Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Nüüd on võimalus kõigil tasuta memberiks 1 minutiga!

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Mingi tüdruk saadab sulle selliseid kirju?

Pildi pealt vaatan, et sul bot jookseb ka all, keegi mäletab ehk kasutajanime, mis tal esimesel lehel piltide peal oli? Reportiks..

http://p2.s1.rscdn.net/dating/1/a/7/1a7916050022.jpg :/

 

Ja üldse, misk sa sellist programmi 25 eekuga müüd, kui sa sealt memberit saad. Müü parem memberi teenust, 50 eek ea vms...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
visual1.jpg

 

visual2.jpg

 

NEILE INIMESTELE KES ARVASID ET PAINTIGA TEHTUD, see on visual basic millega programm tehtud, sees on script. kasutaja nimi: oli lihtsalt sitasti tehtud!!!

 

Irw, vaata ise seal paremal. Ise usud ka, et see on hardcoded? Lol'd.


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

repordi, see on ibot nexus pro editon. sittagi saab banni, ma naudin täna oma esimest membershipi päeva botiga :)

küll ma müün, sinu asi ? ma täiustan programmi, yritan nii teha naq ibotilgi auth kood, et ei saaks jagada, sest ma arvan kui 1 vend ostab siis on tervel foorumil sama programm

 

---------- Postitused liidetud 19:10 ---------- Esimene postitus oli tehtud 19:09 ----------

 

Seal on kaust täis ressursse ja see pole hardcoded vaid kinnise luku avamis kood.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
repordi, see on ibot nexus pro editon. sittagi saab banni, ma naudin täna oma esimest membershipi päeva botiga :)

küll ma müün, sinu asi ? ma täiustan programmi, yritan nii teha naq ibotilgi auth kood, et ei saaks jagada, sest ma arvan kui 1 vend ostab siis on tervel foorumil sama programm

 

---------- Postitused liidetud 19:10 ---------- Esimene postitus oli tehtud 19:09 ----------

 

Seal on kaust täis ressursse ja see pole hardcoded vaid kinnise luku avamis kood.

 

Loool

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
repordi, see on ibot nexus pro editon. sittagi saab banni, ma naudin täna oma esimest membershipi päeva botiga :)

küll ma müün, sinu asi ? ma täiustan programmi, yritan nii teha naq ibotilgi auth kood, et ei saaks jagada, sest ma arvan kui 1 vend ostab siis on tervel foorumil sama programm

 

---------- Postitused liidetud 19:10 ---------- Esimene postitus oli tehtud 19:09 ----------

 

Seal on kaust täis ressursse ja see pole hardcoded vaid kinnise luku avamis kood.

 

Irw, sellised lollid leiduvad ikka prügikastist.


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui sa ei jaga programmi, tee meile videot või testi kellegiga teamvieweri kaudu? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tegelt ka, isegi mina olen noor.. ja ma saaksin aru et see on lihtne ja labane skämmimis meetod,

Miks sa ei laseks sunpartyl ära kontrollida, foorumi administraator, kui ta küsis sult 2korda et kontrolliks

su jutt kohe muutus paugupealt. Hakkasid hämama, et sina ei müü ja tema ei müü see rate proof pole mitte kui midagi

üks puhas PASK sorri roppuse eest.Aga ole reaalne sa hakkad ajama siin mingi authi värki sa ise ka tead mida sa suust välja ajad?

 

Arvatavasti mitte sul on seal mingi kaust ressurssidega ? ja mingi kinnise luku avamise kood?

Sa ise ka saad aru mida sa suust välja ajad?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kuidagi on vaja ju membershipi raha kokku saada.

Teema suletud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.