Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Apparently there's a whole world out there somewhere

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Valik on lihtne.

Kui valida on kahe inimese vahel ning kaotaja jääb ilma moderaatori kohast, siis tuleb teha valik hea ja väga hea vahel.

See ei tähenda, et üks neist on väga halb, isegi kui sa hääletad, et tema peab positsioonist ilma jääma.

See tähendab, et sa annad väga heale varjandile edumaa.

Ma arvan, et oleks olnud tarvis kolmandat õuna, ehk siis "Mõlevad säilitavad oma positsiooni" valikut.

Anyways, super päevik, meeldiv sind jälle kirjutamas näha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pean metsa tööle minema:D.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

On reede :)

Ma ise täna vist klupi , ühe tüdruku sünkarile , teen väiksed joogid ka vict enne klupi minekut :D

Ja laupäev kusagile klupi vict uuesti ja pühapäev kinno arvatavasti "Machetet" vaatama ;)

Väga huvitav blogi muidu ;)


28042g2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Täiesti putsis, kui sitane vitt mul olla on... Liiga palju tekiilat ja rummi, oiiiiivittttttttttu.

Pidin täna terve päev tööl ka olema, oksendasin esimesed kolm tundi ja nüüd koju jõudes ka natukene, täitsa jopppptvajumatt, kui sitt on olla.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Täiesti putsis, kui sitane vitt mul olla on... Liiga palju tekiilat ja rummi, oiiiiivittttttttttu.

Pidin täna terve päev tööl ka olema, oksendasin esimesed kolm tundi ja nüüd koju jõudes ka natukene, täitsa jopppptvajumatt, kui sitt on olla.

 

laku vähem :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kuid, kui ma näen siin sitta, siis ma toodan ise ka vaid sitta, ning seda mitte selle pärast, et kellegagi kaasa minna ja, et äge olla. Oh ei, ma toodan seda väga mitu korda võimendatud sõnavaras, ning seda selleks, et kõik need kes seda loevad saaksid aru, et see on saast

 

Nii et sa provotseerid et saada oma tahtmist? Tundub rohkem et sa ei võitle sitta sittaga nagu sa nimetad , tundub rohkem nagu provotseerimine ja manipulatsioon.

Las ma parem küsin sinult midagi samal ajal räägine kiire loo ära.

 

Enne kui sina üldse siia juhtkonda said , olid sa täiesti okei normaalsete inimeste hulgas. Sa peaksid kasvõi midagi mäletama meie kokkusaamisest laulupeol "Vana" juhtkonnaga. Kõik austus minul sinu vastu läks peale seda kui sa said modeks ja muutusid täiesti sõna otseses mõttes "Assholeiks".

 

Võitled tuld tulega , aga sa vist ei saa aru et sa virised , et asi ei lähe siin paremaks ning miks kõik on ikka sama nagu ta on. Tuli tulega võitlemine sellises situatsioonis ei aita , vaid see kasvatab tuld ning see on täpselt see sama mis sa ikka teed. Mina olin piisavalt tark ja andsin vahvlile alla , seda ei saa päästa enam. Kui keegi saaks sellega hakkama , siis aplaus ja austus minu poolt. (NB! See et ma siin postitan ei tähenda et ma olen tagasi , 1-2 korda kuu+ aja jooksul korraks külastamine või postitamine ei tähenda et ma olen tagasi! )

 

Mina olen elus piisavalt palju valu tundnud viimase aasta jooksul , et ma võin vabalt öelda et see on minu käitumist ja arusaamist maailmast niipalju muutunud , et sellest rääkimine viib asja juba filosoofiasse edasi , mis võtab liiga palju aega, et kirjutada. Nii et enne kui vastad sellele postitusele , ära hakka isegi MÕTLEMA et sa kutsud mind lapseks või lolliks või midagi iganes.

 

Nii , nüüd see on möödas, ma küsin otse ja kohe sinult seda : "Mida Kuradit sinuga juhtus et sa selliseks muutusid üldse?!"


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
manraynor kirjutas asjaliku postituse, ja just sellest samast "sitast" me räägimegi, mida Martin postitas..

 

Hopeless.

 

Martini post ei olnud asjalik?


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.