Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Egerti Blog.

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas

Umm,

 

ei mäleta eilsest midagi,sest terve päev suht pimeduses vms,ei mäleta lihtsalt:)

 

T, 03 August:

 

Päev algas kell 8.50 paiku,olin maal ja onupoeg tuli,ajas kohe üles et mingeid "Ühikarotte" näitaksin talle.Panin video jooksma ja läksin ise vetsu.Pärast polnud midagi teha läksime välja ns mängima midagi.Varsti läksime sööma ja peale toda läksin lauta ja siis teatas isa,et nod pildid mis ma paar päeva tagasi saatsin pole kohale jõudnud.Läksin tuppa ja saatsin,siis uuesti.Peale toda jälle välja,siis tuppa ja jälle välja.Läksin kuivati juurte,kus isal olid traktorid kokku veetud(homme ülevaatus).Andis mulle kohe ülesande kätte,et ma pesekasin traktoritel aknad seest ja väljast ära.Alustasin põtaga,edasi läksin Kunni juurte(pellaruss) peale kunni,siis pesin teise pella ära.Varsti läksin kuivati sisse ja seal oli vaja Zetor seest puhtaks pühkida ja aknad ära pesta.Alustasin tööga.Appi tuli ka onupoeg kellest polnud midagi kasu:D .Läksin siis lauda juurte ja pidime sitta hakkama viskama.Oli suht kerge töö.Seal tuli Helariga(kitsega)väike tüli.Läksin siis vihasena kuivatisse kus isa parandas põtat.Läksin appi(paigaldas seal uusi lüliteid).Pärast toda läksin batuudi juurte,kus ma hüppama läksin.Seal olid mingid pudelid peal ja siis onupojaga võtsime nod lahti ja kallasime täis batuudi:)Varsti ta kukkus nii rängalt,et hammustas keelde ja verd jooksis täiega.Kutsusin vanaema ja ta viis ta tuppa.Läksin ise ka tuppa.Hakkasime helariga siis sööma.Pärast läksin arvuti ja peale toda vaatasime telekat mingi 2h vms.Varsti tuli linna sõit jälle...Ütlesin isale,et ma hakkan niitma.Aeda ei niitnud vaid võtsin trimmeri ja hakkasin puu aluseid jne niitma.Ei viitsinud muruniidukiga niita.Toda teen homme.Trimmeriga niitsin ka kraavi ära.Peale tööd läksin sauna.Olin minemas tuppa kui koer hüppas mulle peale:)Tal olid käpad nata mustad ja sain mustaks,läksin pesin jala uuesti puhtaks.Peale toda arvuti ja siin ma nüüd olen. mingi 24.00 lähen magama ma arvan.

 

 

Ilusat õhtut!


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mida vittumida vittumida vittu, türa mida vittu, täiesti putsis mida vittu türa putsi ma ei tea, anna menti oma vanemad raisk, mingi orjakasvandus.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
mida vittumida vittumida vittu, türa mida vittu, täiesti putsis mida vittu türa putsi ma ei tea, anna menti oma vanemad raisk, mingi orjakasvandus.

 

mis orjakasvandus?

mulle äkki meeldib selline elu,sulle võibolla sellised talutööd ei sobi aga jah.

kui mulle midagi ei meeldiks siis ma ei teeks seda ma arvan,aga traktorite aknaid oli suht lõbu pesta,sest kuulasime raadiot traktorite peal ja onupojaga tegime nalja.

 

 

Nüüd pole pikemat aega kirjutanud,plaanis täna kirjutada.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

omg:P

 

kust selle pildi said?


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Tervitust vahvel,

pole kaua kirjutanud,alustan siis jälle:D

 

22.10.10

Päev algas suht vara 6.30 ärkasin juba,siis nagu tavaliselt söök,hambad ja kooli.Koolis olid kõik tunnid lebod,mingid ristsõnad jne.Muusika tunnil hakkas lund sadama,kõik vaatasid terve tund toda:D Oligi varsti viimane tund,kus jagati uut tunniplaani ja tunnistusi.Tunniplaanis olid kõik päevad muutunud,kolmapäeval isegi esimene tund vaba.Tunnistusest niipalju,et käitumine H,hinded olid sellised,et kolm 4'a ja ülejäänud 5'd.Peale toda läksin koju ja automaatselt välja:D Mingi 1h pärast tuppa ja siis vedas ennast kohale Helar(kitse tolgus).Kutsus poodi aga ei läinud,ta käis üksi ja tuli mu poole sööma,nagu iga päev kui ta bussist maha jääb.Päev läks igavalt edasi,läksin välja ja tuppa,välja ja tuppa.Kell oli mingi 7,läksin tuppa,sõin ära ja arvuti.

Siin ma nüüd olen,arvatavasti veel arvutis ja siis 21.30 "Kelgukoeri" vaatama:D

 

Ilusat õhtut.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

" Mingi 1h pärast tuppa ja siis vedas ennast kohale Helar(kitse tolgus).Kutsus poodi aga ei läinud,ta käis üksi ja tuli mu poole sööma,nagu iga päev kui ta bussist maha jääb".

Hästi öeldud.


#Karvased

sig.php?player=Koksaja

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
kardan et ta käib 5 klass , kuna ma tast vist 1 a vanem kui ta 11 on :D ise käin 6 siis ta peaks 5 käima vms :)

 

Aga edu blogigaah .

 

Jep,käin 5'das.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lehmad (Y) sry et edasi ei viitsinud lugeda :D


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.