Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tean jah, aga postitasin siia ka selle traileri....

 

Keegi muidu mingit head mängu ei tea, millel oleks hea story ja muidu mängitav mäng? Võib olla ükskõik mis:D.

Starcraft 2: Heart of the Swarm, soovitan soojalt.

Campaign brutalis pakub lõbu 2-3 päeva (nolades) ja multyplayer pakub lõbu järgnevateks aastateks, kuni Legacy of the Void välja tuleb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ise mängin gta san andreast.otsiks mingit head autode modi,aga ei tea kust ostsida.kui keegi oskaks kuskilt anda ja juhendada siis oleks väga tänulik.

Neid kohti on väga palju. Üks võimalustest on kas või googlesse panna "San Andreas [Auto nimi] mod".

GTA-de nt tuntum modide sait on www.gtainside.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

PC Gamer :D Ostsin GTA IV, aga mingi ulme lag on sõites... Keegi oskab öelda milles asi? Kui varem on mängitud, siis mingi crack aitas, aga hetkel oleks vaja multit ja ei saa siis cracki peale lasta vms?


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tegin Half-Life 2 kolmandat korda läbi üle pika aja, arvasin, et noh, teen ühe jutiga käppelt ära... Tegin kolme päeva peale seda kokku 9h-d...

Siiani parima stooriga mäng, mida mänginud olen...

 

///Half-Life 2 Episode 1 tegin kuskil 3h-d ära, just praegu lõpetasin..

Muudetud liikme matiradik'i poolt

Chuck_Raadik.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tegin Half-Life 2 kolmandat korda läbi üle pika aja, arvasin, et noh, teen ühe jutiga käppelt ära... Tegin kolme päeva peale seda kokku 9h-d...

Siiani parima stooriga mäng, mida mänginud olen...

 

///Half-Life 2 Episode 1 tegin kuskil 3h-d ära, just praegu lõpetasin..

 

o7, half life 2 ning episoodid on parima storyga mängud, mida ma olen mänginud


lolercoaster.gif

 

pc +1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Paljud teist selliseid Co-Op ja vähem populaarsemaid mänge pelavad? Igastahes, otsiksin inimesi, kes vähegi tõsisemad mängurid on. Võid pelada ükskõik mida, kasvõi LoLi ning eesmärk oleks siis, et pelaks koos, kasvõi ühe tunni. Loodaks ajapikku saada mingi pundi, millega erinevaid pelasi teha ning kajastaks toimuvat Twitchis ja YouTubes.

Andke endast märku!


Signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Paljud teist selliseid Co-Op ja vähem populaarsemaid mänge pelavad? Igastahes, otsiksin inimesi, kes vähegi tõsisemad mängurid on. Võid pelada ükskõik mida, kasvõi LoLi ning eesmärk oleks siis, et pelaks koos, kasvõi ühe tunni. Loodaks ajapikku saada mingi pundi, millega erinevaid pelasi teha ning kajastaks toimuvat Twitchis ja YouTubes.

Andke endast märku!

 

Sain just uue arvuti, läpakas küll aga veab kõik preagused mängud high peal välja. Aga mul 2 probleemi. 1 Pole mikrit (Selle saab lahendatud võibolla mingi kuu aja jooksul) ja 2. internet. Mul on netipulk, aga see on normi kiirusega. 1.8 mb/s. Aga see pole püsiva ühendusega, kõigub. Hetkel pole läpaka windowsi peal, aga see saab lahendatud. Mängud saab ka tõmmatud.


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
:D No mulle piisab, kui on mikker, mis ei kärgise ning arvuti, mis vähemalt 30FPS peal jooksutab mänge.

 

Mikri võin sebida, arvuti veab välja. Heelium pole ka, häälemurre ammu toimund :D

Muidu ma oleksin huvitatud. Anna oma skype, mul msniga ühendatud ja seal mingi jama, et teie mind lisada ei saa aga mina saan.


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.