Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
pahaadmin.JPG

 

Sihukesi admine/modesi pole vaja siia kes hakkavad vägisi avatare toppima, kes oli see armas admin/mode kes pani mulle selle? Sihukesed ei tohigi olla juhtkonnas

 

Seda saab teha vist ainult administraator kui ma ei eksi. Moderaatoril ei tohiks selliseid õiguseid olla. See kes sellise asjaga hakkama sai, tal küll midagi paigast ära. See on lapsik. Sai 2 minutit naerda ja pidu läbi.

 

Ma võin eksida, et kas saab ainult Administraator avatari muuta peale kasutaja enda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Seda saab teha vist ainult administraator kui ma ei eksi. Moderaatoril ei tohiks selliseid õiguseid olla. See kes sellise asjaga hakkama sai, tal küll midagi paigast ära. See on lapsik. Sai 2 minutit naerda ja pidu läbi.

 

Ma võin eksida, et kas saab ainult Administraator avatari muuta.

 

Seda võis ka superman teha, kuna temal on alles MYSQL parool, kuna ta oli admin ennem.

Seega sai ta mu kasutajale restardi siin foorumis teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui ma midagi valesti ütlen siis parandage mind aga mis toimub? Superman oli ennem nii normaalne isiksus siin foorumis. Mis temaga juhtunud on?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui ma midagi valesti ütlen siis parandage mind aga mis toimub? Superman oli ennem nii normaalne isiksus siin foorumis. Mis temaga juhtunud on?

 

Ants ja kommid ei teinud ta ajule head ilmselt..


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ants ja kommid ei teinud ta ajule head ilmselt..

 

Tarvitab mis ta tarvitab, kui tarvitab aga sellise ajulageuse peale ei tuleks isegi sada456 v kes iganes ta siin foorumis oli.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tarvitab mis ta tarvitab, kui tarvitab aga sellise ajulageuse peale ei tuleks isegi sada456 v kes iganes ta siin foorumis oli.

 

Nagu näed siis keegi ikka tuli.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
pahaadmin.JPG

 

Sihukesi admine/modesi pole vaja siia kes hakkavad vägisi avatare toppima, kes oli see armas admin/mode kes pani mulle selle? Sihukesed ei tohigi olla juhtkonnas

 

Miks te iga väikese asja pärast teema peate tegema???

Kas on raske siis adminiga rääkida ja kes sina oled ültse ,et tuled ütlema kes,võib kes ei või juhtkonnas olla??

Kui teile ei meeldi siin foorumis,lihtsalt laske jalga keegi ei huvita see.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Miks te iga väikese asja pärast teema peate tegema???

Kas on raske siis adminiga rääkida ja kes sina oled ültse ,et tuled ütlema kes,võib kes ei või juhtkonnas olla??

Kui teile ei meeldi siin foorumis,lihtsalt laske jalga keegi ei huvita see.

 

Üritad pugeda v ? See pole normaalne, ma arvan , et kui keegi muudaks su avatari , paneks sinna mingi kirja ntks. "dickhead" , siis sa ei läheks närvi jah ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Miks te iga väikese asja pärast teema peate tegema???

Kas on raske siis adminiga rääkida ja kes sina oled ültse ,et tuled ütlema kes,võib kes ei või juhtkonnas olla??

Kui teile ei meeldi siin foorumis,lihtsalt laske jalga keegi ei huvita see.

 

Kui moderaator seda tegi, on see suur probleem, ei ütleks et väike. Adminne siin eriti ei koti kuidas mingi moderaator käitub. Juhtkonnas on "Sõbrakamp" koos, kus osad elavad ühes linnas ja käivad ühes koolis, või on päris elus kohtunud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vaatasin logidest järgi, Superman seda kindlasti ei teinud. Oled sa kindel, et sa ise seda ei pannud?


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Võimalik. Hea avatar ju, mis sellel viga. Sobib sulle erit.

 

Vaata milline sa ise ennem olid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui moderaator seda tegi, on see suur probleem, ei ütleks et väike. Adminne siin eriti ei koti kuidas mingi moderaator käitub. Juhtkonnas on "Sõbrakamp" koos, kus osad elavad ühes linnas ja käivad ühes koolis, või on päris elus kohtunud.

 

Ja mis sellel viga on? See just hea, kui olen reaalselt kõiki näinud ja tunnen neid natuke rohkem.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Vaatasin logidest järgi, Superman seda kindlasti ei teinud. Oled sa kindel, et sa ise seda ei pannud?

 

Logi saab kustutada ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ja mis sellel viga on? See just hea, kui olen reaalselt kõiki näinud ja tunnen neid natuke rohkem.

 

Te olete valmis andeks andma ükskõik mis sittase tegu eest teie sõbrale, kas või scamm vist? Usun kui Alex oleks siiamaani siin foorumis, oleks ka foorum siiamaani korralik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Te olete valmis andeks andma ükskõik mis sittase tegu eest teie sõbrale, kas või scamm vist? Usun kui Alex oleks siiamaani siin foorumis, oleks ka foorum siiamaani korralik.

 

Scamm on hoopis teine lugu.

 

Keegi ei käskinud alexil ära minna ja kui sa nüüd kavatsed selles ka mind süüdistada, siis edu.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Seda võis ka superman teha, kuna temal on alles MYSQL parool, kuna ta oli admin ennem.

Seega sai ta mu kasutajale restardi siin foorumis teha.

 

Janek, mitu korda ma pean ütlema, et ma tõesti ei tea millest sa räägid?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.