Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Nüüd finaalis Chelsea ära lahendada ja olemas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mingisugune 20-30 cm oli suluseisus Ronaldo.

 

ebbxg4.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Miks ma ei kuule rõõmuhüüde ega hala? Kõik Reali fännid läksid kurva meelega tuttu, nagu mina eile? :D

Suurepärane mäng lihtsalt! Teisel poolajal domineeris Bayern, nad väärisid seda võitu!

Muudetud liikme Hidden Ninja'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Päris korralik mäng oli!:P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lolli nurga alt pilt, ütleme nii et sirgjoonelist pilti oleks vaja:/

 

Aga üldiselt pennudest, lihtsalt real sittus konkreetselt kõik ära, siis casillas tõi nad kindlast kaotusest välja, andis reali viimasele lööjale kuldpalli löömiseks, ehk tõi reali mustast august välja, ja siis vend pani sellise töraka maha et mul hakkas lausa PAHA!

Masendav, nagu ma eelnevalt mainisin, siis see kelle poolt ma olen, kaotab(see on needus :D)

Sellepärast ma finaalis ei ole kummagi tiimi poolt, ma olen drogba poolt !

Mingisugune 20-30 cm oli suluseisus Ronaldo.

 

ebbxg4.png


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Lolli nurga alt pilt, ütleme nii et sirgjoonelist pilti oleks vaja

 

Vaata väljakujoonte järgi, kus jalad asuvad. Offside kenasti 20-30 cm.

 

Real oli vanasti sümpaatne, kuid mitte enam. Real võiks Pepega lepingu lõpetada. Vend on konkreetne rändavtsirkus.

 

[video=youtube_share;yv3oa3o1dKs]http://youtu.be/yv3oa3o1dKs

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ütleme siis nii, et sulle see mees lihtsalt ei istu, kuigi minu hinnangu järgi, sai ta piisavalt hea koputuse sinna putsaga, et sealt midagi nõuda, ja bayerni Ribbery on ainuke jalgpallur keda ma südamest vihkan, lihtsalt haige simulant ja tolgus, reaalselt, see tüüp peaks lihtsalt näitlejaks minema :)

Vaata väljakujoonte järgi, kus jalad asuvad. Offside kenasti 20-30 cm.

 

Real oli vanasti sümpaatne, kuid mitte enam. Real võiks Pepega lepingu lõpetada. Vend on konkreetne rändavtsirkus.

 

[video=youtube_share;yv3oa3o1dKs]http://youtu.be/yv3oa3o1dKs


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ribery võib simultant olla, aga ta ka parim mängia bayernis. Chelseal pole finaalis lootustki, Bayern räigelt heas hoos. Pepe peaks olema eluaegse mängukeeluga.

 

Kassai poolt sitt esitus ikka, valju palli mängimise olukordi kus ta vilistab, joonekohtunikust ei hakka rääkimagi (valed suluseisud+nurgalöögid andmata).

Muudetud liikme Bleeding'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ütleme siis nii, et sulle see mees lihtsalt ei istu, kuigi minu hinnangu järgi, sai ta piisavalt hea koputuse sinna putsaga, et sealt midagi nõuda, ja bayerni Ribbery on ainuke jalgpallur keda ma südamest vihkan, lihtsalt haige simulant ja tolgus, reaalselt, see tüüp peaks lihtsalt näitlejaks minema :)

 

Piisavalt hea koputuse? Nalja teed?

Nõustun Bleedinguga, Pepe ei tohiks üldse platsil mängidagi, sest ta on lihtsalt jalgpalli häbiplekk. Selle all ei mõtle ma muidugi seda juhtumit, vaid mis ta karjääri jooksul on korda saatnud.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Bayerni parimad on minusilmis Robben ja see Noor pundesliiga mängija, tõmmu poiss, ribbery on nendekõrvalt ikka lambi egoist kes oskab näidelda :)

Ribery võib simultant olla, aga ta ka parim mängia bayernis. Chelseal pole finaalis lootustki, Bayern räigelt heas hoos. Pepe peaks olema eluaegse mängukeeluga.

 

Kassai poolt sitt esitus ikka, valju palli mängimise olukordi kus ta vilistab, joonekohtunikust ei hakka rääkimagi (valed suluseisud+nurgalöögid andmata).


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ribery võib simultant olla, aga ta ka parim mängia bayernis. Chelseal pole finaalis lootustki, Bayern räigelt heas hoos. Pepe peaks olema eluaegse mängukeeluga.

 

Kassai poolt sitt esitus ikka, valju palli mängimise olukordi kus ta vilistab, joonekohtunikust ei hakka rääkimagi (valed suluseisud+nurgalöögid andmata).

 

Miks tal lootust pole? bayernil ei mängi päris paljud põhimängijad finaalis...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Miks tal lootust pole? bayernil ei mängi päris paljud põhimängijad finaalis...

 

Ja Chelseal on kogu kooseis järgmiseks mänguks olemas? Neil jääb mingi 4-5 põhimeest välja ju..


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ja Chelseal on kogu kooseis järgmiseks mänguks olemas? Neil jääb mingi 4-5 põhimeest välja ju..

 

http://sport.postimees.ee/820886/chelsea-mangija-soovib-finaali-eel-kollaste-kaartide-tuhistamist/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sellisel juhul peaks ka Bayerni kaardid tühistama, siis on Bayernil võit taskus kah. See muidugi ka, et kastis istumisest vast enam kasu ei ole, kuna Bayern hakkab kaugelt samuti proovima.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
LOl, see et chelsea mängija soovib kaartide tühistamist ei tähenda, et need tühistatakse.

 

nii see on, aga ikkagi kui nad saavad finaalis mängida, siis peaksid ka bayerni mängijad finaali saama...

Kuid ma ikkagi ei usu, et need ära tühistatakse...

Loodan, et bayern teeb ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hästi, kui see otsus vastu võetakse, siis võibki hakata poolfinaalides märatsema. Ikka saab edasi finaali.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sellisel juhul peaks ka Bayerni kaardid tühistama, siis on Bayernil võit taskus kah. See muidugi ka, et kastis istumisest vast enam kasu ei ole, kuna Bayern hakkab kaugelt samuti proovima.

 

Just, kastis istumisest Bayerni vastu kasu pole, sest neil on osad päris head kaugelt löömises.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Neuer muidu top 1 väravavaht.

 

Casillas, Valdes, Cesar, Cech, Hart parem statistika see aasta kui Neueril. Bundesligat silmas pidades pole Neuer top kolmeski.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.