Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

Ilmselt täna õhtul mängin uuesti umbes kella 9st kuni kella 3ni öösel, nii, et Teie aja järgi kella 11st kuni kella 5ni.

Peale viimast patchi on Nympf päris fucking kasulikuks muutunud, testisin eile teda.

Kuid kuna viimasel ajal on AllPick mängud igavaks muutunud, siis mängime tavaliselt Singledrafti, et oleks natukene vaheldust endale ka ja saab uusi herosi proovida, mida tavaliselt mängida ei viitsi/eitaha. Kuigi kõik hiirod läbi mängitud, siis ikka on mingid lemmik hiirod jäänud ja alati kui on mõni sekund veel aega ja ei tea mida ma valin, siis lähen mingi kindla peale, mida on juba miljon korda mängitud ja siis peale kümmet minutit on kopp sujuvalt ees. Nii, et selle pärast meeldib mulle SD rohkem, kui AP.

Eile hommiku poole ja päeval tegin paar mängu ilma sõbrata ja suhteliselt häiriv oli kogu olukord, kuid siis õhtul tegime vist mingi 6-8 mängu, millest esimesed 3 läksid totaalselt perse, kuid järsku sain eriti hea laine peale ning mäng hakkas väga hästi kokku jooksma igast aspektist.

Viimased 3 mängu olid Andro, Vindy ja Nympf- selles järjekorras, ning Androga mängides tuli väga korralik roameri skill välja ja mõned head swappid olid. Siis mängisin Vindy´t üle pika aja ja polnud uut patchi testinud ning fucking hell, kui kõva oli lane´is korralikult puppetit ja wildsouli harassida sage´s lordiga. Muidugi pärast ostsin juba hellfloweri ja asi läks päris kõvaks- korraliku semicarry/carry saab tegelikult vindyst ehitada, kui natukene farmi on.

Ja siis viimane mäng olin ma nympf ja sõber oli demented shaman ja meie lane oli lihtsalt uskumatult võimas tänu mõlema healile. Hellbringer, fayde ja wildshould üritasid meid lane´is harassida, kuid sellest ei tulnud mitte midagi välja-Fayde ja Hellbringer mõlemad droppisid kõik skillid, mis neil olid ja ikka olid nemad need, kes ära jooksid. Kogu see pull kestis kuni level 8ni, sest ma mäletan, et hellbringer droppis 3x enda ulti meile peale, kuid kahe heali vastu on võimatu lihtsalt midagi teha. Muidugi, siis mul oli juba zeal ja heal põhjas+teleport ja mid´s lane´is sai selliseid zeal stunne pandud, et hoia ja keela. Hoidsime kuni mängu lõpuni vist endal kõik towerid alles, sest kohe, kui nad sinna lähedale said, siis portisin 3 inimest kuskile kõrvale või selja taha metsa, ja lasin enda zeal stunni täpselt kogu nende teami peale ning terve meie tiim oli selleks hetkeks kohal.

Muidugi oli eile ka üks mu parimad Behemothi mänge üldse, kus ma päästsin fissure´iga enda mehi ja droppisin oma kõige parema Behe ulti siiani, nii, et oleks saanud oma elu esimese Quad/Anni killi, kuid kahjuks pidin leppima vaid hattrickiga, sest omad vennad lõpetasid teised jorsud ära.

 

Ühesõnaga, fucking hea õhtu oli eile ja mäng tõesti sujus, nüüd loodame, et saan selle edasi kanda tänasesse õhtusse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Vanasti, kui tasuta oli, siis oli nii palju sõpru koos, et saime rahus õhtuti 5v5 oma sõprade vahel teha, ning eriti mugav on see, et kõik kellega ma koos mängin on irl sõbrad omavahel kes tavaliselt pohmas peaga HoNi ronivad.

Nüüd kahjuks, kui tasuliseks läks, siis on alles vaid paar sõpra kes viitsivad mängida ja suvi ei aita sellele just kaasa kuna enamik inimesi on jooma peal.

