Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Hip-Hop, RnB & Rap.

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Kaudses tähenduses saab õelda Wiz Khalifa kohta, esimesed lood olid asjalikud, kuid kui ülemaailma kuulsaks sai, tulid sellised lood, milles iga 3's sõna weed/money. Haters and DocK gonna hate.

This ain't real Rap.

 

Noo mida sa ajad. :D Ma seletasin pikalt laialt mis keiss sellega on. Wiz on bs, Snoop on bs isegi Eminem on bs. Wiz kirjutab weedist kogu aeg selle pärast, et ta on kivis 24/7. Isegi magamis ajal.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
lil b wtf , ta kohta nii palju laimu.

 

Ta on kõige targem troll ever :D

 

Lil B as a troll.. SWAG BITCH HO iga teine sõna=teeb maha tänapäeva mainstream ila/just fuckin around, havin fun/kogub viewse endale, et kähku kuulsaks saada(geenius)

 

Lil B tõsine pool, mida enamus näinud ei ole

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ei tea ei lähe peale , meenutab ilgelt guccit hääle poolest.

 

Mõnda aega kuulanud juba ning kui midagi muud kuulan, siis kõik muu tundub nii fake sõnade poolest(peale oldskool hip-hopi: NAS, Mobb Deep, Gangstarr etc.)

Hääle poolest ei pidanud ma ka algul temast lugu, kuid asi ikkagi ta lüürikas, realist rapper alive there imo now :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Albumis on tõesti enamus vajalik olemas, kuid on ka mingit jura, mis üldse hea ei ole, ilmselgelt kuulavad need klemmid seda moepärast :)

 

http://www.youtube.com/playlist?list=PL730936463A18DF0C&feature=mh_lolz - siin natuke uuemat kraami ka + oldschool

 

http://www.youtube.com/playlist?list=PL9AF404F79415E7F9&feature=mh_lolz - siin rohkem old'i , kuid on ka mõni värskem lugu

- Mõlemad need minu postitatud albumis on minu enda omad


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Albumis on tõesti enamus vajalik olemas, kuid on ka mingit jura, mis üldse hea ei ole, ilmselgelt kuulavad need klemmid seda moepärast :)

 

http://www.youtube.com/playlist?list=PL730936463A18DF0C&feature=mh_lolz - siin natuke uuemat kraami ka + oldschool

 

http://www.youtube.com/playlist?list=PL9AF404F79415E7F9&feature=mh_lolz - siin rohkem old'i , kuid on ka mõni värskem lugu

- Mõlemad need minu postitatud albumis on minu enda omad

 

Moe pärast? wat? Su playlistis on wiz khalifa, 50 cent, lil wayne ja mac miller ja sa ütled, et mu playlistis on laulud, mida kuulatakse moe pärast? well... ok then.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

[

 

Pac on ikka kõige orginaalsem vend :) Need veinid, souldjad ja gussid on minumeelest ikka liiga feigid

Nagu "Get rich or die trying"-is ütles "After 2pac , everybody wanted to be a gangsta rapper"

Viimasel on Ka Immortal Tecnique hakkand kõrvale meeldima , tema siis minu listis parim elav räppar , jäädes alla ainult Pac-ile

Muudetud liikme Makaveli'i poolt

CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

[

 

Pac on ikka kõige orginaalsem vend :) Need veinid, souldjad ja gussid on minumeelest ikka liiga feigid

Nagu "Get rich or die trying"-is ütles "After 2pac , everybody wanted to be a gangsta rapper"

Viimasel on Ka Immortal Tecnique hakkand kõrvale meeldima , tema siis minu listis parim elav räppar , jäädes alla ainult Pac-ile

 

Tupac on extremely overrated ja kindlasti mitte originaalseim. Tead mõnda underground räpparit ka või?

Muudetud liikme sauland'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.