Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

CE markeering

Küsimus

Küsimus väga lihtne.

Kas videokaarti võib tellida nt hiinast kui sellel ei ole CE markeeringut peal? Mõtlen võimise all seda ,et toll seda ei hävitaks.

Olen lugenud CE kohta, seal kirjas ,et kõik elektroonika , isegi mänguasjad jne.. Aga kas videokaart läheb siis elektroonika alla?

Pmst peaks ju minema, aga ma küll ei teaks ,et neid märgistatakse:d või?

 

Vastake ainult need kes teavad asjast üht-teist

OLETAJAD HOIDKE EEMALE!!!

 

 

ty

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

2 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0

Ei usu, et läheb. Ma igasuguseid väikesed asju tellinud Hiinast ja kõik kätte saanud. Puldid, PS2 mälukaardid, xbox 360 puldid, jne. Ise mitu tk korraga võetud, mitte kunagi ei ole pidanud tollimaksu maksma. Arvutijuppidest olen võtnud 512mb sdram mälusi odavalt. Ja need küll CE markeeringu alla ei läinud. Tundub, et Hiina müüjad teavad mis tolliga teha, et sellest mööda hiilida. Hiljuti tellisin Hiinast paki, mulle koguväärtus müügihinnana, on üle 100 euro, aga müüja märkis paki peale väärtuseks ainult 15 usd... :laugh:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

tollil ei ole õigust midagi hävitada,

kõik kaup, mis riiki tuleb läheb läbi xray, ja kui see näitab midagi huvitavat siis tehakse pakk lahti ja kontrollitakse.

 

odavad telefonid ei tule läbi, isegi kui neil CE kleepusd peal. toll on üpis huiar kui aus olla... aga noh eks nemad peavad kah raha teenima ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.