Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Tüdruk viskab kutsikad jõkke [16+]

Soovitatud postitused

'koertest on küll sügavalt pohhuj .. nad on lihtsalt labased penid, neid niigi maamunal sitaks .. who gives a fuck kas 10 peni rohkem / vähem ?

Sinust sitast on ka sügavalt pohhuj, maailmas on 7 miljardit inimest, 1 sitt ees või taga, neid on niigi maamunal sitaks .. who gives a fuck kas 1 sitt tavss rohkem / vähem? :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

naljakas on vaadata siinset möla :D

 

Mingi .. 2 - 3 normaalset inimest märkasin siin teemas, kes on realistid, mitte 14 aastased emod, kes nutavad oma vansi papude sisse.

Anyways. a muide .. ma ei mängi siin foorumis kedagi, ma olen viimased 4 aastat siin foorumis täpselt sellise suhtumisega olnud, :]

 

ja eerm .. ma ei saa sellest kaa nagu aru, et koeri nutate taga aga oleksite võimelised tüdrukut lööma ? :D

kuidas küll teid kasvatatud on, tekib küsimus.


Kliki signale, et vaadata mu IRL Blogi !

fruityloops.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas te ei saanud ikka aru? Seda tehakse siis kui kutsikatel/kassipoegadel pole veel silmi peas... Kas te eelistaksite et nad peaksid nälgima?

Mis sellest aru saada? Kas see, et neil silmad veel kinni on tähendab, et uppumissurm on meeldivam?

 

Selle tüdruku mõtlemisega pole küll kõik päris korras, esiteks see viis kuidas soovimatutest kutsikatest vabaneda on väga julm ja vale ning sellest vabanemisprotsessist video teha ja see veel internetti panna on veel haigem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kurat, mis siin maamuna peal toimub?..

 

Sellele litsile tuleks okastraat anaalsesse kohta panna ja siis järsu liigutusega välja tõmmata..

Endal ka kaks korera ja ausalt, väga vastik on vaadata mida tehakse.

 

Oleks siis need kutsikad ära andnud kellegile vms aga jõkke visata on küll väga julm tegu.


30t2ve0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
naljakas on vaadata siinset möla :D

 

Mingi .. 2 - 3 normaalset inimest märkasin siin teemas, kes on realistid, mitte 14 aastased emod, kes nutavad oma vansi papude sisse.

Anyways. a muide .. ma ei mängi siin foorumis kedagi, ma olen viimased 4 aastat siin foorumis täpselt sellise suhtumisega olnud, :]

 

ja eerm .. ma ei saa sellest kaa nagu aru, et koeri nutate taga aga oleksite võimelised tüdrukut lööma ? :D

kuidas küll teid kasvatatud on, tekib küsimus.

 

Mina näen, et sa oled liitunud 2008 aasta septembris ja sa oled 11 aastane.

 

Kohe näha, et sulle lemmikloomad ei meeldi, so mine pela ruuni ja ole vait.

 

---------- Postitused liidetud 09:48 ---------- Esimene postitus oli tehtud 09:47 ----------

 

mina olengi 16, sina oled 12 ja karm 10. ja selleks see teema ongi 16+, et mingit tatid ei hakkaks siin emotsema

 

Kahju küll öelda, aga ma olen 16, ära proovigi mingi ülbitsema hakata, sa ise samamoodi tead, et sa otsid tähelepanu.


megan_fox_by_jacku157.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
jah, aga seda ei saa kohe kindlasti uputamiseks nimetada.

 

 

+1,saan aru oleks kotti pannud ja vette aga ei.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.