Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

13 ja Reede !

Soovitatud postitused

VIP

mul pmst just vastupidi olnud.

 

terve see nädal halb õnn.Põlved ja peopesad lõhki,koer hammustas ja eile lõikasin naelaga jalga suure haava vees ja tõmbas varbad krampi.

 

selles huvitav,et seda päeva kartsin,aga midagi pole juhtunud:P


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

enne ei uskunud, kuid eile (13 ja reede) kukkusin kuldrulaks treenides raili peal rulaga ribidega raili + kaela nihestasin ära vms, ei taha eriti liikuda ja faking falus on, homme traumapunkti minek ka.


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
enne ei uskunud, kuid eile (13 ja reede) kukkusin kuldrulaks treenides raili peal rulaga ribidega raili + kaela nihestasin ära vms, ei taha eriti liikuda ja faking falus on, homme traumapunkti minek ka.

 

toobad mofo oleks hitti teind kuldrulal koos

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

emal läks eelmine aasta 13.reede auto kumm katki

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

üle-eelmine aasta 13 reede murdis mu klassivend k2eluu kukkudes puu otsast alla

eelmine aasta l2ks tuttavak 13 reede töökoda põlema

see aasta pole midagi juhtunud kuid 14 laupäeval kukkus tuttaval puutetundlik mobla jõkke

 

---------- Postitused liidetud 23:59 ---------- Esimene postitus oli tehtud 23:57 ----------

 

Sittusin püksi bussis.

 

haha


Chuck_Raadik.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

1 minut enne 00.00 saamist juhtus muga veel üks äpardus . Ma mõtlesin, et ei kirjuta seda siia .. Aga mis siis ikkka. Ma tahtsin ema lokitangidega perse karvad krussi ajada, aga need tulikuumad lokitangid kadusid äkki ära ja mul rippus juhe tagant välja. Ja et asitõenditest vabaneda lükkasin ma juhtme ka sisse..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
1 minut enne 00.00 saamist juhtus muga veel üks äpardus . Ma mõtlesin, et ei kirjuta seda siia .. Aga mis siis ikkka. Ma tahtsin ema lokitangidega perse karvad krussi ajada, aga need tulikuumad lokitangid kadusid äkki ära ja mul rippus juhe tagant välja. Ja et asitõenditest vabaneda lükkasin ma juhtme ka sisse..

 

Tra sa oled ikka nii naljakas xd !!!!!!!!!!!

 

 

 

 

NOT .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
1 minut enne 00.00 saamist juhtus muga veel üks äpardus . Ma mõtlesin, et ei kirjuta seda siia .. Aga mis siis ikkka. Ma tahtsin ema lokitangidega perse karvad krussi ajada, aga need tulikuumad lokitangid kadusid äkki ära ja mul rippus juhe tagant välja. Ja et asitõenditest vabaneda lükkasin ma juhtme ka sisse..

 

http://www.pihi.net

 

 

Ma arvan, et seal oled sa naljakam kui siin

 

/leht maas, mkay .


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

suht ei midagi, Ratta kumm lendas õhku ja kõht valutas :D


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.