Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Superman, moderaator, mängib pubekat või ongi?

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Homo? Isegi PEDE oleks talle leebelt öeldud!

 

Nendel sama tähendus btw.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
homo argi homoseksuaal. ▪ Homo+abielu, +meelne, +viha = +foobia

pede.rastia suguline vahekord kahe mehe vahel, eriti: poisipilastus

 

tardness.

 

Assa raisk oskasid ÕS-i kasutada v:D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vabandust, pole puhas eestlane, venelane olen. Vähemalt oskan paremini eesti keelt kui mõni siin foorumis.

 

Lol:D Mine m*nni kus sai naerda:D See pole mingi vabandus , et sa venelane oled SIBUL :D Kedagi ei huvita et sa venelaned oled , et siis ei pea eesti keeld oskama :D EV keel on eesti keel ja oma russi võid perse toppida...

SIBULAD on kõige mõttetumad vennad maailmas...kaduge oma siberisse tagasi ahvid...

 

Ega mul isa kah ei salli sibulaid.Ei võtnud sellepärast inimest tööle kuna ei rääkinud puhtalt eesti keeld...kuigi seda pole töös vaja...ta rääkis põhimõttest et kui keeld ei oska siis kao pu**i lühidalt...

 

Sibulad peaks EV olema madalamad kui muru...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lol:D Mine m*nni kus sai naerda:D See pole mingi vabandus , et sa venelane oled SIBUL :D Kedagi ei huvita et sa venelaned oled , et siis ei pea eesti keeld oskama :D EV keel on eesti keel ja oma russi võid perse toppida...

SIBULAD on kõige mõttetumad vennad maailmas...kaduge oma siberisse tagasi ahvid...

 

Ega mul isa kah ei salli sibulaid.Ei võtnud sellepärast inimest tööle kuna ei rääkinud puhtalt eesti keeld...kuigi seda pole töös vaja...ta rääkis põhimõttest et kui keeld ei oska siis kao pu**i lühidalt...

 

Sibulad peaks EV olema madalamad kui muru...

 

"Rahvus ei saa olla munnid, saavad olla ainult üksikud inimesed nende seast" Nii,et take a care.

 

Muidu Keelt mitte keeld. Edu :)


1oosox.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
"Rahvus ei saa olla munnid, saab olla ainult üksikud inimesed nende seast" Nii,et take a care.

 

Muidu Keelt mitte keeld. Edu :)

 

Vabandust, pole puhas sibul, alaskalane olen. Vähemalt oskan paremini eesti keelt kui mõni siin foorumis.:D:d

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lol:D Mine m*nni kus sai naerda:D See pole mingi vabandus , et sa venelane oled SIBUL :D Kedagi ei huvita et sa venelaned oled , et siis ei pea eesti keeld oskama :D EV keel on eesti keel ja oma russi võid perse toppida...

SIBULAD on kõige mõttetumad vennad maailmas...kaduge oma siberisse tagasi ahvid...

 

Ega mul isa kah ei salli sibulaid.Ei võtnud sellepärast inimest tööle kuna ei rääkinud puhtalt eesti keeld...kuigi seda pole töös vaja...ta rääkis põhimõttest et kui keeld ei oska siis kao pu**i lühidalt...

 

Sibulad peaks EV olema madalamad kui muru...

 

sibul on see, kes elab eestis ja ei räägi eesti keelt. need venelased, kes räägivad eesti keelt, ei ole sibulad. munn

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sibul on see, kes elab eestis ja ei räägi eesti keelt. need venelased, kes räägivad eesti keelt, ei ole sibulad. munn

 

Nuh aga kes ta siis on?Ta ei räägi puhtalt eesti keelt=sibul aga kui räägib siis on venelane lihtsalt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lol:D Mine m*nni kus sai naerda:D See pole mingi vabandus , et sa venelane oled SIBUL :D Kedagi ei huvita et sa venelaned oled , et siis ei pea eesti keeld oskama :D EV keel on eesti keel ja oma russi võid perse toppida...

SIBULAD on kõige mõttetumad vennad maailmas...kaduge oma siberisse tagasi ahvid...

 

Ega mul isa kah ei salli sibulaid.Ei võtnud sellepärast inimest tööle kuna ei rääkinud puhtalt eesti keeld...kuigi seda pole töös vaja...ta rääkis põhimõttest et kui keeld ei oska siis kao pu**i lühidalt...

