Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammerite Selts - RSBLACKMARKET.EU [HOIATUS]

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Siis lihtsalt info liikus aeglaselt. Igatahes oskar on ammu eemaldatud.

 

---------- Postitused liidetud 15:40 ---------- Esimene postitus oli tehtud 15:39 ----------

 

Viljar ise see kõige suurem scammer. Tema saab need USD-d üldse scammides välismaalasi. MSN-is täiesti logis olemas, kuidas ta seda ise ülesse tunnistab. Samuti scammib ta ka wow kasutajaid "müües". Nii, et need USD-d kõik mis läbi Janeki liiguvad on scammitud.

 

Idioot, need dollarid mina mina olen müünud sulle olid ainukesed minu omad mida mina olen teeninud ise ja mitte scammi kaudu. Viljar jah scammib ja müüb scammitud raha edasi (Millest ma sain eile teada), aga see raha mida mina olen koguaeg müünud ja mis mul oli kontol see kord, see oli ausalt teenitud! Usfine,Gold4rs jne. Viljari raha pole kunagi minu kontolt läbi käinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ja üldse kuidas Rsblackamarket siia puutub, ma scammisin viljarilt selel mis mulle kuulus

Ega terve foorum sind ei scamminud. Ja on sul tõestust, et just need USD-d ei olnud scammitud?

Ja ma tean, et viljar räägib ühele pidevalt, et ta müüs jälle Janekile USD. Nii, et ära tule valetama, et sinu USD on ausalt teenitud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Ja üldse kuidas Rsblackamarket siia puutub, kui scammisin ainult mina?

Ega terve foorum sind ei scamminud. Ja on sul tõestust, et just need USD-d ei olnud scammitud?

 

Mine küsi Gold4RS käest. RSblackmarket puutub siia, sest sina oled üks adminidest ning omad seda foorumit mingit moodi, seega on terve RSBLACKMARKET süüdi. Teie tegite seda Andreasega koos.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mingisugust tõestust? Miks sa probleemide korral ühendust ei võtnud?

 

Ma ei võtnud ühendust? Nalja teed? Iga päev whinesin millal võla maksad. Sa "Varsti, varsti, varsti, varsti ja jällegi varsti." Lubasid järgmine päev maksta aga maksid mingi 2-3 kuu pärast.

 

kindlalt mitte, ma käisin trollimas seal ja spammimas, siis oli oskar veel mode( see oli pärast seda kui ta oli scamminud)

 

Tõsi, Keit bannis alles siis ta kui ise talt üle sai. Enne ta arvas, et teised on valetajad ning, et Oskar maksab tagasi.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Jah sest andreas kaotas paypal raha viljarile, mis tuli omavoliliselt viljarilt tagasi võtta.

 

Te võtsite tema raha ja minu raha kah, sa scammisid mind hetkel... See on fakt, sest mina olen hetkel ses suhtes süütu. Oleksid sa minu asemel, käituksid sa samamoodi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei võtnud ühendust? Nalja teed? Iga päev whinesin millal võla maksad. Sa "Varsti, varsti, varsti, varsti ja jällegi varsti." Lubasid järgmine päev maksta aga maksid mingi 2-3 kuu pärast.

 

 

 

Tõsi, Keit bannis alles siis ta kui ise talt üle sai. Enne ta arvas, et teised on valetajad ning, et Oskar maksab tagasi.

 

Kallis DocK, kas raha jäi siis sulle maksmata? Mul äri seisis sel momendil ja sissetulekuid polnud sest paypal sai limited. Mäletad? Scammimises sa mind küll süüdistada ei saa. Said ometigi kõik tagasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mine küsi Gold4RS käest. RSblackmarket puutub siia, sest sina oled üks adminidest ning omad seda foorumit mingit moodi, seega on terve RSBLACKMARKET süüdi. Teie tegite seda Andreasega koos.

 

Mind tuleb süüdistama puhaspoiss123?

http://www.vahvel.net/showthread.php?58377-Janek-sametis-VOLIM-live.ru/page3

 

---------- Postitused liidetud 16:01 ---------- Esimene postitus oli tehtud 16:00 ----------

 

ma olen neil ka üle saanud pinniga !

