Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kalastamine!

Soovitatud postitused

Arutelu kalastamise kohta siia

 

Ise käisin mingi 3 või 2 aastat tagasi kalal, saak polnud hea :D mingid noored veel, aga no ühe noore kala viisin ikka kassile majuspalaks, enam pole püüdnud, ehk 1 kord olengi kalal käinud koos perega, tgelt see suht failis

 

1. mingid vanad olid koguaeg oma sibula autodega kinni, isa pidi koguaeg välja tõmbama neid

2. head kohta ei leitud

3. tuult oli koguaeg liiga palju

 

aga vähemalt näkkas 2 noort kala :)

 

 

kui mõelda, kui olin veel mingi 4 või 5, siis käisin perega sportkalastusel, seal mõtetu, antakse õng kätte, sõõt otsa ja kohe kala hammustab, aga jah, kuidas on Teie kalastus kogemused? olete püüdnud? mitu korda? saite suure? mitu tükki?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ma kaisin alles hiljuti Uljaste jarve peal paadiga, sain paar ahvenat ning yhe rohusarje :) sarg tekitas jumala hasarti kui otsa tuli, eelmine aasta sai siis kaia sobraga haugi puudmas elusoodaga, tuli ka :) 2kilone haug tuli otsa :) seda oli tore valja sikutada umbes 2 minti.


dno.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ühe kala olen elus kinni saanud... :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Paar aastat tagasi sai enam-vähem iga päev järve peal, kalda ääres käidud kahvade vms asjadega.

Järsku, sõbraga vaatame, et pohh, mingi palk tuleb vee alt. Tulemus - 7.4kg haug.

 

Peale selle, eriti kogemusi pole. Väga harva saab paadiga käidud järve peal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

sõbra tiigis kogu aeg pyyame :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.