 

Sibulad peaks EV olema madalamad kui muru...

 

Sa ise saad ka aru, et tema eesti keele oskus on sinu omast palju parem?

 

edit/ Superman, blogi ei vitsi edasi pidada?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lol:D Mine m*nni kus sai naerda:D See pole mingi vabandus , et sa venelane oled SIBUL :D Kedagi ei huvita et sa venelaned oled , et siis ei pea eesti keeld oskama :D EV keel on eesti keel ja oma russi võid perse toppida...

SIBULAD on kõige mõttetumad vennad maailmas...kaduge oma siberisse tagasi ahvid...

 

Ega mul isa kah ei salli sibulaid.Ei võtnud sellepärast inimest tööle kuna ei rääkinud puhtalt eesti keeld...kuigi seda pole töös vaja...ta rääkis põhimõttest et kui keeld ei oska siis kao pu**i lühidalt...

 

Sibulad peaks EV olema madalamad kui muru...

Stereotüüpi eestlane, kes on 13 ja arvab, et tema ibetsillist isa arvamus on just see, mis on maailmas õige.

Enne, kui sa tuled kedagi sibulaks sõimama, siis vaata enda kirjapilti, eks...

Kui mul oleks valida, siis ma saadaks sinu ja su isa sugused inimesed rongiga siberisse ja paneks põldu harima. Üks kõige suurem viga, mis sa teha saad on see, et sa otsustad inimese üle vaadates tema nahavärvi või keelt. Väga kerge on vihata ja väga kerge on olla ignorantne, kuid palju raskem on seda põhjendada ja tõesti aru saada, mis üks või asi tegelikult tähendavad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Superman on siin foorumis minu silmis kõige arukam inimene, so gtfo yall :)


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Superman on siin foorumis minu silmis kõige arukam inimene, so gtfo yall :)

 

Täpselt!

Mis te arvate kui tema sõimab kedagi siis tema paha paha ja teie head?

Vaadake ringi nüüd natuke.

igas teemas on sellised laused "käi vittu lohh" "smd laps" jne jne.

Miks siis superman ei või öelda nii?

Moderaator peaks jah korda hoidma, aga tra siin pole võimalik, me peaks 75% liikmetest tegema modedeks/adminiteks, et siin mingi muutuski tuleks!

I haz spoken , ty.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Stereotüüpi eestlane, kes on 13 ja arvab, et tema ibetsillist isa arvamus on just see, mis on maailmas õige.

Enne, kui sa tuled kedagi sibulaks sõimama, siis vaata enda kirjapilti, eks...

Kui mul oleks valida, siis ma saadaks sinu ja su isa sugused inimesed rongiga siberisse ja paneks põldu harima. Üks kõige suurem viga, mis sa teha saad on see, et sa otsustad inimese üle vaadates tema nahavärvi või keelt. Väga kerge on vihata ja väga kerge on olla ignorantne, kuid palju raskem on seda põhjendada ja tõesti aru saada, mis üks või asi tegelikult tähendavad.

 

kuldsed sõnad supermani poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Lol:D Mine m*nni kus sai naerda:D See pole mingi vabandus , et sa venelane oled SIBUL :D Kedagi ei huvita et sa venelaned oled , et siis ei pea eesti keeld oskama :D EV keel on eesti keel ja oma russi võid perse toppida...

SIBULAD on kõige mõttetumad vennad maailmas...kaduge oma siberisse tagasi ahvid...

 

Ega mul isa kah ei salli sibulaid.Ei võtnud sellepärast inimest tööle kuna ei rääkinud puhtalt eesti keeld...kuigi seda pole töös vaja...ta rääkis põhimõttest et kui keeld ei oska siis kao pu**i lühidalt...

 

Sibulad peaks EV olema madalamad kui muru...

 

Mis sa vihkad kõiki oma isa järgi we?Isa läheb emaga tülli ja siis sina ütled ka põhimõttepärast, et su ema on munn?Mine Narva ja lõuga seal, et sibulad peaks madalamad kui muru olema.Ja mis tähendab see lause-Ei võtnud sellepärast inimest tööle kuna ei rääkinud puhtalt eesti keeld


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.