Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: 126+12 , Total 2221 .

Soovitatud postitused

ODAV!

 

Myya siis kasutaja , hind pakkuge .

Kasutajaga kaasneb kogu eelnev info ja olen teine omanik kasutajal .

 

Ise olen olnud kasutaja omanik tsilka 3 aastat .

 

Hind pakkuge .

 

MSN : [email:1mudc85r]Rikkur1989@hotmail.com[/email:1mudc85r]

 

Nimi : Richard

Kogu panga pilt ka siis .

 

bank.png

 

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Palju AW?

1200 sobiks?

ja kas dungeoneering tokenid alleS?

 

1200 Sobiks t2itsa , isegi tekib tunne , et rohkem ei paku keegi ja asjaga kiire v6iksin isegi 2ra myya , v6id mind MSNi ka lisada saame r22kida ligemalt kui ma koolist tagasi .

 

---------- Postitused liidetud 13:12 ---------- Esimene postitus oli tehtud 13:11 ----------

 

Tee palun täies mahus black markidest pilt , kuna sul on alumine osa ära lõigatud ju .

1000.- minu poolt .

 

Seal all pole midagi vaadata kuna k6ik teised on expired mingi ropendamiste eest ainult .

1200 EEK on pakutud kahjuks kui ta alt hyppab oled sina hetkese pakkumise liider siis , kuigi sa v6id mind msni ikka lisada mis asub yleval teemas kohe .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ou .

Täna 1400 .- :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
minu vana kasutaja , olen ostnud seda acci nimi oli veel Dr Crife, SCAMMER!

 

Scammeritelt ostad muidugi , et saad scammi ...

 

Kasutaja oli 3 kuud jooksus kes teab kus .

Pole minu viga , et sina saad scammeritelt p6ske .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
sina varastasid , sina aint teatsid 1,2,3 passi mulle antsid mulle mingi sitta.

 

No muidugi , et kasutaja omanik peab teadma kasutaja infot .

Mina ei m2nginud kasutaja peal kaua aega , pmst ennem suve juba ei m2nginud siiamaani ei m2nginud .

S6ber tegi 83 Dung ylej22nud minu tehtud pmst .

Said scammi kellegilt kelle k2es see kasutaja varem oli , GG .

 

2ra rohkem postita siia teemasse muidu v6tan foorumi v6imudega yhendust .

 

---------- Postitused liidetud 23-09-10 10:49 ---------- Esimene postitus oli tehtud 22-09-10 20:04 ----------

 

Bump .

 

---------- Postitused liidetud 24-09-10 10:27 ---------- Esimene postitus oli tehtud 23-09-10 10:49 ----------

 

Bump !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kasutaja väga paljude käes olnud.

ja varemgi rs24-njas müüdud

valetad, et oled 3mas omanik..

 

sa taun lugeda ei oska ?

see acc oli kuskil lennus, ja sellega tehti igasuguseid nalju tont nahhui. osta prillid dibla.

// kes siin müüb seda praegu, saada teema link mingile aaaktiivsele modele, saavad jätte 90% siin spammijaid warne / mutesid. või bannesid, fakk raisk minge reostage kellegi teise teemat, pole vaja igalpool oma sitta toppida, see kes bm pilte küsis, ma võin leppida et ta ainult hõõrub selle kasutaja peale raketti, ja imeb ennast kuivaks pärast.

 

Peace R,

Edu Müügiga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No muidugi , et kasutaja omanik peab teadma kasutaja infot .

Mina ei m2nginud kasutaja peal kaua aega , pmst ennem suve juba ei m2nginud siiamaani ei m2nginud .

S6ber tegi 83 Dung ylej22nud minu tehtud pmst .

Said scammi kellegilt kelle k2es see kasutaja varem oli , GG .

 

2ra rohkem postita siia teemasse muidu v6tan foorumi v6imudega yhendust .

Tema sai scammi kelleltki kelle käes see kasutaja ennem oli? Kas sellest võib järeldada, et kui sa kasutaja maha müüd, siis võib uus ostja ka scammi saada kelleltki, kelle käes kasutaja ennem oli?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Tema sai scammi kelleltki kelle käes see kasutaja ennem oli? Kas sellest võib järeldada, et kui sa kasutaja maha müüd, siis võib uus ostja ka scammi saada kelleltki, kelle käes kasutaja ennem oli?

 

Mis sul asja siia teemasse mingi v2rk on , et ma scammer siis siin saad mind reportida ja eraldi teema teha .

Ei ole m6tet siin arutada ...

 

ACC OLI JOOKSUS READ UP ja siis POSTITA .

2rge olge mingid 10 aastased seebikavennad

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

türa te taunikud spammite iga inimese teemas, kõik ütlevad et ´ a 1500.- ostan ära´ siis las ma nüüd arvan, see crifes vms saadab pmi et saada msn, ja mis ta vastuseks saab ?

mitte munnigi, soovitus sulle, lase see teema puhtaks teha sellest risust mis siia korraldatud, ta on probally kasutaja õige omanik, ja kui ta seda öelnud siis fucking stfu!

soovitus veel : kui tahad kindlalt lahti saada, lase kasutaja ära kontrollida. siis läheb see nagu soe sai :D ise ostaks ära, kuid ei ole enam mainiga runescape vastu tõmmet, niiet jah, edu müümisel, ja loodan et leiad nende spammerite seast endale ühe tõsise ostja ka..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.