Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Scamm on hoopis teine lugu.

 

Keegi ei käskinud alexil ära minna ja kui sa nüüd kavatsed selles ka mind süüdistada, siis edu.

 

Ei süüdista, aga ma olen sinus pettunud , sest nüüd ma näen milline inimene sa oled. Sa oled valmis selleks, et su sõprade kari ajaks sitta edasi... Ja kardad kedagi eemaldada, sest see võib n.ö su reputatsiooni ehk ära rikkuda?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei süüdista, aga ma olen sinus pettunud , sest nüüd ma näen milline inimene sa oled. Sa oled valmis selleks, et su sõprade kari ajaks sitta edasi...

 

Mina sinus ei ole pettunud? Ei, mulle meeldib kui mind kõiges süüdistatakse, lampi dispute tehakse ja ähvardatakse tervele juhtkonnale (k.a Karlile) sitta keerata.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Aga kui teie alustasite, miks ka mitte :) Ning peagi, see mis ma PayPaliga tegin, see oli viimane tegu mis ma sain teha selle kohta ja ma põhjendasin ka miks. Mina vabastasin sulle raha kohe tagasi kui msni tulid...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga kui teie alustasite, miks ka mitte :) Ning peagi, see mis ma PayPaliga tegin, see oli viimane tegu mis ma sain teha selle kohta ja ma põhjendasin ka miks. Mina vabastasin sulle raha kohe tagasi kui msni tulid...

 

.. pärast seda, kui ma ütlesin, et kui sa raha kohe tagasi ei kanna, ei hakka ma liigutamagi, et su kasutajat tagasi saada.

 

Kuskil pole ühtegi jälge sellest, et ükski moderaator oleks muutnud Arto profiili pilti. Ükski moderaator logisid kustutada ka ei saa.

Nüüd pole enam minu asi, kas te usute mind või mitte, kuid juhtkond sellega seotud ei ole. Case closed.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.