 

Kuid kindlasti võiks mingisuguse vahvli rahvaga koos mängida, kuid minu jaoks on tähtis, et meil oleks enamikel mikkrid, et me ei peaks kirjutama vaid saaks kiiresti teistele infot jagada lane´ide ja gankide kohta ja üleüldiselt paremini gankides skille sünkroniseerida, sest mulle meeldib strateegiliselt asjale läheneda:D

 

ühesõnaga, teeme ära?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

HoN ja Dota on väga karmid uustulnukate vastu, muidu prooviks ära


- Kui näed viga laita, siis mine ja hakka mölisema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vanasti, kui tasuta oli, siis oli nii palju sõpru koos, et saime rahus õhtuti 5v5 oma sõprade vahel teha, ning eriti mugav on see, et kõik kellega ma koos mängin on irl sõbrad omavahel kes tavaliselt pohmas peaga HoNi ronivad.

Nüüd kahjuks, kui tasuliseks läks, siis on alles vaid paar sõpra kes viitsivad mängida ja suvi ei aita sellele just kaasa kuna enamik inimesi on jooma peal.

 

Kuid kindlasti võiks mingisuguse vahvli rahvaga koos mängida, kuid minu jaoks on tähtis, et meil oleks enamikel mikkrid, et me ei peaks kirjutama vaid saaks kiiresti teistele infot jagada lane´ide ja gankide kohta ja üleüldiselt paremini gankides skille sünkroniseerida, sest mulle meeldib strateegiliselt asjale läheneda:D

 

ühesõnaga, teeme ära?

 

Teeme ära!

Vajadusel saab servers.ee-st TS channeli vms ka :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

keegi vahvlist tahab psr tõsta, võtke ingame ühendust: nodiac

ja 1650+ only, tahaks 1700 kätte saada atm 1684.

oleks hea kui mikker ka :)

msn: [email:2zwogj28]edgarkivit@hotmail.com[/email:2zwogj28]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

lisasin sind, ma nodiac. Aga jhm ma ei arvanudki et sa Trixi oled :D esimene eestlane/soomlane keda ma näen kuulsas clanis :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ma olen tegelikult Haidukk, kahjuks.

Trix on ju sõjaväes enivei, nii, et ma ei saa tema olla. Tho, selline kasutaja nagu prostalol-mu sõber- on teel top´i ilmselt, sest ta mängis isegi LOADi ja MSI vendade high tier inhouse mängus:)

Kuid kuna hetkene high tier on enamuses Dota high tier vennad, siis pole ime, et vähesed sinna tasemele küündivad. Tulevikus tahaks ise hightier´is olla:/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

igatahes, keegi ei viitsi siis koos teha 1650+ ? nagu teamspeak värki särki, et ei oleks nii et umb 2 supporti on teamis ja courier/warde pole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ma võin vabalt teha, sest ma oskan küll, ära põe:)

 

---------- Postitused liidetud 10-08-10 11:37 ---------- Esimene postitus oli tehtud 09-08-10 19:48 ----------

 

Kurat, võtsime eile ventrilo kasutusele, sest siis pole jutuga delayd ja uskumatult häid ganke sai tehtud. Mängisin üle pika aja Soul Reaperit ja täitsa putsis kuidas ma sõin ikka.

21´ks minutiks oli sac stone ja bootsid olemas- hea farm.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Video peaks tegema küll, kuid vaid siis, kui uue arvuti saan, hetkel ei viitsi nussida.

 

---------- Postitused liidetud 18-08-10 13:54 ---------- Esimene postitus oli tehtud 17-08-10 18:14 ----------

 

Eile tegin ühe mängu, sain Flint´i ja esimest korda proovisin seda.

Tegin mängu jooksul oma esimese annihilationi ja see tekitas erektsiooni- 15 minti tegin teise ka otsa. 2xAnnihilation hiiroga keda mängisin esimene kord pole paha.

Panen video ka sellest õhtul ülesse, fucking hell.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.