Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Kummalised kombed

Küsimus

23 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

eskimod tervitavad ninadega.


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
venelased kannavad dresse ja nahktagi

 

Hahaha :D

 

Russid tõestavad end pidudel ruletti mängides :O ?


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Te olete ikka faking naljakad, ma peeretaks näkku Teile kui ma raatsiks

 

sa oled nii äge selle fontiga,ma loodan väga ,et saad moderaatoriks või eeskujulikuks

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NOOOT.

 

 

 

Ontopic:Bulgaarlaste noogutus tähendab ei ja pearaputus jah :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

Kõigile on lusikaga antud ja kraanaga võetud. Siit ei saa ühtegi asjalikku vastut. Kõik on mignid t*rpead - ausalt. Äkki oleks aeg bannida sellised no*sid, mis mõttega hoida neid siin. Ja keegi mainis midagi moderaatorist ja eeskujulikust - nagu mind huvitaks see. Mis mõttega olla moderaator ja korjata teiste sitta - nagu fekalist ainult fekalist saab tänusõnu kui sita ära korjab aga siin saab vastu pead selle eest kui kellegi pasase postituse ära kustutasid. Kasvage suureks juba. Lapsikust lööb välja igast nurgast. Ja minu font küll nüüd Teie perset ei torgi!


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Kõigile on lusikaga antud ja kraanaga võetud. Siit ei saa ühtegi asjalikku vastut. Kõik on mignid t*rpead - ausalt. Äkki oleks aeg bannida sellised no*sid, mis mõttega hoida neid siin. Ja keegi mainis midagi moderaatorist ja eeskujulikust - nagu mind huvitaks see. Mis mõttega olla moderaator ja korjata teiste sitta - nagu fekalist ainult fekalist saab tänusõnu kui sita ära korjab aga siin saab vastu pead selle eest kui kellegi pasase postituse ära kustutasid. Kasvage suureks juba. Lapsikust lööb välja igast nurgast. Ja minu font küll nüüd Teie perset ei torgi!

 

 

Lappa kotte punnsilm :)))))))))))))

 

anyway, eesti foorumlastel on jubedad kombed...


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Kõigile on lusikaga antud ja kraanaga võetud. Siit ei saa ühtegi asjalikku vastut. Kõik on mignid t*rpead - ausalt. Äkki oleks aeg bannida sellised no*sid, mis mõttega hoida neid siin. Ja keegi mainis midagi moderaatorist ja eeskujulikust - nagu mind huvitaks see. Mis mõttega olla moderaator ja korjata teiste sitta - nagu fekalist ainult fekalist saab tänusõnu kui sita ära korjab aga siin saab vastu pead selle eest kui kellegi pasase postituse ära kustutasid. Kasvage suureks juba. Lapsikust lööb välja igast nurgast. Ja minu font küll nüüd Teie perset ei torgi!

 

 

miola adminiks!

 

 

ära üritagi mulle ära panna nüüd, tarkur


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Kõigile on lusikaga antud ja kraanaga võetud. Siit ei saa ühtegi asjalikku vastut. Kõik on mignid t*rpead - ausalt. Äkki oleks aeg bannida sellised no*sid, mis mõttega hoida neid siin. Ja keegi mainis midagi moderaatorist ja eeskujulikust - nagu mind huvitaks see. Mis mõttega olla moderaator ja korjata teiste sitta - nagu fekalist ainult fekalist saab tänusõnu kui sita ära korjab aga siin saab vastu pead selle eest kui kellegi pasase postituse ära kustutasid. Kasvage suureks juba. Lapsikust lööb välja igast nurgast. Ja minu font küll nüüd Teie perset ei torgi!

 

EESKUJULIKE EESKUJU 2k10!!!11

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

Na*ui teil selle eeskujulikuga on?

Siin teemas saaks offtopicu pärast umbes 5 warni/bani panna. Aga modedel/adminitel liiga palju sitta koristada et igalepoole ju ka ei jõua.

Järgmine mulle vastupostitus mingite nõmedate naljadega saab warni, mul viskab üle jube. Debiilid....


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Eino kurb on see, et phaze postitas ühe fakti ja sa tõestasid oma lollust ja kukkusid teda kesteab milleks sõimama. Kirjutasin ja kaitsesin phaze ja sa ütled, et inimestele tuleks warni panna.

Ma arvan, et sa võlgned phazele küll ühe vabanduse.

Paljud arvavad, et sa tahad eeskujuliku tiitlit, sest üritad igalpool mingit "isa" mängida vms.


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Riik:KOOL!:D

Meil inka õpetajal on loll komme isegi solvangute peale naerda ja igale küsimusele vastata JAH.Küsid näiteks: Mis homseks kodutööks siis jääb? Õpetaja vastab: Jah!


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.