Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Olen ma ainus keda see mäng absoluutselt ei huvitanud? Ei tulnud selle pealegi, et seda vaadata võiks.

 

jah, 6nneks aunukene!!!

 

FUCK YEEEEEEAAAAAAH TULIGI KOJU SEE TIITEL. PIDI JUBA 2008 JA 2009 AASTAL TULEMA AGA JU SIIS NII PIDIGI MINEMA. EUROOPA PARIM MEESKOND.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Chelseaaaaa! fck dat shit !! YEAAAAAAAAAAAAAAH!!!! :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Men of the match: Drogba & cech


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Milline mang:)

90% arvas ,et Bayern voidab:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ai, ise olin bayerni poolt rohkem, aga ma olen õnnelik, et seda karikat ei võitnud jälle bartsa või real, seega isegi rahul :D Krt Roben seda pennut ära ei löönd.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Loodan et järgmine aasta võidab kas barca või chelsea.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

EI olnud õnne, ei olnud õnne.. :S


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ainukesed mehed, kes võitu väärisid olid Cech, Drogba, Lampard ja Ashley Cole. Ülejäänud nagu lihtsalt olid seal. Järgmine aasta neil loodetavasti enam nii ei vea nagu see aasta.

 

@Bleeding Arvad, et sa ei kukuks kui jooksupealt sulle keegi lööks kanda? Ribery küll divib, aga ega ta seda koguaeg ka ei tee.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ootan kasti õllet sõbralt. :P


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
frosty50, päris nii ka ei saa öelda, et ainult nad võitu väärisid. Terve võistkond vääris võitu, ega see ei loe kes seal finaalis hästi mängisid, vaid nt Barcaga lõi värava Raul Meireles.

 

Barca vastu l6id Drogba, Ramires ja TORRES :D Raul l6i Benfica vastu.

 

Ramires, Cech ja Drogba parimad Chelsea m2ngijad CLis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ainukesed mehed, kes võitu väärisid olid Cech, Drogba, Lampard ja Ashley Cole. Ülejäänud nagu lihtsalt olid seal. Järgmine aasta neil loodetavasti enam nii ei vea nagu see aasta.

 

@Bleeding Arvad, et sa ei kukuks kui jooksupealt sulle keegi lööks kanda? Ribery küll divib, aga ega ta seda koguaeg ka ei tee.

 

Jälle üks tark välja ilmunud. Karikat oli väärt kogu Chelsea kaitse ja poolkaitseliin, Bayerni vastu on väga raske kaitses mitte viga teha kuna nad ründavad väga erinevate tehnikatega mitte nagu Barca kes üritas koguaeg ühtemoodi. Seda Chelsea mängijad suutsid. Penalti kohalt võid oma arvamuse endale jätta, see polnud 100% penaltit väärt. Arsenali fännina oleks lootnud küll Bayerni võitu, aga Di Matteo on teinud imet + Drogba on eluvormis 34 aastasena.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.