Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

[Ps3/xBox360]Call of Duty .

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas
Esimene game täna siis nuke :D Favelas, m16a4ga. Kohe varsti uploadin video kah :P Suht unine veel, näpud ei liikunud korralikult, aga nuke tuli ära.

 

http://www.youtube.com/watch?v=mSPv23v9I_8

 

Hommikul jh sitaks kerge nuke saanud :D Ise olen saanud ühe TDM'is ( 75 killi vaja siis mäng läbi ) Niiet jh , mai tea miks, aga hommikul mingid nuubid mängivad :D

 

---------- Postitused liidetud 16:12 ---------- Esimene postitus oli tehtud 12:57 ----------

 

Woow , hommikul sain 22 killstreaki siis surin , nüüd sain 23 killstreaki ja siis mu team m8 kutsus enda nuke sisse .. -.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

No omg lihtsalt. Oli 23 highrises, seljataga oli minu enda claymore, üks vend tuli, lendas õhku, mina ka :S

 

Muhahahahaa :D Interventioniga lasin just Rundownis nuke :P Esimest korda kasutasin Interventionit lol. Kohe varsti uploadin gameplay.

Suht camp :D:D

 

http://www.youtube.com/watch?v=XZNmtOdMhv8

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nuke Afghanis, lol :D Noob tubega, suht igav video tegelt vist, aga uploadin ikka :P Veits läheb aega...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Tra kui perses asi .. Ma saan 7 killstreaki , 10 killstreaki , jälle 7 , 6 , 5 , 11 ja siis mäng läbi ..

Mai viitsi enam nuuke teha .. ssly, nad ei anna kah sittagi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tra kui perses asi .. Ma saan 7 killstreaki , 10 killstreaki , jälle 7 , 6 , 5 , 11 ja siis mäng läbi ..

Mai viitsi enam nuuke teha .. ssly, nad ei anna kah sittagi

 

Lol, mul mingi nuke streak, nüüd sain Underpassis ACRiga nuke :D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Lol, mul mingi nuke streak, nüüd sain Underpassis ACRiga nuke :D:D

 

U suck

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
U suck

 

:( Miks MSNis pole? :D:D

 

Proovisin amazonasest tellida PX21, aga nad seda Eestisse ei saada -.- Proovin pärat game.co.uk-st :D

Ma seda afghani nuuki ei viitsi uploadida.

 

http://www.youtube.com/watch?v=HTmc1XZTerU

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ou kui sa neid nuuke juba nii palju saaad siis proovi juba double nuke ka saada ? Nagu 2 nuuki ühes mängus :O

E/ Oh btw , ma lasin prestige :P

Atm lvl 26 , 8th prestige

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Ootan Black Opsini, pole mõtet MW2 osta, nagunii 1 kuu pärast keegi ei pela

 

Ära ole nii kindel ; )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lol, panin korra nuke peale ja läksin afghani, lasin m16ga kohe nuke :D Videot ei teinud.

 

---------- Postitused liidetud 15-10-10 18:41 ---------- Esimene postitus oli tehtud 14-10-10 20:33 ----------

 

Oh my god! :D Lasin demolitionis skidrowis just nuke. Sain chopperiga 14 peale, siis lasin ACRiga 25 :D Haige lihtsalt :P

Level 70 sain ka, mingi 25k xp sain selle pelaga lol.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Naaise :D

Ise lvl 50 muidu = /

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

:( 24 peal lasti chopper alla ja siis 5 sekundit hiljem sai mäng läbi -.- Mul ühte nuket veel vaja challange jaoks.

Nüüd 24 highrises, kukkusin üle ääre alla :S

 

// Lõpuks tuli ära nuke :D Rundownis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
:( 24 peal lasti chopper alla ja siis 5 sekundit hiljem sai mäng läbi -.- Mul ühte nuket veel vaja challange jaoks.

Nüüd 24 highrises, kukkusin üle ääre alla :S

 

// Lõpuks tuli ära nuke :D Rundownis.

 

24 killstreak ja kukkusid üle ääre alla ? xD

See NV plaanin 60 - 70 lvl teha :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Damn, sain nuke afghanis, aga tiimikaaslasel oli juba enne nuke olemas ja callis selle sisse, kui ma chopepris olin :D 38 streak sian muidu :S Oleks võinud 40 ära tulla, aga ta callis kohe sisse nuke :D

 

Quick Scope Montage siis:

 

http://www.youtube.com/watch?v=WS_ewrbvQ0M

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

3 guys are in a cafe one says: ive got the smallest arm in the world! another says: ive got the smallest head in the world! last one says: ive got the smallest dick in the world! the 3 guys go to Guinness World Records. the first one goes and returns happy: ive really got the smallest arm in the world!second returns happy too: ive really got the smallest head of the world!

last one returns angry and screams: WHO THE F**K IS JUSTIN BIEBER?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
xbox360 hetkel , jama on online'ga mart räägi kuidas selle kasutaja tegid, ootan black opsi siis ostan seelle et netis nolada:D

 

Möh ?

Mine profile - connect to xbox live ja siis edasi peaksid ise oskama

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mingiaeg panen ka MW2 plaadile.

Xbox FTW!

 

Kedagi ei koti et sa sellele oma plaadile paned. Me räägime mängust siin, mitte sinu shitboxist.

 

Keegi mängib ka siit foorumist üldse seda, peale minu ja Mardi?

Kui keegi mulle 2 päeva jooksul shitboxi ei müü, siis teen Black Opsi preorderi PS3le ära.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=c4baowA2hQY

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

raiko mine osta slim, 4gb agavahet ei ole, siis võta oma vana kõvaketas ja pane slimi sisse, ise säästsin nii 1500.- preagu slim 3200.- väga hea ja korralik, vaikne ning failimisvõimalust pole

 

endal on siis kõik plaadid olemas call of duty 2st kuni mw2ni. kõik olemas, black ops tuleb ka

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
raiko mine osta slim, 4gb agavahet ei ole, siis võta oma vana kõvaketas ja pane slimi sisse, ise säästsin nii 1500.- preagu slim 3200.- väga hea ja korralik, vaikne ning failimisvõimalust pole

 

endal on siis kõik plaadid olemas call of duty 2st kuni mw2ni. kõik olemas, black ops tuleb ka

 

Vana kõvaketas? Ma pole xboxi kunagi omanud. PS3 on mul, vb ostan xboxi kui raha kokku saan, aga ei näe erilist mõtet, sest PS3 olemas.

ja ma telliks 4gb slimi amazonast, 2800 eeku umbes koos postiga. Kaasa 2 mängu ja HDMI juhe.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vana kõvaketas? Ma pole xboxi kunagi omanud. PS3 on mul, vb ostan xboxi kui raha kokku saan, aga ei näe erilist mõtet, sest PS3 olemas.

ja ma telliks 4gb slimi amazonast, 2800 eeku umbes koos postiga. Kaasa 2 mängu ja HDMI juhe.

 

miks sa siis otsid xboxi mingi 2kilo eest, kui mõtekam amazonasest tellida?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.