Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

~Helari tegemised~

Soovitatud postitused

Tere Vahvlid!

 

Natuke endast:

Olen 16 aastane poiss, elan Räpina lähedal Võukülas.

Maal elades ei jää eriti vaba aega, kuid vahest seda tekkib. Tavaliselt olen selle aja väljas või arvutis.

 

Igatahes räägin ma teile tänasest päevast:

Päev algas umbes kell 10(siis ärkasin). Läksin sööma, aga midagi polnud süüa, kuna keegi polnud midagi teinud. Tegin mõned võileivad, nendega elasin õhtuni ära :D.

Oli aeg õue minna, seal parandati traktorit(keevitati), läksin kah viskasin oma pilgu peale.

Ja lõpuks oli aeg ise hakkata midagi tegema, läksin hakkasin oma maja värvima. Värviks oli mingi oranž, aga natuke tumedam. Tõmbasin seinad teist korda üle ära, värvi lõhn võttis pea kah valutama veits:hi: .

Umbes kell 15.00 läksin värvisin põranda liistud teist korda üle, et värv paremini kataks.

Kell oli mingi 16.00 tiksunud, siis hakkasin ma loomadele süüa ette vedama(seda teen ma igapäev).

Pärast seda läksin andsin vasikatele juua, sellega mu päev lõppeski.

Aa ja mingi kell 20.30 vms oli söögiaeg, sõin tanguputru(vist oli) Tegelikult oli söök päeval juba valmis, aga ei tahtnud süüa lihtsalt.

Tavaliselt ma käin õhtuti ujumas kah, aga täna ei viitsinud minna:D

 

Üritan teha kokkuvõtte igast päevast, Päikest (#)


#Karvased

sig.php?player=Koksaja

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

uuuu, huvitav, ootan järgmist jätku :) .


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tubli oled. Ise ei kujuta küll ennast ette maal.

Edu ja jaksu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Oeh, päev jälle möödas.

Täna ei viitsinud eriti midagi teha, aga midagi ikka tegin.

Ärkasin natuke pärast kümmet, sööma ja kohe läksin värvisin veel ühed põranda liistud ära(need oranž ruumi omad).

Pärast värvimist, tuli vend siia, ajas kombaini kuurist välja. Natuke putitati ja oli aeg vilja koristada.

 

Kunagi hiljem tegin isaga hapukapsaid. Pärast seda asusin igapäevaste toimingute juurde, vahepeal oli kombainil midagi häda ja pool põldu jäi koristamata. Põhiliselt oligi päev läbi. Ujumas käisin kah, aga vesi oli veits külm.

Kokkuvõttes väga lebo päev oli:D


#Karvased

sig.php?player=Koksaja

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oeh, päev jälle möödas.

Täna ei viitsinud eriti midagi teha, aga midagi ikka tegin.

Ärkasin natuke pärast kümmet, sööma ja kohe läksin värvisin veel ühed põranda liistud ära(need oranž ruumi omad).

Pärast värvimist, tuli vend siia, ajas kombaini kuurist välja. Natuke putitati ja oli aeg vilja koristada.

 

Kunagi hiljem tegin isaga hapukapsaid. Pärast seda asusin igapäevaste toimingute juurde, vahepeal oli kombainil midagi häda ja pool põldu jäi koristamata. Põhiliselt oligi päev läbi. Ujumas käisin kah, aga vesi oli veits külm.

Kokkuvõttes väga lebo päev oli:D

Kiidan veelkord su töökust, ma olen kindel et väga paljud vinguks juba selle põrandavärvimise ajal surnuks ennast, rääkimata need teised asjad ning sinujaoks lebo :D , tubli oled :D

Edu sulle


472a0e17baef46ae83e30d51dbac4844.0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui tihti linnas käid? Nagu suurtes kohtades? Tallinn jne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kui tihti linnas käid? Nagu suurtes kohtades? Tallinn jne.

 

Vahetevahel tuleb ette.

