Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Lapsepetjale töökaristus

Soovitatud postitused

VIP

See on muidugi vale et 35 korda helistati... ühe telefoni pealt saab kuus 10 korda max helistada.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Renn, kui sa tõesti sellega seotud oled, räägiksid veits lähemalt ja põhjalikumalt? :D

 

Nooh mida ma ikka räägin , ei mäleta kuidas ta mulle MSN i sai , aga üks õhtu hakkas kirjutama et rs acci tahad osta kõik levelid 99 , ma tahtsin , nii ytles et helista 900 ... ei m2leta edasi , siis andsin neid koode talle , ta ütles et see kõne maksab tegelt mingi 10 kr aint , olin loll ja hellasin , siis hakkas ütlema et sõber tahab ka jms .. kokku saatsin siis mingi 800-900 , nii , paar päeva hiljem ema sai sitaks kurjaks ja karjus .. , siis õde ytles et tule kaasa lähme menti , läksime , pärast veel emaga jms , ment vaatas arvutist kes see on selline ja tal jäi suu pähe lahti :D , siis hellasime mendis , võttis vastu , küsis kes oled , ment ütles " Tere , mina olen kontstaabel ...... " siis jäi vait ja pani ära ... , mu ema hiljem helistas ta emale , ta ei teadnud midagi sellest , ütles et hellab kohe tagasi , aga ei helland , trahv tehti ära ta emale aga meie rahast mis raisku läks pole sittagi ..


40546.png

NEE48x

46.22.208.201:27017

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

näh, 720h on väike karistus, mis te arvate et ta lõpetab scämmimise?:D

 

võiks 720x2 siis oleks juba normaalne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kõik arvutitest eemale, kõik välja. :D

 

Naljamees ikke:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Imelik veel see, et kui see Rate kõne käib, siis seal tädi ütleb ilusti välja, et kõnehind on 100EEK :D

 

Ja ma ei saa aru kuidas ta telefonilt 35 korda sai helistada, kui kuulimiit on 1000EEK?

 

Siis veel polnud seda limiiti minu teada.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See Hea Skiller laseb mõnusalt postcounti siin, koos selle ANDRE-ga..Viimasel ajal on iga teine postitus tema oma.

Sorry for offtopic aga pidin selle kuskil lihtsalt ära mainima.Kui midagi tarka postidada ei ole, siis ÄRA POSTITA!


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See Hea Skiller laseb mõnusalt postcounti siin, koos selle ANDRE-ga..Viimasel ajal on iga teine postitus tema oma.

Sorry for offtopic aga pidin selle kuskil lihtsalt ära mainima.Kui midagi tarka postidada ei ole, siis ÄRA POSTITA!

 

Mis kuradi postcounti? Postcount oleks see kui ma oleks "lahe" kirjutanud. Kui sul midagi viga on siis hoia see enda teada. Ja see, et ma igale poole kirjutan tähendab, et ma olen aktiivne. Mitte ei kommenteeri teiste tegevusi. See minu kirjutis küll postcount pole. Kirjutasin teema kohaselt ja kõik ok.

:thanks:


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei noh, kui oskad sõnad lahe teistmoodi ka kirjutada siis on normaalne.Lihtsalt sa tõstad mingisuguseid igivanasid teemasid üles.Vaevalt 17.Detsember tegid sa päevas mingi 30 postitust, kui ma ei eksi?

Vaevalt, et sul nii palju arukad juttu kuskil ajada on.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei noh, kui oskad sõnad lahe teistmoodi ka kirjutada siis on normaalne.Lihtsalt sa tõstad mingisuguseid igivanasid teemasid üles.Vaevalt 17.Detsember tegid sa päevas mingi 30 postitust, kui ma ei eksi?

Vaevalt, et sul nii palju arukad juttu kuskil ajada on.

 

Ma tõesti ei näinud seda 22 Juuli kirja. Aga mille kuradi päralt ta seal üleval teemade all ikka on?!

Põhimõttelielt nagu kleepsuna. Rustonia kui sul endal midagi tarka öelda ei ole siis ole vakka .

:thanks:


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei noh, kui oskad sõnad lahe teistmoodi ka kirjutada siis on normaalne.Lihtsalt sa tõstad mingisuguseid igivanasid teemasid üles.Vaevalt 17.Detsember tegid sa päevas mingi 30 postitust, kui ma ei eksi?

Vaevalt, et sul nii palju arukad juttu kuskil ajada on.

 

Ma tõesti ei näinud seda 22 Juuli kirja. Aga mille kuradi päralt ta seal üleval teemade all ikka on?!

Põhimõttelielt nagu kleepsuna. Rustonia kui sul endal midagi tarka öelda ei ole siis ole vakka .

:thanks:

See pole mitte põhimõtteliselt nagu kleepsuna, vaid see ongi kleepsuna :facepalm: .Ja see on seal seal kleepsuna sellepärast, et neid pettureid hoiatada.Saatsin sulle PM, et mitte siin teemas seda arutada. :worshippy:


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei noh, kui oskad sõnad lahe teistmoodi ka kirjutada siis on normaalne.Lihtsalt sa tõstad mingisuguseid igivanasid teemasid üles.Vaevalt 17.Detsember tegid sa päevas mingi 30 postitust, kui ma ei eksi?

Vaevalt, et sul nii palju arukad juttu kuskil ajada on.

 

Ma tõesti ei näinud seda 22 Juuli kirja. Aga mille kuradi päralt ta seal üleval teemade all ikka on?!

Põhimõttelielt nagu kleepsuna. Rustonia kui sul endal midagi tarka öelda ei ole siis ole vakka .

:thanks:

See pole mitte põhimõtteliselt nagu kleepsuna, vaid see ongi kleepsuna :facepalm: .Ja see on seal seal kleepsuna sellepärast, et neid pettureid hoiatada.Saatsin sulle PM, et mitte siin teemas seda arutada. :worshippy:

 

Siis ju ei ole vahet kas teema on üleeile tehtud või aasta tagasi. Ega tekst sellest ei muutu. Mis sa arvad, et kui keegi siia ei postita siis pettusi enam ei tule? Minuarust ongi foorum arutamise koht. Mitte, et iga postitusega pead vaatama, et 2 nädalat tagasi tehtud ja nüüd saan warni.

EDIT: Ja palun väga, kui sulle jääb ette et ma aktiivne liige olen või teen liiga palju postitusi, siis võin Henryga kontakteeruda ja lasta konto kustutada. Ei meeldi sellised inimesed kes iga mu liigutuse peale vinguvad.

:dry:


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.