Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Nonneri orjandus..

Soovitatud postitused

SUPERVIP
kas sa seda ikka mäletad, et ytlesin sulle eile , et vend mängib?

ja ma ei lubanud tal kellegagi rääkida..

 

Loll jutt. See on bot. Kuidas me sellest aru saime? Liikumise järgi. Kasutaja liikus panka ja pangast tagasi alati 1 ja sama koha pealt. Panka läks ühe spoti peale, ootas ja siis alles panka. Pangast tagasi tulles liikus jälle sama spoti peale ning hakkas edasi jätkudega tegema. vahepeal bot failis ja uimerdas ning hakkas oma ridapidi edasi liikuma. Igastahes vaadake ette kelle teenust te ostate.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul lubas kolmapäevaks 99 FM , aga on 98 ja 100k Xp on päevaga ainult teinud. Öösel mingi 3-4 paiku nägin et Mu kasutaja oli sees :D , siis ta ei vastand midagi, ega msnis kah. Loodan et sa ei Boti, said 300 Kr kätte ja töö pole tehtud:)

 

 

EDIT: MSNIS kah ei käi, blockisid ära mu ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul lubas kolmapäevaks 99 FM , aga on 98 ja 100k Xp on päevaga ainult teinud. Öösel mingi 3-4 paiku nägin et Mu kasutaja oli sees :D , siis ta ei vastand midagi, ega msnis kah. Loodan et sa ei Boti, said 300 Kr kätte ja töö pole tehtud:)

 

 

EDIT: MSNIS kah ei käi, blockisid ära mu ?

Karta on, et ta botib siis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mul lubas kolmapäevaks 99 FM , aga on 98 ja 100k Xp on päevaga ainult teinud. Öösel mingi 3-4 paiku nägin et Mu kasutaja oli sees :D , siis ta ei vastand midagi, ega msnis kah. Loodan et sa ei Boti, said 300 Kr kätte ja töö pole tehtud:)

 

 

EDIT: MSNIS kah ei käi, blockisid ära mu ?

 

ma olen atm msni, aga keda pole pole sind lol

ehk blockisid ise mind?

ja atm tegelen sulle 7m tegemisega, kui see tehtud lõpetan fm

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

sai ju tõestatud et botid 8 lehel video ja kõik asjad olemas ma ka bottin aga ma ei hakkanud siis kui bust sain mingit kukku leele juttu ajama ;)!


Rumors are carried by haters, spread by fools, and accepted by idiots

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.