Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

RsBlackmarket saidi kohta kysimused .

Soovitatud postitused

http://www.rsblackmarket.eu/

 

Selle saidi admin keegi Keit , tema msn [email:2uxqh8tz]keit@rsblackmarket.eu[/email:2uxqh8tz]

 

Kas tegemist scammeriga v6i on ta usaldatav ?

 

Lihtsalt tekib v2ike kahtlus kuna jmh kuulsin kuulukaid juba mitmelt inimeselt , et sain nyyd temalt oma acciga yle cmb 138 mida ma myyn siin .

 

Laup2eval myys ta kasutaja 2ra kellegile v2lismaalsele ja ytleb , et raha tuleb 2-5 p2eva eesti panka .

Kuna mul s6ber ytles et max 12 tundi tuleb siis tuli suur kahtlus kas sain petta v6i mitte .

 

Kes teab teda v6i on midagi kuulnud andke teada ,

 

T2nud .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
perele kuuli & koera ära sööma / MIDA VITTU HAHAHAHAHAHAHAHAH liiga palju bensiini / runescapet ?

 

kkurat sa kukk tõmba jehhat siit juba.

ise sa pole keitiga äri teinud, et smd pls ?

ise müüsin maha tallle kasutaja ja sain ilusti raha kätte.

nii, et revo ole vaitt kuna postcounti mujal!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Tead mis? Sinu lausete järgi või noh teksti järgi ütleks ,et ainukene kes siin tattnokk on, oled sina:)

 

ole normaalne vaata m22ne sa oled , foorumis on reeglid loe neid ja siis tule tagasi kui oled arenenud .

sa paned siin mingi OFFTOPIC juttu , keegi ei kutsunud sind siia , et sa saaksid mingi lambi mula suust v2lja ajada .

 

Tee midagi targemat mine loe lehte v6i maitea , lihtsalt *stay on topic* .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
see et sa mingi faking pildi teed, tähendab juba et sa aus ?

siis kui ta oma raha kätte saanud, siis palun mina vabandust.

 

Sittakanti teinud ülekandeid, tänagi maksan 2.2k ühe kasutaja eest, tahad kohe vabandada? Panen pildi peale ülekannet.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olen RsBm-is Admin. Siiani on ainuke pettur juhtkonnast Oskar, kes ka siin foorumis pesitseb ja müüb pinne.

Vahvlist tean nii mõndagi, kes on meil liige ja siiani pole ühtegi halba sõna kuulnud.

Kellel on mingit küsimust, siis võib vabalt saata mulle nii vahvlis kui ka RsBM-is PM-i...

Oleme küll väike, kuid arenev kommuun.

Samuti on tulemas väga mugavad uuendused petturite vältimiseks :)

 

Cheers!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Väike proof jälle, 2.2k kandsin just ühele üle, ootas mingi nädal oma raha :)

 

Et ootan nüüd vabandusi, agarad olete süüdistama küll, kas ka vabandama?

 

 

2200.PNG

 

---------- Postitused liidetud 18:43 ---------- Esimene postitus oli tehtud 17:53 ----------

 

Seda ma arvasingi....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Saab kohe kui laekub, kas tõesti on nii raske nii lihtsast asjast aru saada? Ülekande kiirus ei sõltu enam minust ja ma ei saa seda kuidagi kiirendada või mis.

 

Ma ei näe üldse põhjust miks see sinu tagumenti kratsib nii sügavalt augu äärest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
notüra, sa oleks pidanud talle nüüd ju ülekande tegema, mul valu pohhui kas sa kandsid praegu oma vennale / sugulasele / sõbrale, mul pohhui,

tahan näha et sa kandsid crifesile, ja siis ma palun vabandust, ma võin ka pilte teha, et a ok ma kandsin sellele 6m krooni, keegi veel tahab, saatke oma rsi user/pass / andmed notepad failis mulle pmina.

 

is dis normal ?

 

---------- Postitused liidetud 21:30 ---------- Esimene postitus oli tehtud 21:25 ----------

 

 

sellepärast, et sinusugune taun laseb jälle ühe ausa inimese üle. kuradi vitt selline raisk, tra see rsblackmarket on täis vittude paradiis. peaks ka sinna minema, mulle antakse admini koht, ja ma oleks famous seal.

 

See teema pole mingi m6tetuks laimuks , aeg n2itab nyyd .

 

Ootan neljap2evani .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ma ei saa aru mida te laimate alusetult mina ise ootan ka oma raha lubas reedel maksta.

ise ei usu et ta üle laseb


Niisama.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Puhastasin teemat pisut. Iga järgnev offtopic saab warni + 24h bani.

 

OnT: Loodetavasti saate asjad klaaritud ja saad oma raha kätte.

Edu.

 

Parimat.

~Dumby

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tegin kah hiljuti nendega äri, just nimelt Keitiga, müüsin talle oma maini. Eile andsin Keitile andmed ja homseks peaks raha üle tulema, siiani on kõik toiminud, loodame parimat.


I'm trying to be a better person.

 

dmeb08.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kandis eile 94 eeku täna jõudis kohale.

Kohe kindlasti pole tegu petturitega.


:cheers:doh:cheers:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.