Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

~Helari tegemised~

Soovitatud postitused

VIP

Njh suht lahe oli ikka poodi minna:)

 

Aga WTF? Pood on 4km kaugusel ja edasi tagasi teeb see 8m?

 

Ujumas oli suht igav mingid venelased lasid seal ringi koguaeg:D


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mkm me mõtleme Ruusat,lol Võukülast nii lihtsalt küll Räpina ei sõidaks(20km vms)


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tere,

Päev algas pool üheksa, ärkasin üles mingite kärbeste pärast. Samas olid jalad sääskede poolt nii ära söödud, et sügelesid, kratsisin päris tükk aega:D

kui olin üles jõudnud, võtsin paar võileiba ja kohvi. Pärast sööki vaatasin mida Karm läpakas häkkis, seal sai oldud mingi ~1h.

Kell oli mingi 12 läbi, hakkasime tööle. Nimelt hakkasime põhupalle küüni ajama, kokku saime mingi 36 palli.

Kell oli kindlalt mingi 4 läbi, kui hakkasin loomadele süüa ette vedama, tuli Ruusa pealt päris sinine äikese pilv. Väga mõnus tuul tuli, taevas oli sünge. Jõudsin ühe kärutäie süüa ära vedada, ning hakkas vihma sadama, alguses hakkas aina kiiremini sadama, järsku voolas ikka täiega ja tuli isegi natuke rahet. Vedasin teise kärutäie ka ära ja läksin tuppa. Midagi polnud eriti teha, tegime karmiga mõned kabe mängud. Omasin karmi 2-1 vist.

Kui äike ära läks pidin minema vasikad ära jootma. Pärast seda ootas mind väga hull töö, hakkasime mustikaid puhastama, käsitsi. Täielik piin, isegi ema ja isa ei viitsinud seda teha:D . Pooleni jõudsime vist isegi ära. Homme lasen mustikad tolmuimejaga üle, praegu polnud plaati kust mustikad alla lasta.

 

Päikest(#)

 

Räpinas pannakse kell 6 pood kinni ?:D

Selvehall peaks juba minu arust kümneni lahti olema.

 

Ei, normaalne. Järgmine suvi ehk näeme.

Keep it going.

 

Jep, seda ta ongi. Me käisime Ruusa poes, SuperHüperMarket vms:D


#Karvased

sig.php?player=Koksaja

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Suht lahe oli palle lükata,pärast sai peal tagaajamist pelatud:)

aga jh ma kukkusin kui tegin suht suure vahega hüppe....


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tere jälle.

Ei mäletagi mis kell ärkasin. Võtsin kerge eine, kohe läksin välja, puhastasin need mustikad ära. Pärast sai neid karpi pandud ja külmkappi, küll seisavad, talvel hea võtta. Tegin moosi ka, see üks mu lemmikumatest moosidest.

Moos tehtud, panin selle ka külmkappi ja läksin arvuti.

Arvutis hakkas igav, mõtlesin et, läheks värviks natuke. Nii ma tegin, võtsin akna ette. Alguses tuli värvi maha kraapida, et uus värv ei hakkaks vanaga maha tulema. Tükk aega sai seal noaga nühitud. Võtsin paar naela/krampi välja, mille käigus murdus noa ots:D .

Kui aknalt oli värv maas, võtsin pintsli ja värvi ja asusin pintseldama. See värv oli nii halva katvusega, ei hakanud ilusti värvima, teadsin et pean nagunii teisekorra ka värvima.

Värvimise käigus vaatasin, et Karmi värvitud uks on kahtlane. Värvisin ka selle üle, nüüd sai palju ilusam. Lihtsalt see värv on nii halva katvusega, et peab teist korda värvima.

Aeg oli loomi sööta, kui see oli tehtud, läksin ma tuppa, natuke olin arvutis. Pärast käisin põllul kah ära ja mõtlesime ujuma minna.

Öeldud-tehtud, alguses kui vett vaatasin lainetas ikka väga mõnusalt ja ega vesi ise ka soe polnud. Kui veest välja tulid oli päris jahe olla, sest päris tugev tuul oli.