 

Zenja mis teie msn on siis et pinniga üle said? Võimatu! Võibolla oskari ajastust...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

 

Olengi, kas mina lasin teda üle? Mina hoian temaga kontakti ja mul jäi veel veidi tagasi maksta. See raha mis sinu käes oligi talle mõeldud, kas sul loogika esineb? Ma ei ole ka selles süüdi et PayPal tegi talle Inquiry kuna ta oli unverified... See asi on ammu teada teistele.

 

Näen, et sul on kampaania RSBLACKMARKETIS, kes kõige paremini reklaamib foorumit, saab 100EEK, nii siis kus mu auhind on? RS24jas ja siin on see teema populaarne. Vaatamisi: 222

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kampaania toimub ainult referal linkidega.

 

 

See selleks...

 

Kas mina olen süüdi, et ma lasin ennast scamminud vanti üle? Ei ole. Mõtle seda ka minu vaatevinklist kallis Janek. Kas sa saad aru ikka, et tehing toimus minu ja viljariga. Teie polnud asjaga seotud ega mainitud kuskil.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Kampaania toimub ainult referal linkidega.

 

 

See selleks...

 

Kas mina olen süüdi, et ma lasin ennast scamminud vanti üle? Ei ole. Mõtle seda ka minu vaatevinklist kallis Janek. Kas sa saad aru ikka, et tehing toimus minu ja viljariga. Teie polnud asjaga seotud ega mainitud kuskil.

 

Sinu asemel mina scammiks ainult selle raha millest ilma jäin ja ülejäänud maksaks tagasi, sest keas teab kelle raha see on ja kuidas see täpsemalt scammeriga seotud on, sest hiljem oled äkki ka süüdi vms. Olen ka ükskord scammerit ülelasknud, (Kristopher Linnas), ta lasi mul 350EEK üle, siis poole aasta pärast ilmus ta välja ja tahtis kasutajat RS-is osta 500eest, muidugi ma scammisin enda osa ära ja maksin talle 150EEK tagasi ja mainisin ära miks ma nii tegin. Hetkel siis väitis mulle see inimene, et ma võin talt mingi Hunter authi võtta, kuigi ma ei taha kuna ei pela rsi, las ta müüb selle maha ja hangitud raha mulle tagasi maksab. Muidu tema arvamus on selline : Viljar peab mulle vabandust videofailina saatma ja kui ta teeb nii siis raha saadan Swedpangas tagasi just sellele nimele mis paypalis oli : Jeesti Telefon, on su nimi Jeesti? - Ei, siis loogiline et sa ei saa seda raha... PayPalis peab õige nimi olema."

 

 

Idioot, sa maksad niikuinii raha tagasi, ei taha su idiootset juttu lugeda kallis legaalne ja kõiges aus mees. Ei viitsi ma su paragrahve kah lugeda mis saatsid mulle, näita need Viljarile, mulle näitad ainult sellist fraasi "Ma kandsin su raha tagasi."

 

Aitäh.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ka ei viitsi teie loba kuulata et teie kandsite mulle raha

 

Tehing toimus [email:3rppemxb]v1ljar@hotmail.comiga[/email:3rppemxb], tema lasi mind päev-kaks varem üle, seega tegin talle tagasi. Teiega ma pole tegemist mingil moel teinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Ma ka ei viitsi teie loba kuulata et teie kandsite mulle raha

 

Tehing toimus [email:28hn5s0z]v1ljar@hotmail.comiga[/email:28hn5s0z], tema lasi mind päev-kaks varem üle, seega tegin talle tagasi. Teiega ma pole tegemist mingil moel teinud.

 

Ja kahe päeva pärast, tõmbasid nii suure intressi? 2.3 korda rohkem sellest summast mida andsid. Idiootsus... Mis ma veel öelda võin. Lasen Viljaril, või siis kellegil postitada siia, kes temalt hetkel küsis "Kas see oli sinu või Janeki raha?" siis kui ta ütleb, et Janeki raha, oled kohustatud minu osa tagasi maksma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Väiksem ikka kui SMS laenul.

