Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Sidewalk Roleplay - Eesti SA-MP Kommuun

Soovitatud postitused

Vaatasin ja sain aru, et DL & EL admintiim koos? (Sest mõned inimesed on DayLight'ist ja mõned inimesed on EL'ist)

 

Agajah edu teile ikkagi. (http://www.playonrp.eu/foorum on hetkel suurim kommuun, kus on +100 mängijaid (eestlased))

 

Huviga küsin, et kas teil jätkub raha, et kõik korda ajada? :D (aastas 2500.- litsents & 100.- domeen + kuus serveriarve)


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

To Prosinec:

 

Ma ei hakka oma arvamust parem nii avalikult siin DL kohta avaldama, kuna ma olen üldjuhul häääästi tore inimene :) ^^.

Suurim kommuun või mitte, aga eks näis, kuidas kellegil tulevikus läheb.

 

Raha jätkub piisavalt, sellepärast pole vaja muretseda...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Väga hästi on aru saada, et inimesed on tagasi linnas ja oma kodudes... Serveri kuulutusi on ikka väga palju rohkem kui suvel. Nagu ma teistelegi öelnud olen, et edu ja noh, ma usun, et kui kõik nii on nagu eespool kirjutatud, võib sellest tulevikus võimas mängu kommuun saada. Mäletan aega kui DayLight välja tuli, see siin meenutab üsna toda kuulutust ja projekti, ehk tõukate nad isegi troonilt? :D

 

Üldiselt: Tänapäeval on ikka väga lihtne kõva mängijaskonna koguda, teed serveri, mis pole tavaline LA-RP ja ongi viitsimise küsimus kas sind saadab edu või ei.

 

EDIT: Võiksid alafoorumisse teema teha vms? Mõtlesin mainida lihtsalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.