Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Highdrift - Lahkun moderaatori positsioonilt.

Soovitatud postitused

Ei tea vahepeal saime normilt läbi enam mitte. Pani lampi 5 hoiatust et ma sõimasin teda.

1) 5 hoiatust ei panta kunagi kui sõimad. Ma igastahes ei pannud ja pole veel kellegil näha

2) See oli kasutaja happyle mõeldud see ütlus.

3) Unbännis scämmeri. acci mis sai bänned scämmide eest selle unbännis.

4) Ei teinud tööd korralikult. Aga msnis väitis ,et tema töötab. Komenteeris mind yhes teemas selle asemel ,et teema õigesse kohta viia.

 

Teised ajurid kui ei meeldi minu tekst ärge hakkage panema mingit lampi teksti.

Kui sõimate ja muud sellist siis teil ajudega probleemid. Sest see pole sõimu teema. Ja spämmiks ka mitte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Aga miks peab sellest yldse uut teemat tegema kui lahkud ?, et teised saaksid 6elda mine [P]erse irl v6i et itt mode olid ? Hoiatusi jagas kyll normaalselt, aga iga1 kes hoiatuse saab märkab et teine on teinud sama vea, aga ei mingit hoiatust. Ta tegi ikkagi t66d nii palju kui jaksas, respect.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jaksas?

Vahi musta turu alla kus seal vale vormistusega teemasi. Spämme suht palju. Need kustutab muudab jne teeb vb aint max 5 minti. Jaksamisest ei saa siin rääkidagi. Rohkem räägime mitte viitsimisest.

 

Miks see sind kotib? Las need teemad olla nagu on , mul küll täitsa kama nendest.

 

Muide 2 mode on küllalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sellepärast kotib ,et öeldakse ,et ta tegi hästi tööd. See pole hästi tehtud. Ja mummi mul ongi heameel et üks mode vähem:D

 

Voodoo kui sul on kama siis teistel ei pea kama olema vms?

Inimene löödakse maha perel on kahju ja sa ütled et sind ei koti siis teisi ka ei pea huvitama?

 

 

Voodoo oled mode ja siis ei viitsi teemasi muuta ja kustutada sest sul kama pole sinu foorum? No jh sa küll sellel juhul modeks ei sobi.

 

Sa võid öelda ,et sind ei koti mode koht siis miks saatsid kirja rapidloadile? Kui ütled nalja pärast siis jh ma arvan ,et tahmine saada ja hetkel näitad ,et sul mode kohast pohui kui valitakse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sellepärast kotib ,et öeldakse ,et ta tegi hästi tööd. See pole hästi tehtud. Ja mummi mul ongi heameel et üks mode vähem:D

 

Voodoo kui sul on kama siis teistel ei pea kama olema vms?

Inimene löödakse maha perel on kahju ja sa ütled et sind ei koti siis teisi ka ei pea huvitama?

 

 

Voodoo oled mode ja siis ei viitsi teemasi muuta ja kustutada sest sul kama pole sinu foorum? No jh sa küll sellel juhul modeks ei sobi.

 

Sa võid öelda ,et sind ei koti mode koht siis miks saatsid kirja rapidloadile? Kui ütled nalja pärast siis jh ma arvan ,et tahmine saada ja hetkel näitad ,et sul mode kohast pohui kui valitakse.

 

Mingit rs foorumit ei anna võrrelda pereliikme mahalöömisega.

Lihtsalt ma ütlen.. et sellised väikesed pisiasjad mida enamus inimesi tähele ei pane, ei huvita mind ja miks need peaksid sind huvitama kui sa ei ole Mode?

btw. Ei oska öelda miks ma saatsin selle kirja , kuid enam pole mul tahtmist modeks saada - kuna see on täiesti mõttetu. Mis kasu oleks 1-2st modest? Midagi erilist nagunii ei muutuks. Minu jaoks piisab täiesti kahest modest, ega kõik teemad ei peagi olema korrektselt vormistatud ja spam eemaldatud - see ainult annab seda juurde et foorumi populaarsus langeb, mida on juba praegu näha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

VÄikesed asjad need? Aga need on reegli rikkumised kui sa veel ei tea. No jas rikuvad siis võib reeglid ära kustutada vms? Ja moded koguaeg ei vaata siis tuleb neile öelda. Ega kui sind ei koti ,et nad reegleid rikuvad siis mind äkki kotib.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VÄikesed asjad need? Aga need on reegli rikkumised kui sa veel ei tea. No jas rikuvad siis võib reeglid ära kustutada vms?

 

Mida see muudab kui keegi kirjutab valesti mustaturu alafoorumis M: või O: ja mõni inimene spammib mõne posti?

 

Põhitöö ju tehakse ikkagi ära.. ma mõtlen bannitakse kasutajad kes scammivad.

Sul pole ju selle asja pärast vaja muretseda.. lihtsalt sa võtad seda foorumit liiga tõsiselt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei võta tõsiselt.

Mõni M: o: teema pole valesti vaid päris palju.

Ja spämmitakse päris normaalselt. Ning scämmereid unbännitakse. Nimelt high unbännis heirokese. Heiroke sai enda accil bänned scämmi eest aga sai selle acci lahti millega scämmis. sama hästi võtke plastikuhv0lt ka maha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.