Tallinn on minujaoks liiga kaugel, ega sinna asja ka pole.Ega ma seda ei ütle, et ma seal käinud ei ole, aga lihtsalt pole asja sinna.


#Karvased

sig.php?player=Koksaja

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Eelmine päev jäi rääkimata, räägin ka selle ära.

Äratus oli mingi kell 9. Ärkasin mingi rämeda peavaluga.Täna oli kavas minna Põlva, uus ruuter osta jne.

Kohal oli ka Karm, kes tuli ka Põlva.

Uus ruuter maksis 1,2k, sai ka söögipoes käidud, mingit pahna ostsime kokku.

Tagasi jõudes oli kell mingi 2 vms. Ei viitsinud midagi teha, chillisime niisama, sõime jne.

Uue ruuteri käimasaamine võttis natuke aega, algul ei saanud aru, kuidas ma sealt Wifi välja võlun, pikkapeale sai muidugi asja.

Pärast seda asusin oma igapäevaste tegemiste juurde.

Oligi päev möödas.

 

Tänasest:

Äratus kell 9, üldse ei viitsinud tõusta, ainuke mida kuulsin oli, kuidas karm teises toas edasi-tagasi kõndis.

Väike kohvi ja paar pannkooki kõhtu, oli aeg välja minna.

Esimese asjana andis vend mulle töö, teha kuivatis olevas punkris väike puhastus. Asusin asja kallale. Võtsin harja ja läksin pühkisin seest puhtaks, seal eriti hea polnud olla, väga libe ja rämedalt tolmune.

Läksin arvuti, olin mingi 1h, siis tuli emal mõte hakkata esikut koristama.

See oli natuke lõbusam töö, sai igasuguseid vanu riideid selga proovitud:D

See koristamine võttis väga kaua aega, ei oska öelda kaua. Lõpptulemuseks oli 5 kotitäit vanu riideid, peaasi et esik sai puhtaks :).

Oli aeg asuda igapäevase töö juurde.

Pärast tuli karm mõttele minna poodi, olime natuke sõitnud, küsisin karmilt "Kuna pood kinni pannakse?" Karm: "kell 6, vist". Ühesõnaga saime veits omatud:D.

Õhtul käisin ujumas, väga soe vesi oli, mõnus:). Kojutulles ootas meid grillimine, pärast oli hea süüa.

Mõnus päev oli. Päikest (#)


#Karvased

sig.php?player=Koksaja

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kas Karm on su vend? Igaljuhul kui nii lugeda, tekib endalgi tahtmine maale minna ja maatööd teha. Kuid samas ma on nii laisk inimene, et iga päev ma seda kohe kindlasti ei viitsiks teha, harjunud ära juba selle passimisega ja niisama töllerdamisega. Kuid kusagil väga metsas ei tahaks ka elada, ma elan nagu väiksemas linnas ja siin on suht ok. :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Terekest!

Päev algas mul kell 10 läbi. Väike söök, nagu alati.

Väljas, esimese asjana mängisime karmiga veitse jalkat. Chillisime niisama, kuni kell oli jõudnud ~12.

Hakkasime küüni põrandat puhastama, et saaks uued põhupallid sisse vedada. Tööd sai tehtud 2 tundi. Selle eest saime veits raha.

Mõtlesime karmiga, et teeme ühe poe tripi, mis saigi teoks. Pood asub ~4km kaugusel, edasi-tagasi teeb see ~8m, ratastega käisime.

Kojujõudes istusime maha ja sõime, seda mida ostsime.

Kell oli vaikselt 4 saanud, pidin tööle minema. Põllult tagasi tulles, tuli selline tuulepuhang, puud olid ikka väga kõveras. Pole sellist asja varem näinud, muidu väga mõnus oli tuule käes olla.

Õhtul läksime ujuma, Võõpsu Beresje jõkke vms(ei pruugi õigesti kirjutatud olla). Vesi oli soe, aga veest väljas olles hakkas kiiresti külm, sest päris tugev tuul oli.

 

Õngi päev möödas.


#Karvased

sig.php?player=Koksaja

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.