 

Sms laenul ei maksta rohkem kui 2x tagasi, sinna tuleb protsent ning pikaks ajaks. Sina olid enda rahast ilma ainult 2 päeva, surid ära sellest või? - Ei.

Teil ei olnud mingit lepingut ja allkirjastamist selle kohta et palju ta maksab tagasi viivise eest, seega sina eksid hetkel väga. Osta.ee on riiklik firma ning kui keegi ei viitsi Tarneaega ära oodata, esitab müüjale pretensiooni, siis Osta.ee nõuab summa tagastamist ja osta.ee-le tuleb trahv maksta 10% lõpphinnast. Aga sina siin lood enda reegleid, sina võtsid nii palju kui tahtsid, oleks Viljar 1 miljon sulle kandnud, võtaksid selle kah ära, sest sul on suur rahakadedus kallal. Mine tee sellist tööd, kus peaks higistama, mitte monkey business - 24/7 arvuti taga.

Mul on ka nüüd õigus sult raha küsida selle eest, et hoiad mu raha nii kaua ja mu närve kulutad, kuid ma ei tee seda, sest ma ei ole selline idioot kui sina sel juhul.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

keit siiani oled tundunud okei vend.

aga atm jääb küll sinust idootlik mulje

davai maksa ära saad ehk oma maine aastaga tagasi

 

---------- Postitused liidetud 17:01 ---------- Esimene postitus oli tehtud 16:56 ----------

 

see samahea juu et sina tahad mult acci osta käid ette,

janek on mul külas ja laseb sind üle 1k.

aa 800.- oli 4 päeva intress


Niisama.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Kuidas te aru ei saa, et ma ei teinud tehingut Janekiga vaid Viljariga.

 

Sul ei olnud talt ka õigust scammida nii suure summa, sa maksid talle 160EEK tagasi said 530EEK , kui kursi järgi arvutada siis veel rohkem. Sina teenisid selle pealt, seega oled ise scammer. Kui Viljar on võlgu maksab ta alati tagasi ja mulle maksis ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

omfg saa aru keit sa teed ennast ainult lolliks,

 

ma ei jaga matsu miks sa ei kanna raha tagasi ja asi lahendatud

to keit: laseme janekil vote teha et kas pead raha tagasi maksma või ei? kui jah tuleb tulemus siis maksad tagasi kui ei siis ei maksa deal?


Niisama.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Kui ma õigesti aru saan, siis on olukord selline, et Keit scämmis scämmerit, kes scämmis Janekit?

 

Ei, scammis mind Keit, Viljar otsis ainult ostjat ja ma ei kujutanud ette mida ta ennem teinud on, kuid Isegi kui Viljar scammer, lasi Keit talt üle mite korda rohkem kui talle maksnud, ning see juhtus kaks päeva enne seda. Äkki Keitil oli juba see plaanis? Sest Viljar maksis koguaeg dollaritega võlad tagasi ja Keit arvas siis et võib kõik dollarid ära scammida, kuigi ta teadis, et raha võib olla võõra inimese poolt saadetud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
omfg saa aru keit sa teed ennast ainult lolliks,

 

ma ei jaga matsu miks sa ei kanna raha tagasi ja asi lahendatud

to keit: laseme janekil vote teha et kas pead raha tagasi maksma või ei? kui jah tuleb tulemus siis maksad tagasi kui ei siis ei maksa deal?

Mina arvan, et nad peaksid selle ikka omavahel ära lahendama.

 

Minu silmis on ikka Viljar süüdi, sest tema peab tagama turvalisuse nendele, kellega ta diili üldse teeb ( hetkel on selleks Janek ). Kui ta teab, et tal on Keiduga jama, siis milleks üldse uusi tehinguid teha..


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuidas te aru ei saa, et ma ei teinud tehingut Janekiga vaid Viljariga.

 

Selle uuesti postitamine siia ei oma enam mingit mõtet, maksa raha tagasi või hoia parem suu kinni :D Nüüd sa juba tead, et tegu oli Janeki rahaga, mida sa enam siin mingist Viljarist jahud, kõik on ammu aru saanud ju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.