Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

P6lva.eu - Uus gaming-community

Soovitatud postitused

Minu idee oleks siis selline et oleks hea kui saaksin hakkata servereid välja rentima 0,60€ slot(esialgu)

 

Siis oleks vaja vähemalt välja rentida 20 viieteist kohalist serverit ja p6lva.eu oleks taas jalul.

 

---------- Post added 24-07-11 at 22:16 ----------

 

Rainer tubli kui viitsid hakata tegelema aga nüüd küsimus. Küsid annetused ära särki värki, paned enda poolse panuse aga kas üldse Kryzu viitsib tegeleda selle asjaga? :)

 

Asjalood on selles et enamuse osaga tegelen mina mitte tema.

Tema saab endale mingi teatud osa sellest kõigest


shellw.php?on=217.146.76.7:27005&random=1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Nii. Levib palju kuulujutte, seega ma räägin kuidas asjad on.

 

MINA ei hakka kindlasti mitte, lähiajal, ega näe ennast ka tulevikus, sebimas serveritega, neid rentimas või avalike mänguserveritega tegelemas.

 

Kuna ma ebaõnnestusin leidmaks asjalikke serveritega tegelejaid, võtsin füüsilise serveri(mis on mul välja ostetud, hetkel kasutuseta) majutusest maha - raha edasi majutamiseks puudus.

 

Rainer pakkus välja, et maksab minu eest majutuskulud ning mina pakun talle selle eest suure osa füüsilisest serverist.

 

Miks minule see plaan meeldib? Sest seljuhul saaksin ma püsti panna kasvõi mõned P6lva.eu serverid, mis inimestele meeldis ja mis populaarsed olid(MC?/KZ).

 

Kahjuks on minu ajad mänguserverite haldajana läbi, kuid olen avatud uutele tegijatele ning olen aldis neid toetama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mina teen enda projekti milleks on siis serverite väljarentimine ja kryzu tegeleb mõndade p6lva.eu serveritega

 

seega me kumbki tegeleme eraldi asjadega

 

ainukene asi mis seal on et kui mina ei saa enda projekti käima siis need p6lva.eu serverid ei tuleks.

 

---------- Post added 24-07-11 at 23:31 ----------

 

Kui soovid annetada lisa msni: [email:31494p98]ratsanik001@msn.com[/email:31494p98]


shellw.php?on=217.146.76.7:27005&random=1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Rõhutan, et antud annetused ei ole P6lva.eu jaoks, vaid see on üpris teemaväline, Raineri enda jaoks, selleks, et tema saaks enda äri käima lükata.

Jah, kaudselt VÕIB see ka mõjutada P6lva.eu servereid, aga kindlasti mitte otseselt.

 

Annetus ei sobi siia teemasse, selle kohta võiksid teha eraldi teema, kui soovid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Rõhutan, et antud annetused ei ole P6lva.eu jaoks, vaid see on üpris teemaväline, Raineri enda jaoks, selleks, et tema saaks enda äri käima lükata.

Jah, kaudselt VÕIB see ka mõjutada P6lva.eu servereid, aga kindlasti mitte otseselt.

 

Annetus ei sobi siia teemasse, selle kohta võiksid teha eraldi teema, kui soovid.

 

Kui Mina ei saa seda "äri" käima siis jällegi p6lva.eu servereid ei tuleks.


shellw.php?on=217.146.76.7:27005&random=1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui Mina ei saa seda "äri" käima siis jällegi p6lva.eu servereid ei tuleks.

 

Ja sa hakkad siis iga kuu nii raha küsima (20x15slot servut esimesel kuul - ei usu)?

 

Vabandused, et siia teemasse..


Veebiprogrammeerija & kujundaja

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ja sa hakkad siis iga kuu nii raha küsima (20x15slot servut esimesel kuul - ei usu)?

 

Vabandused, et siia teemasse..

 

 

Ma ütlesin et hea oleks kui saaks kakskümend 15kohalist serverit välja renditud. Siis oleks p6lva serverid avatud ja ka minu "äri"


shellw.php?on=217.146.76.7:27005&random=1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Suvel kindlasti mitte : )


http://www.gamehost.ee - CS, SA-MP, MTA:SA, SMS serverid, TeamSpeak 3, mängud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Rainer ongi pisut naiivne ning arvab, et kui esimese kuu raha annetustest ja oma rahast kinni klappida, siis teiseks kuuks server punni rentida ei ole mingi probleem. Ei ole probleem, aga et koguda kokku ka järgmise kuu raha, see on probleem:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ja kannatavad lõpp tarbijad ... järsku serverid on maas - piisavalt raha ei ole kogutud ...


http://www.gamehost.ee - CS, SA-MP, MTA:SA, SMS serverid, TeamSpeak 3, mängud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis füüsiline masin sul on ? Mis riistvara konf ?


http://www.gamehost.ee - CS, SA-MP, MTA:SA, SMS serverid, TeamSpeak 3, mängud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

OS - 64bit CentOs 5.5(võib olla 5.4, vahepeal proovisime mingit gameservers kernelit, aga kui jaanuaris nö. formati tegime, siis seda ei pannud)

CPU - Intel® Core™2 Quad Processor Q9550 http://ark.intel.com/products/33924/Intel-Core2-Quad-Processor-Q9550-%2812M-Cache-2_83-GHz-1333-MHz-FSB%29

4GB RAM

500GB ketast(Ausalt öeldes ei ole ma kindel ,et ta suurem pole. Pole kunagi probleeme tekkinud, et full;) kettad ei maksa ka tänapäeval suurt midagi )

switchide jms stuff mul peas ei ole.

 

Täpselt ei oska öelda, aga oma ~30 CS serverit hostisin parimatel aegadel vast korraga, samas CPU-d üle 75% laskmata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
OS - 64bit CentOs 5.5(võib olla 5.4, vahepeal proovisime mingit gameservers kernelit, aga kui jaanuaris nö. formati tegime, siis seda ei pannud)

CPU - Intel® Core™2 Quad Processor Q9550 http://ark.intel.com/products/33924/Intel-Core2-Quad-Processor-Q9550-%2812M-Cache-2_83-GHz-1333-MHz-FSB%29

4GB RAM

500GB ketast(Ausalt öeldes ei ole ma kindel ,et ta suurem pole. Pole kunagi probleeme tekkinud, et full;) kettad ei maksa ka tänapäeval suurt midagi )

switchide jms stuff mul peas ei ole.

 

Täpselt ei oska öelda, aga oma ~30 CS serverit hostisin parimatel aegadel vast korraga, samas CPU-d üle 75% laskmata.

 

Kas see on mingi kast (tower) või rack ?


http://www.gamehost.ee - CS, SA-MP, MTA:SA, SMS serverid, TeamSpeak 3, mängud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
rack

 

Kahju et 1 x CPU, aga ikkagi väga hea =) Võib olla saame jõuda kokkuleppele, aga pigem sügise poole. Kindlasti kui sul on huvi olemas ...


http://www.gamehost.ee - CS, SA-MP, MTA:SA, SMS serverid, TeamSpeak 3, mängud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.