Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Superman, moderaator, mängib pubekat või ongi?

Soovitatud postitused

VIP
sellised pugejad nagu "koer" ja "pinnuThaMonster" käivad hullult närvidele.

 

Ise poed siis sellele teema algatajale barackobamale?Sa ei tunnegi kedagi siit foorumist veel ju.Vaata kuna sa liitusid ja otsusta selle järgi kas tunned kedagi siin nii hästi, et pugejaks sõimad vms!


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Jep, Superman oli kunagi normaalne ja ma ei teagi, mis ta nüüd teeb... Ilmselt ennast täiesti üle pannud narkotsist- vaadake milline ta on! Rõve, kuidas selline asi juhtkonnas olla saab.

 

Sul oleks nagu kaksikvend. Suudad igati arukat juttu ajada vahest (kasvõi see uus blogilaadne moodustis) mille sa just tegid, samas vahest oled sa totaalne mnn. Ole üks või teine, ära mängi mõlemat.

thx.

 

 

nopride.gif

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sul oleks nagu kaksikvend. Suudad igati arukat juttu ajada vahest (kasvõi see uus blogilaadne moodustis) mille sa just tegid, samas vahest oled sa totaalne mnn. Ole üks või teine, ära mängi mõlemat.

thx.

 

 

nopride.gif

 

Seda kutsutakse kahepalgelisuseks:D


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pointless thread is pointless.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See pole mitte kahepalgelisus, vaid see on mõttetu hülgeila ajamine vahvlis, kui mul munn tuju on. Ma saan ise ka aru, et ma olen totaalne munn, aga ega ma pahaks ei pane, kui keegi seda mulle meenutab:)

 

Viimasel ajal on sul koguaeg m*nn tuju :(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mida te inimesed vingute siin. Ta on lihtaslt selline inimene, kes ütleb kohe välja, mis ta arvab. Olgugi, et see on vahel ebaviisakas ja solvav. No saate üle.. Äkki talle meeldibki see teie virisemine ja ulgumine? Ta ei ole mingi lihtlabane idioot, kes laimab internetis. Tema teisi postitusi ja sissekandeid lugedes võib aru saada, et temas on muudki kui kriitikat ja sõimu.. kuigi jah, vahepeal läheb veits üle käte.

EDIT: Minge põrgu kõik, kes te arvate, et ma poen. Ma lihtsalt ei salli selliseid virisejaid nagu te enamus olete.


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lugesin praegu esimest korda seda teemat ja no ikka suht nukker mis seltskond siin vahvlis koos on. Üks ütleb midagi kõik teised kohe järgi no milleks?.

 

Minu arust on Superman üks väheseid kes julgeb oma arvamust siin foorumis reaalselt avaldada ja keda ei huvita mida temast arvatakse.

Edu tulevikus Superman.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Superman on liht mingi tont kellel suur tähelepanu puudus ja peab alati googeldama mingi ägeda pildi mis ta ego tõstaks, kuna pildi asemel midagi mõistliku ju öelda ei oska. Foorumis võib ju olla aga modeks ei kõlba.

Üks pilt ütleb rohekem kui tuhat sõna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lugesin praegu esimest korda seda teemat ja no ikka suht nukker mis seltskond siin vahvlis koos on. Üks ütleb midagi kõik teised kohe järgi no milleks?.

 

Minu arust on Superman üks väheseid kes julgeb oma arvamust siin foorumis reaalselt avaldada ja keda ei huvita mida temast arvatakse.

Edu tulevikus Superman.

 

See "munn tuju" niiöelda julgeb avaldada oma arvamust, kuna tema ei saa banni selle eest. Väga paljud siin foorumis on oma arvamust avaldanud ning banni saanud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.