Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Range tank-40 def + d claws pure.

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

Eks näis, :P

 

---------- Postitused liidetud 16:44 ---------- Esimene postitus oli tehtud 16:15 ----------

 

Veel üks lvl:P

97118123.png

 

---------- Postitused liidetud 17:06 ---------- Esimene postitus oli tehtud 16:44 ----------

 

Hp lvl:P

umi.png

 

---------- Postitused liidetud 17:42 ---------- Esimene postitus oli tehtud 17:06 ----------

 

A lvl:P

yee.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Nüüd lost cityit tegema

 

---------- Postitused liidetud 20:23 ---------- Esimene postitus oli tehtud 20:22 ----------

 

tra kuida ma pilti teen kui tapan rock crabi, ning kui level tuleb siis kohe kaob ära see asi kuna ma olen combatis ju loh.

Mõtle enne kui ütled?

Vihkan selliseid.....

 

---------- Postitused liidetud 20:47 ---------- Esimene postitus oli tehtud 20:23 ----------

 

Nii craft 31, nüüd saab lost city ära teha.

Raha kulus aprox 100k

craft.png

To tanel:Äkki bottisin selle kah?, lohh.

 

---------- Postitused liidetud 21:03 ---------- Esimene postitus oli tehtud 20:47 ----------

 

Lost city done:P

done.png

 

---------- Postitused liidetud 21:04 ---------- Esimene postitus oli tehtud 21:03 ----------

 

Nüüd vaikselt strd tegema.

Aga ma ei viitsi enam lisada pilte kuni str 60.

Mõtetu..

 

---------- Postitused liidetud 21:41 ---------- Esimene postitus oli tehtud 21:04 ----------

 

hakkan siis treenima:P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
palju botid ? ühestki õigest levelist pilti ei saa. Gg

 

Jah sander ta on BOT kuna ta ei näidanud sulle õiget pilti ja mina olen kh bot kuna mul ei ole kh õigeid pilte ja üle üldse kõik kellel ei ole õigeid skilli pilte on botid!!!!!!!!

Kuradi tard selline o_O

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Teadmiseks kui te ei teadnud siis ma kasutan seda kliendina, lol

Muidu tavaliselt hakkab nussima aga kui te niiväga tahate võin switchkitile ka üle kolida, mis mulle ei meeldi, sest sellega little lagg.

 

---------- Postitused liidetud 10:35 ---------- Esimene postitus oli tehtud 10:34 ----------

 

Nagu näed siis kui lost city ära tegin, siis ka hiirt pold näha.

Või äkki bottisin lost city ka äta:O

 

---------- Postitused liidetud 10:35 ---------- Esimene postitus oli tehtud 10:35 ----------

 

Hakkan strd treenima.Experimentides.

 

---------- Postitused liidetud 10:37 ---------- Esimene postitus oli tehtud 10:35 ----------

 

Eile öösel sai päris palju mängit:D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ma ütlesin et hakkan lisama täna, eile öösel ei viitsinud lisada kuna nett oli niigi aeglane ning upload aeglustab veel seda.Mu pohh, kui sa arvad et ma bot.

Ning selle kohta kus ma treenin polegi botti lol:D:D

Mis busted see siis on:D?

 

---------- Postitused liidetud 13:05 ---------- Esimene postitus oli tehtud 12:39 ----------

 

W00t

gfgh.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

gratzz! ära lase heidutada ennast sellest boti jutust, ma usun sind see on alati nii et kui teed uue päeviku on mingid jorsssid kadedad ja ytlevad et botid! aga edu sulle!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pela swiftkitiga, siis ei pea keegi sind botteriks, aga hetkel võib täiesti pidada, kuna sa pole ühtegi korraliku pilti et lvli saad, ehk seal all see congratulations you advanced .... level.

Aga jah, kasutajaga muidu edu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kui ma skillin siis saan teha, aga kui olen combatis siis ma ei jõua teha kuna see kiri kaob eest ära.:S

Andke keegi switchkiti dl page pls ei leia:S

Hp lvl:

qasdfghk.png

Teen str 66, siis proovin vaikselt pkda juba.

Ning õhtupoole teen 70.

 

---------- Postitused liidetud 15:06 ---------- Esimene postitus oli tehtud 14:54 ----------

 

nvm, ma leidsin juba:P

Hakkan seda switchkitti kasutama nüüd siis:p

 

---------- Postitused liidetud 15:12 ---------- Esimene postitus oli tehtud 15:06 ----------

 

Mingi jama sellega, tõmbasinswitchkit.netist

Keegi saab aidata?

jamad.png

 

---------- Postitused liidetud 15:32 ---------- Esimene postitus oli tehtud 15:12 ----------

 

Jõudsin õigel ajal pildi teha:P

yee.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Firefall blockib sul swiftkiti, võta firewall options lahti ja võta maha et ta ei blockiks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Firefall blockib sul swiftkiti, võta firewall options lahti ja võta maha et ta ei blockiks.

 

kas oksad aidata miks mul swifkiti script erroreid lööb koguaeg iga mõne minuti sekundi tagant ? Mängides

 

---------- Postitused liidetud 20:10 ---------- Esimene postitus oli tehtud 20:09 ----------

 

gratzz! ära lase heidutada ennast sellest boti jutust, ma usun sind see on alati nii et kui teed uue päeviku on mingid jorsssid kadedad ja ytlevad et botid! aga edu sulle!

x2 minu päevikut tulid kh kohe 2 nolki reostama oma alusetu bot tekstiga,see siin vist rituaal ,et nagu uus inimene+päevik siis bot :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

No mina ei tea ju mis errorit ta loobib, lisage msni kui vaja, msn on signas ja seal saan aidata kui oskan.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.