Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

TIP! Kuidas saada ära spam binde

Soovitatud postitused

VIP

Paljud reklaamivad tahtmatult mõnd serverit, kus nad on sees käinud. Server käivitab bind commandid automaatselt kui nendesse connectid (e. slowhack).

 

Ma tean, et paljud teevad nii: 1) konsooli unbindall 2) use defaults

aga, kui sul on palju muid binde? (endal on peaaegu kõik nupud erinevad defaultidest)

 

My way:

1) Sule CS

2) Ava config.cfg fail notepadi või muu text-editoriga (config.cfg asub steamis C:\Program Files\Steam\steamapps\username\counter-strike\cstrike kui sa pole steam installimisel muud asukotha valinud. Nonsteami kohta ei oska öelda, erinevatel versioonidel on erinevad install directoryd :/.)

3) Seal leiad rodu bind commande. Leia üles kõik sellised, kus on bind nupp "say reklaamtekst!" või bind nupp "mingi command; say reklaamtekst!". Kustuta need (teise variandi puhul võta kõik ära alates ; märgist, jättes mingi command alles) ja salvesta config.cfg fail.

4) config.cfg propertieses lisad linnukese 'Read only' kohale, et enam midagi sellist sinuga ei juhtuks.

5) Ava CS ja naudi, enam ei tohiks sul reklaamteksti peal olla. (sellistes serverites, kust neid saad, ära mängi, pahad serverid :))


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Neljanda punkti asemele lisa, et lähed config.cfg propertiesesse ning lisad linnukese 'Read only' kohale, et enam midagi sellist sinuga ei juhtuks.

 

Tänan täiendamast, unustasin selle lisada (ise kasutan ka :D).


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Üldiselt on see ikka non-steam foorum, nii et võiks ikka nonni õpetus ka olla :D


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Üldiselt on see ikka non-steam foorum, nii et võiks ikka nonni õpetus ka olla :D

 

Nonsteamil teine install directory lihtsalt. Kunagi oli ka nonsteam ja siis oli mul C:\Program Files\Valve\Cstrike_1.6 aga see ju peaaegu kõigil erinev :S.


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Olen olnud ka steam, lihtsalt ma ei ole väga hull pelur ning ei panusta väga csi alla : )

Muidu soovitus siis steamerile: Kui oled steamer, võiksid kolida steam foorumi (ei taha siin väga reklaamida) :)


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Kui read only peal, kas siis minu enda tehtud commandid consoolis jäävad ikka configisse või pean read only maha võtma ja siis panema?

 

Siis ei salvestu need asjad mida sa konsoolist paned, või optionsis muudad, jep.

Võtad read only maha, muudad ja paned peale tagasi. Aga enda tehtud commandite all mõtled sa mida :D? Igatahes, kui muudad siis mängu ajal nime näiteks, paned mängu kinni ja järgmine kord lahti võttes on ikka vana nimi.


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kirjuta konsooli unbind "see nupp kus on bind peal"


- Kui näed viga laita, siis mine ja hakka mölisema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Kirjuta konsooli unbind "see nupp kus on bind peal"

 

Aga kui sa ei tea kõiki nuppe millel bind on?:) Parem config edit ikka.


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Olen olnud ka steam, lihtsalt ma ei ole väga hull pelur ning ei panusta väga csi alla : )

Muidu soovitus siis steamerile: Kui oled steamer, võiksid kolida steam foorumi (ei taha siin väga reklaamida) :)

 

 

 

Nunii , kui sul ei ole 120 krooni ,et mingi steam osta ? Ma ei tea miks sa üldse põlva peaadminstrator oled , võid juba vabalt koodi lasta , enda nonsteamiga :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

steam maksab 50-75 eeku muidu.


- Kui näed viga laita, siis mine ja hakka mölisema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.