti läbi.

 

ega mind ei huvita kes kellelegi ära paneb,

head et Sa siin ise ka ära ei ürita panna.


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Müün vaid kõiki korraha, eraldi mitte.

Oli kirjas ju ?

Probleem pole Supermanis, kuskil teemas mainis ta juba ennem seda ka, et müüb authe ja kõike korraga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Äkki pani ta Sulle banni topeltkasutaja omamise pärast?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ära poe.

Supermani käitumisviis oli väga õige, sest seal oli kirjas, et müüb vaid kõiki korraga. Samas sellise asja eest perm on veidi liiast.

 

Mine perse, ma ei poe , lihtsalt ta ongi normaalne vend. Käitub siinse lasteaijaga vastavalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ei saa aru mõnest inimesest, peeagu kõikidel Supermani vastu midagi, see ei ole ju normaalne, et ta täiesti lampi kellegile midagi teeb, koguaeg on mingi põhjus ja hetkel olid sina selles süüdi !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei saa aru mõnest inimesest, peeagu kõikidel Supermani vastu midagi, see ei ole ju normaalne, et ta täiesti lampi kellegile midagi teeb, koguaeg on mingi põhjus ja hetkel olid sina selles süüdi !

 

ja selle eest perm bani panemine on õigustatud?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mis ma siis tegema pean, hoiatama? Ma ei ole selline vend kes hoiataks enne 17 korda ja siis banniks üheks päevaks.

Scammerid saavad perm bani, teised saavad ikka kas 1337 tundi, päeva või kuud, kuid mitte permi

Palun väikesed jumalad, õpetage mind kuidas ma saaksin parem mode olla, ma tõesti palun teid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma sain aru, et Superman tahtis siis kõiki authe korraga müüa, kuid Pac. pakkus eraldi mõne eest raha? Ja selle eest perm?

Sellise loogika järgi peaks Superman ju pooled vahvlist ära bannima, sest selliseid pakkumisi tuleb kogu aeg - ütled, et müüd kasutajat vaid IRL raha eest, ikka pakutakse oma überawesome teisi kasutajaid vastu. Ning siis ei tuleks sellest süsteemist midagi välja, sest siis oleks foorumil kindel hukk.

Ei usu, et moderaatorite teemadel on erinevad nõudmised, mida peab rakendama.

Kui asi oli nii, nagu ma aru sain, siis oli perm ban TÄIESTI arusaamatu ning järjekordne võimu ära kasutamine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma sain aru, et Superman tahtis siis kõiki authe korraga müüa, kuid Pac. pakkus eraldi mõne eest raha? Ja selle eest perm?

Sellise loogika järgi peaks Superman ju pooled vahvlist ära bannima, sest selliseid pakkumisi tuleb kogu aeg - ütled, et müüd kasutajat vaid IRL raha eest, ikka pakutakse oma überawesome teisi kasutajaid vastu. Ning siis ei tuleks sellest süsteemist midagi välja, sest siis oleks foorumil kindel hukk.

Ei usu, et moderaatorite teemadel on erinevad nõudmised, mida peab rakendama.

Kui asi oli nii, nagu ma aru sain, siis oli perm ban TÄIESTI arusaamatu ning järjekordne võimu ära kasutamine.

ilmselgelt on siin siin probleem suurem ja eks ma hoian silmad lahti, kui keegi peaks veel nii tegema, siis perm.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mõlemat sorti postitust saab ignoreerida või viisakalt ei öelda. Mitte laksust bannima.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.