Kojujõudes ootasid laual vahvlid, päris maitsvad isegi:) .

Igatahes norm päev oli. Päikest (#)


#Karvased

sig.php?player=Koksaja

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Töörikas päev paistis olevat:D

ega ma vaatasin ise kh kui seal olin,et uks hakkas ära vajuma(värv maha tulema)

 

Edu.ee blogiga


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Töökas mees. Edu! ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tere,

Eelmist päeva mai hakka kirjutama, kuna midagi polnud teha lihtsalt, vihma sadas jne. Aa, muide tolle akna värvisin ära, teist korda.

 

Tänasest:

Ei mäleta midagi, kuna ärkasin jne. Igatahes karm tuli siia, täpselt sellel ajal kui ma sõin. Kohe läksime välja, kästi vasikaid joota.

Põllult tagasi, läksin emale appi. Aitasin tal heinu vedada, mida ta peenratelt kakkus. Vahepeal põikasin kõrvale ja lammutasin vana trepiesise ära. See oli nii ära mädanenud, et vajas lihtsalt vahetamist. Selle parandan arvatavasti homme. Heinad olid veetud, läksin tuppa. Käisin vaatasin mida karm teeb. Kui aeg oli välja minna, tuli mu sõber külla. Sõbraga läksime jalkat mängima, võtsime karmid kah kaasa. Pelasime jalkat mingi 1?

Kui jalkat enam ei viitsinud, läksime niisama ratastega sõitma. Sõitsime leevakule ja tagasi, otse sillale. Sillalt tagasi tulles leidsin ma 5 KR.

Kodus tagasi olles, läksin kohe sööma. Söögiks olid hautatud kapsad(üks mu lemmik toitudest).

Igatahes kell oli palju juba ja läksin vedasin lehmadele söögi ette. Pärast tekkis mõte, et paneks batuudi kokku(oli katki vahepeal, aga vend keevitas kokku). Alguses pidin batuudi aluse ära niitma trimmeriga. Ajasin oma trimmeri riietuse selga ja trimmerdama. Trimmeriga niidetud, siis panin batuudi kokku. Tegime ka mõned hüpped, pärast seda läksime ujuma. Vesi oli tegelikult külm, aga see ei andnud tunda, kuna koguaeg olin aktiivne.

 

Kesine päev igatahes. Päikest(#)


#Karvased

sig.php?player=Koksaja

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tere,

Räägin teile eilse päeva ära. Ärkasin kell 11. Võtsin väikese kohvi ja läksin välja, seal oli vaja ära parandada see trepiesine. Isa võttis trepi mõõdud ja läksime laudu lõikama. Lauad pidid olema 240 CM pikkad, kokku lõikasime 9 lauda. Nüüd pidime need ära hööveldama, lauad olid päris kõverad, niiet mõneltkohalt ei saanud höövel puutudagi. See oli ära tehtud, siis panime trepi "taladele" kallaku. Vanad "talad" olid ära ka mädanenud, niiet need pidime ka uued tegema. Otsisin lauad valmis, mõõdulint peale ja lõikama. Lauad olemas, läksin vahetasin ära vanade talalaudadega. Nii, nüüd pidin talad puidukaitse värviga ületõmbama, pruuni värvi said talad. Aeg oli lauad peale panna. Ennem tegin veel viimased mõõtmised, kallak jne.

Nüüd hakkasin aga laudu kinni lööma. Lõpptulemus oli väga ilus, lisasin seda puidukaitse värvi, see tegi "põranda" pruunikaks.

Vähemalt üks asi sai kaelast. Edasine oli suht lebotamine.

Õhtul sai ujumas käidud, vesi oli eelmisest käigust külmem. Õhtuks olin ma ikka väga väsinud, ei viitsinud arvuti kah tulla enam. Magama läksin mingi 23 paiku, vaatasin telekat.

Päikest(#)


#Karvased

sig.php?player=Koksaja

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.