Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Üldine arutlus

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
no keegi mängib veel v, endal kadus huvi ära juba..

sai tehtud majanshit seal,kuld arm jms.. rohkem polegi teha midagi

 

Saab pelatud sõbra serveris - multiplayer siis.

 

Julm omang käib seal ikka, mega ehitamine jne. Päevaga mingi krdi linn valmis xD. Online rohkem fun kui üksi pelada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ise mängin veel indevi, ja unustasid mainida, et ükskõik kus on pime, võib tekkida vastane. Mõnikord võib tuimalt ämblik kaevandusest välja hüpata.

 

Minu elamiskoha all, tähendab terve mapi all on ilgelt suur kaevandus, enamik on veealune, niiet tuimalt ei tohi mulda võtta sealt, vb upud keset merd ära

 

---------- Postitused liidetud 21:00 ---------- Esimene postitus oli tehtud 20:56 ----------

 

oled sa loll või mängid?

See on java põhine mäng..

web browserist saan ju ilusti mängida.. ega see alla tõmmatud jar fail ei nõu mingit i5core arvutit..

 

On küll java põhine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
hmmmm.... arvan et sa ei leia seda enam ülesse, sest map genereerib iga kord juurde

 

Ma juba leidsin et olen mingi huge ass saarel. praegu tuli öö ja tegin väikse maja kivimi sisse, seal smeltisin kraami mille sain kaevandusest ja suurendasin geari

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei saa sõbraga serverit teha,sama ip pmst meil ,elab max 1km kaugusel,aga ei lase ära connectida kui üks meist sees :S

 

IP ei loe, loeb see, et korraga saab olla vaid 1 Player sees, ehk kui kasutate tasuta versiooni, siis üks teist peab quick memory editoriga nime ära vahetama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

see nii kõva mäng algu vaatasin mida paska see sõber mängib,andis siis mulle ka mängida. Ei tahtnud isegi lõppetada :D võib jama tunduda aga igav seal ei hakka. Kõige jubedamad on need hääled kui kaevad. aga see tähendab et mingi dungeon (NB!mina ei tea kuda seda kirjutatakse).


lol.PNGKermo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ise pelan siiani, ostsin endale acci ka ära.

 

Suht hea, hetkel üks world, kus ei kasuta mingit lisa abi (programmid) ja teen full survival, vaatan kaugele jõuan.

 

Siiani leitud asjad, et saada Netherisse. (halloween updatega uus koht, teisisõnu võiks kutsuda põrguks, 2 uut tüüpi kolli, 3 uut blocki ja ulme raske koht) :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuulge kus tõmmata, et saaks tasuta mängida?

 

Ma sain selle, et nagu login sisse ja kui olen ostnud mängu saan seda versiooni mängida kuidagi tasuta ka saab?


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mis ma otsingusse pean panema siis täpselt?? :O

 

Ma tõmbasin ühe, aga kui avan minecrafti tahab kasutajt,

 

 

Kas pean ikka minecrafti pealehele regama või mis?


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sõber nolab nagu mai tea mida:D

aga jh,tal suht normal maja ja map seal....

*

Ise pole alphat proovinud,aga hetkel tuli isu ja kohe mängima:D

*

Keegi saab aidata?

Kui hakkan sisse logima siis tahab Premium acci.

Keegi saaks aidata?

 

---------- Postitused liidetud 10:37 ---------- Esimene postitus oli tehtud 10:04 ----------

 

Pole enam abi vaja,vaatasin ühte õpetust.

ja sain nüüd,hakkan mängima:D

 

---------- Postitused liidetud 10:57 ---------- Esimene postitus oli tehtud 10:37 ----------

 

Aga kuidas ma saaksin tolle crafting gridi 3x3'ks?


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.