Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Find servers ei avane .

Soovitatud postitused

Et siis mul csis järsku on Find servers csi avalehelt lakanud töötamast . Klõpsuta palju tahad , servusi ette ei tule . Täna juba kolmandat korda proovinud reinstalli , aga ei aita .

 

Äkki keegi kellel see probleem varem olnud saab nõu anda :) aitäh ,


Mis siia kirjutama peab?!

MSN: [email:22nqi4rq]joonas.kuuskla@hotmail.com[/email:22nqi4rq]

 

LIITU :

http://11x11.com/?ref=67348

^,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Cemtey ,

Sa oled otsekui selgeltnägija , ma installisin just eile vist kui see probleem hakkas , enne seda arvatavasti , AVG viirusetõrje . Varem seda mul ei olnud kuna suhteliselt uus arvuti . Aga mida ma siis tegema peaks et noh , tulemüüri kuidagi nõrgemaks teha vms :D tunnistan ausalt et ei ole mingi viirusetõrje mees .

 

Arto572 ,

1. Konsoolis kõik korras , ehk siis see on tühi kuna ma ei ole midagi csis veel teinud .

2. Netiga kõik korras , vahepeal oli jama kui nett muutus järsku aeglaseks ja pingid mingi ~700+ , see kadus ära .

3. Nonsteam ma olen aga see ei tohiks probleem olla :)


Mis siia kirjutama peab?!

MSN: [email:22nqi4rq]joonas.kuuskla@hotmail.com[/email:22nqi4rq]

 

LIITU :

http://11x11.com/?ref=67348

^,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ma proovisin seda . Tegin kõik nii nagu kästud enamvähem . Ühte asja mai saanud sama teha seda Resident Shield Directory Excludesse mai saanud cs'i panna . Seda lihtsalt ei leidnud üles kuna seal sai panna ainult kaustasi . Siis proovisin ma sinna teise panna Excluded Files , sinna panin csi sisse aga Find servers ikkka ei avane :D pusin siin midagi veel . Aga muidu tänan selle video eest Cemtey :)


Mis siia kirjutama peab?!

MSN: [email:22nqi4rq]joonas.kuuskla@hotmail.com[/email:22nqi4rq]

 

LIITU :

http://11x11.com/?ref=67348

^,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
On sul ikka steam?

Kui on non-steam, siis ei peagi töötama.

 

Oi kus nüüd ütles . Miks ei peaks nonsteamiga töötama ? varem küll töötas , sinnamaani kuni viirusetõrje tuli .

Eino mul tõmmatud stiim, nsm et sõpradega rääkida aga sinna ei lase sisse millegipärast .


Mis siia kirjutama peab?!

MSN: [email:22nqi4rq]joonas.kuuskla@hotmail.com[/email:22nqi4rq]

 

LIITU :

http://11x11.com/?ref=67348

^,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ma mõtlesingi juba et peab uue csi tõmbama . Patchidega pole ma kunagi midagi teinud . Panin tulemüüri välja eks , ikka sama jama edasi , kohe üldse ei saa aru mis sel viga on . Arvuti võiks rääkima hakata :D


Mis siia kirjutama peab?!

MSN: [email:22nqi4rq]joonas.kuuskla@hotmail.com[/email:22nqi4rq]

 

LIITU :

http://11x11.com/?ref=67348

^,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
1. konsoolist midagi paigast vast

2. kõu nett!

3. nonsteam

 

üks nendest peab mure olema

 

No offence, aga sa oled täielik idioot. Kui sa teaksid veidikenegi seda, mis on konsooli otstarve, siis teaksid ka seda, et selle kaudu saab ainult teatud käske lisada, mis muudavad su mängitavust, see kuidas ja mis sul lobbys avaneb, seda sa ei muuda konsooli kaudu, vaid spetsiaalsete failide kaudu.

Sinu teine väide - kuidas peaks internet mõjutama seda Find Serversi avanemist? Kas sa mängid seda mängu läbi interneti?

Ning sinu kolmas väide - nonsteam? Tegelikult pole nonsteami ja steamil mitte mingit vahet peale kahe protokolli ja see on kõik.

Ehk kokkuvõtlikult - hoia enda suu kinni teinekord, kui targutama kukud.

 

Cemty pakkus õigesti, kuid mina soovitaksin sul viirusetõrje lõplikult arvutist eemaldada ning siis reinstallida mäng. Kindlasti on võimalus ka sellest mööda pääseda, kuid AVG pole just parim viirusetõrje.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No offence, aga sa oled täielik idioot. Kui sa teaksid veidikenegi seda, mis on konsooli otstarve, siis teaksid ka seda, et selle kaudu saab ainult teatud käske lisada, mis muudavad su mängitavust, see kuidas ja mis sul lobbys avaneb, seda sa ei muuda konsooli kaudu, vaid spetsiaalsete failide kaudu.

Sinu teine väide - kuidas peaks internet mõjutama seda Find Serversi avanemist? Kas sa mängid seda mängu läbi interneti?

Ning sinu kolmas väide - nonsteam? Tegelikult pole nonsteami ja steamil mitte mingit vahet peale kahe protokolli ja see on kõik.

Ehk kokkuvõtlikult - hoia enda suu kinni teinekord, kui targutama kukud.

 

Cemty pakkus õigesti, kuid mina soovitaksin sul viirusetõrje lõplikult arvutist eemaldada ning siis reinstallida mäng. Kindlasti on võimalus ka sellest mööda pääseda, kuid AVG pole just parim viirusetõrje.

 

Ma võin konsooliga teha CSi menüü eestikeelseks ja värki

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Äkki räägiks missuguse patchi ? Ma pole varem kuulnud et sellejaoks peaks olema patch . Ei ole kunagi patchiga mänginud .

 

EDIT: Juhtus selline imeline asi , et ma enne csi minekut ja siia kirjutamist mõtlesin et võiks olla kõik korras :D läksin csi . proovin find servers ja woot :D avanes :P paistab kõik korras olevat . tänks eniwey .


Mis siia kirjutama peab?!

MSN: [email:22nqi4rq]joonas.kuuskla@hotmail.com[/email:22nqi4rq]

 

LIITU :

http://11x11.com/?ref=67348

^,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.