Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Sheeriks kasutajat.

Soovitatud postitused

VIP

Võin ka vahepeal peldada, kui huvi PMi, kogemusi on piisavalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pakun ennast kuigi mul pole tehinguid ega poste eriti, kuna ma ei näe vajalikuks spämmida, mul endal oli ka korralik skiller mille ma enda sõbrale andsin (PeeterSaan)... Treeniksin accounti teeksin skille, slayerit arendaksin combatit, gwds ja suurtemate levelitega monsteriteid ma tappa ei oska.agama teeksin totalit ja teisi asju. (H)

 

Teeksin ka queste pakuksin ennast:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Onu peetrus.

Ma asq2 rsist, ma ei soovita siit 95% rahvaga sheerida.

Kellega soovitan sheerida on Eku, usaldusväärne vend ja kunagine klassivend. Tasub usaldada, sitta ei keera. (Oskab questida, skillida, GWD-da jne. endal hea acc olnud, pelab vb vähem rsi aga suudab midagi rsis teha, enamuse teised vennad jutumehed. Kellel pole püsivust jne.)

Teised on siin jutumehed, uuri vähe nende taustasi:P

Btw miks ise rsis ei käi? Ple kaua näinud vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

To Asq: Mul nagu hakkab huvi vaikselt ära kaduma...

Mul toimub see RS-i pelamine perioodidena :D

Kord on täielik boost sees ja nolan täiega... ja samas varsti kaob ära mingiks ajaks.

Tnx soovituse eest :) võtan seda arvesse .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

acc 100% sinu tehtud ? - kui jah siis ära kindlalt sharema hakka...enda tehtud - hästi tehtud..

las seisab pigem , millagi isu tuleb siis mängid..Endal põhimõtteliselt samamoodi ( uue rsiga vähemalt ) - viskab kiirelt kopa ette , siis acc seisab.

aga jah - sharemis mõtet ma ei soovita. aga eks sa ise otsusta.:P

 

 

 

////Tavaliselt need "ma usaldusväärne" Jms tyybid tahavad rohkem su panga pärast mängida,et pkama minna jms - nagu mõned kes juba positanud. ehk siis pkavad panga maha ja quit.


s5ye88.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.