Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Runescape ja mängud

Viia rs/mängud üle teisele leheküljele  

74 liiget on hääletanud

  1. 1. Viia rs/mängud üle teisele leheküljele

    • Ainult runescape
    • Terve mängude alateema
    • Jätta kõik alles


Soovitatud postitused

SUPERVIP
Teile kõigile ei suuda vastatagi, tänan et ma nii populaarne olen. Ainuke asi on see, et miks Te siis ei mõtle midagi välja ja ei paku ideid? Ainult oskade õiendada kõigiga ja kõige vastu. Ja Pac, Sinu omang oli lausa nii hea et ma kirjutasin selle ülesse. See oli vist pikalt mõeldud ja kuskilt haruldasest sõnaraamatust väljaotsitud fraasidega kirja pandud. Tänan veel et oma aega kulutate minu peale.

 

Aaaa, üks asi veel, SEE OLI IDEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

 

Mis suguseid vastuseid sa tahad siis? ''Kallis miola, ei ole vaja, et rsi alafoorum kaoks. Ära palun pahaseks saa.''??

 

Suht mõttetu teema ju - face it.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Teile kõigile ei suuda vastatagi, tänan et ma nii populaarne olen. Ainuke asi on see, et miks Te siis ei mõtle midagi välja ja ei paku ideid? Ainult oskade õiendada kõigiga ja kõige vastu. Ja Pac, Sinu omang oli lausa nii hea et ma kirjutasin selle ülesse. See oli vist pikalt mõeldud ja kuskilt haruldasest sõnaraamatust väljaotsitud fraasidega kirja pandud. Tänan veel et oma aega kulutate minu peale.

 

Aaaa, üks asi veel, SEE OLI IDEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

 

 

tänks, see SEE OLI KA IDEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mis teil rsi vastu? las lapsed mängivad. suht närvi ajab või nii, et kõikidel on midagi ruuni mängijate vastu, LAS MÄNGIVAD, teevad oma eluga mis tahavad. Krt sama hästi on kõik mängud mõtetud mida keegi teine mängib, vaevalt kui sa mingi 8 aastane olid siis sai joonud ja mingi kuradi hullu kõvat meest ei mängind. te ei pruugi midagi aru saada , aga foorumites on ka väiksemaid inimesi, siin pole vanusepiirangut ega midagi sellist ju nagu ma aru olen saanud . Samas võib olla ka 25 aastased kelle arust on vahvel mingi pointless shit mis tuleks kinni panna. LAS LAPSED MÄNGIVAD. Saavad suuremaks siis ei pela enam.


salme.bmp

 

Virgo mu hõumi.

Tibu mu iidol.

Salme mu jumal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.