Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

IloveJunk'i Päevik :)

Soovitatud postitused

Tervist , mõtlesin , ka teen oma päeviku , näitan teile mis huvitavat ma ruunskeibis korda saadan

:D

Kasutajast siis , nii palju , et kasutaja sai kunagi kiviajal banned , ning , kui tuli esimest korda see acount thread teema siis sain ta bannist lahti , alguses polnud ültse huvi mängida , kuid nüüd kus 9 klass edukalt lõpetatud , ja kutseka kõrvalt rohkem aega , ning ka viitsimist on , mängin , kuid mingit megasuperhyer arengut siit ei tule , kuna , mängin tavaliselt ainult õhtuti , ning , 3-4 tundi päevas , mis on minujaoks täiesti piisav .

 

Hetkel on siis plaanis teha : Slayer helm , qp 176 , et barrows glovse saada ( hetkel dragon )

Ning kõik levelid 60+ , üks suurim plaan on siis 85+ slayer , see saab raske olema :-)

Paar pilti teile siis .

 

 

Hetkel ss statsid , ning pank on 30m+ hetkel :P

stats.PNG

 

Slayer 60

Slay60.PNG

 

 

Firecape fail

Nii palju siis firecape kohta, et failisn 2x jadi juurest, täpselt sel ajal kui healerid tulid , läks millega pärast prayer switch persse , aga 3 on kohtu seadus , ja 3 korraga done . , käed värisevad iga mega palju , kui seda jadi tapad :D

jad_fail.PNG

 

Nime avaldaks , kuid kardan vahvli rahvast, kuna nimi on nii ja naa , kas on lubatud või ei, siis hetkel veel ei avalda, eks näis , kontakeerusin jagexiga foorumi kaudu , siis näis mis selle nimega, saab kuid üks nädala pärast saate teada :P


Registreeru Siin ja hakka tasuta sms-e saatma ;)

2cf7bzn.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Edu päeviku pidamisel :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Skill total sitt, muidu norm kasutaja.:D Edu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Pole ültse mänginud , vahepeal siin , nüüd siis võtan jälle käsile kasutaja ,vahepeal pole eriti midagi juhtunud , natuke totalit juurde tulnud , firecape suutsin ära kaotada koos fury ja torsoga jms , pank hetkel hädine 15m kuid küll ma ta suuremaks kasvatan :P

 

Paar pilti kah :

Agility 50/70

agi_50.PNG

Thiev 55.

theiv_55.PNG

Sada aastat seisnud clue tegin lõpuks ära :D

clue_1_uuem.PNG

Ranged 93 & teised skillid .

ranged_93.PNG


Registreeru Siin ja hakka tasuta sms-e saatma ;)

2cf7bzn.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Õli ? :O , ära loobi sõnu , ;d , ning teiseks , ära nüüd mitte arvagi , et kui keegi kritiseerib mu mingit levelit siis ma asun seda kohe parandama , mängin ruuni ajaviiteks ,ning ei püstita endale konkreetset eesmärki , ei ole selline , et võtab goali nt fletch 99 ja lähen selleni , treenin täiesti , suvaliselt , seda mida moment teha viitsin/meeldib . Ja dung skill mulle ei meeldi , nii ,et see level ei tõuse niipea .

 

 

Edit// normaalne tegelane oled , kritiseerid minu dungi , aga vot näe , ise ostad dung orja , :D omatud ?

Ma ei oska sinu sugust tegelast kirjeldadagi , ega hakka ka , aga aitäh siiski free bump eest . :)


Registreeru Siin ja hakka tasuta sms-e saatma ;)

2cf7bzn.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Küll see hunter ka kunagi tõuseb , seda ei kannata kaua teha :D

 

Cooking 75 ajaviiteks ,

Ärge seda nn "töötlust" tähele pange, see oli ns aja viiteks :D

 

cooking_75.PNG


Registreeru Siin ja hakka tasuta sms-e saatma ;)

2cf7bzn.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.