Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Bongg - SCAMMER !

Soovitatud postitused

Võin avalikult öelda, et mina olingi see , kes ei nõustunud ootama, tema peaks minutagant ootama,mitte vastupidi . ;)

 

Ja mis sa arvad et läbi politsei saad selle raha kätte ?

 

Lähed menti, saad paar kuud käia tunnistusi andmas, peale seda saab remy vb trahvi ja sinu oma raha ikka ei saa.

Aga noh.. tee mida sa tegema pead ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ja mis sa arvad et läbi politsei saad selle raha kätte ?

 

Lähed menti, saad paar kuud käia tunnistusi andmas, peale seda saab remy vb trahvi ja sinu oma raha ikka ei saa.

Aga noh.. tee mida sa tegema pead ;)

 

kuidas ta oma raha kätte ei saa? tavaliselt kui ta kutsutakse menti/minnakse temajuurde on see 1. asi mida küsitakse ju? sest selle varguse pärast anti ta politsei hoolde


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma ei saanud kahjuks su lausest mitte mu**igi aru.

'

 

loe uuesti.

 

mötlen seda, et kui ment midagi küsib, siis küsib ta kindlasti seda raha tagasi, sest selle pärast menti anti ju


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

sstevenile niipalju, et sain tema vanematega ühendust ja saan oma rahad tagasi, arva sina mis tahad, kuid ma ei läinud menti sitta keerama kellelegi, lihtsalt soovin oma raha tagasi ..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

See on absoluutselt ebaõiglane minu arust, kui laps scammib siis laps maksab mingit moodi tagasi, BongShotil oli koguaeg üsna tore äri siin. Ärge kunagi nõudke vanematelt, ainult sellelt isikult kes teid üle lasi, kui ta ei maksa tagasi siis hea lahendus - Politsei. ;) Aga kahju, et selline jama temaga tekkis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See on absoluutselt ebaõiglane minu arust, kui laps scammib siis laps maksab mingit moodi tagasi, BongShotil oli koguaeg üsna tore äri siin. Ärge kunagi nõudke vanematelt, ainult sellelt isikult kes teid üle lasi, kui ta ei maksa tagasi siis hea lahendus - Politsei. ;) Aga kahju, et selline jama temaga tekkis.

 

lolliks läinud ? laps alla 18 a. isik...kelle eest vastutavad täisealised nt. vanemad :)...sest lapsed on tavaliselt rumalad ja nad ei saa ise kah aru , mida nad teevad...Ja kui nõuad pappi vanemate käest, siis saab laps kah karistada. Aga kui vanemad samma sugused lohhid nagu see laps siis aeg menti minna...mendid ei viitsi selliste asjadega üldse tegeleda ja isegi kui tegelevad siis see kohtucase venib tavaliselt kuni 2a.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See on absoluutselt ebaõiglane minu arust, kui laps scammib siis laps maksab mingit moodi tagasi, BongShotil oli koguaeg üsna tore äri siin. Ärge kunagi nõudke vanematelt, ainult sellelt isikult kes teid üle lasi, kui ta ei maksa tagasi siis hea lahendus - Politsei. ;) Aga kahju, et selline jama temaga tekkis.

 

Järgmine päev kui helistasin ja rääkisin et kanna raha tagasi oli juba see raha kutil ära kulutatud.Summa polnud suur 300.- ja kui küsisin et kuna raha tagasi saab siis vastas et "ei tea" ja siis läks asi menti ära ja seal oli kõik korras .Võeti kohe kõik andmed välja ema nimi ,tel nr jne kõned peale selle kuti emale ja lubas raha palgapäeval tagasi maksta.....nüüd on politseil teada,kuti emal ja palju suurem tõenäosus see 300 tagasi saada kui jään ootama millal laps selle tagasi kannab.

 

Ema oli suht mõistlik ja vabandas värki....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.