Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Just another range/obby mauler

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

Ma teen küll kunagi herbi aga nö. mainiks ei saa see kasutaja kunagi. DEF JÄÄB IGAVESTI 1!!! See on lubadus.

 

---------- Postitused liidetud 23:31 ---------- Esimene postitus oli tehtud 16:00 ----------

 

Mingi idikas uuendus ei lase mul enam full screenis pelida :(((( aga siin see level ikkagi on

Fletch95.png

 

---------- Postitused liidetud 01-09-10 09:06 ---------- Esimene postitus oli tehtud 31-08-10 23:31 ----------

 

Mul p2p-d täpselt nii palju alles, et bonus weekendi elab üle. Kas osta kohe uus või teha f2p-s paljudele skillidele põhjad alla? Ntx str, atk, magic, rc, mining, smithing, fishing, cooking ja ka firemaking. Et kui teeks näiteks f2p-s kõik need skillid 50/50+ enne kui uus p2p. Või oleks see kõik p2p kõvasti kergem?


Kryptonate.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Woa, kena! Aja combat state üles ja proovi pkingut? 7p

See nüüd plaanis ongi. Kui nüüd keegi ainult mu küsimustele vastaks.

 

---------- Postitused liidetud 14:20 ---------- Esimene postitus oli tehtud 14:20 ----------

 

Grats vist.

 

Aitääh vist :D

 

---------- Postitused liidetud 14:21 ---------- Esimene postitus oli tehtud 14:20 ----------

 

Juhiks siis tähelepanu veelkord nendele ridadele kuna pole veel vastust saanud.

 

Mul p2p-d täpselt nii palju alles, et bonus weekendi elab üle. Kas osta kohe uus või teha f2p-s paljudele skillidele põhjad alla? Ntx str, atk, magic, rc, mining, smithing, fishing, cooking ja ka firemaking. Et kui teeks näiteks f2p-s kõik need skillid 50/50+ enne kui uus p2p. Või oleks see kõik p2p kõvasti kergem?


Kryptonate.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lase f2pis nii palju kui võimalik . 60-70 võiks ikka need skillid ära lasta .

 

Aga ilus range , endal sama aint et f2pis :D

 

Gl .


Mis siia kirjutama peab?!

MSN: [email:22nqi4rq]joonas.kuuskla@hotmail.com[/email:22nqi4rq]

 

LIITU :

http://11x11.com/?ref=67348

^,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Hetkel ootan kuni G.E-st uus fletchi materjal tuleb. Ootan aktiivselt rune esse mineides, tegin ka just rune mysteries ära.

 

Bonus exp weekend hakkas reedel jah? Kui see on nii, siis on mul kaks võimalust... Kas teha kiirelt fletch hardcore pelaga 99 või jäta see kunagise hilisema p2p jaoks. Mis on teie arvamused?

 

---------- Postitused liidetud 17:18 ---------- Esimene postitus oli tehtud 16:52 ----------

 

Nüüdseks juba pooled fletching asjad käes ja hakkasin pihta, sest kui ma tahan 99 enne bonus weekendi saada, siis pean kiirelt 60k bowe stringima. Seda palju miningut tuli näete alles hiljem kui fletch level tuleb :)


Kryptonate.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Aitab mulast nüüd.

Fletch96.png

Neile keda huvitab: Endiselt haige seega trenni aeg = pelamis aeg kahjuks. 99 poole liikumisele teeb see ainult head aga tahaks trenni juba minna :S Vaja veel ~56k bowe stringida ja siis 99 olemas. Materjali on hetkel veel ~17k bow jaoks. Seega läheb tasapisi. Täna üritan veel mõned tuhanded vibud valmis teha.


Kryptonate.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kas mingit täpset kella ei oska keegi mulle meie ajas öelda, millal see bonus weekend täpsemalt algab?

 

---------- Postitused liidetud 23:02 ---------- Esimene postitus oli tehtud 20:40 ----------

 

Ma arvan et homme lasen see esimesed 10 tundi elu eest. Ostan hetkel 14M eest mithril darte ja iron knife'e kui ühed otsas siis switchin. Loodan et toidab piisavalt. Arvatavasti homme kodus kuna haigus pole üle läinud. Võimalik et hoian piltide tegemise pealt aega kokku ja panen ainult mõnest levelist pildi.


Kryptonate.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kas mingit täpset kella ei oska keegi mulle meie ajas öelda, millal see bonus weekend täpsemalt algab?

 

---------- Postitused liidetud 23:02 ---------- Esimene postitus oli tehtud 20:40 ----------

 

Ma arvan et homme lasen see esimesed 10 tundi elu eest. Ostan hetkel 14M eest mithril darte ja iron knife'e kui ühed otsas siis switchin. Loodan et toidab piisavalt. Arvatavasti homme kodus kuna haigus pole üle läinud. Võimalik et hoian piltide tegemise pealt aega kokku ja panen ainult mõnest levelist pildi.

ega sel pole vahet mis kell ta algab, see kestab nkn 5päeva. Eelmine kord kui oli hakkas kell 3 või 4. Probs sama aeg seekord ka


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Nii kohe kui f2p, siis skillidega on selline plaan:

Minin ise 15k rune esse kõigepealt ja siis ironi või coaliga 70+ mining. Seejärel fishing 70+ koos cookinguga, sealt saab hea põhja alla, et teha natuke str'd ja atki näiteks karamja red spideritel millalgi, arvatavasti combat skillid pisut hiljem või siis vahepeal kui igav on. Firemaking 70+ on järgmine, selle teeb vb 99 ka, see nii kerge ja kiire. Nendele kõikidele järgneb mulle kõige enam huvi pakkuv skill runecrafting, mis on ühtlasi ka viimane non-combat skill mille 70 lasen f2p. Vahepeal lasen crafti ka 70+. Ning lõpuks viimistlen, kui teen str ja atki nii nagu peab :) Võimalik et teen ka pisut rangei edasi, et kohe kui p2p, siis saaks lõbus olema.

Nii et järjekorras list oleks selline:

Mining 70+

Fishing 70+

Cooking 70+

Firemaking 70+ või 99

Crafting 70+

Runecrafting 70+

Str 99-le nii lähedale kui võimalik ilma combatit saamata.

Atk 40 alguses, kui p2p ja range 99, siis 50.

Range 85+

 

Sai vist kõik nimetatud nüüd. Olgu veel, siis mainitud et hetkel range 76 alles, areng aeglasem kui lootsin. Rahvast täis ja nutune üsnagi, aga pean vastu.


Kryptonate.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.