Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Müüa servereid zone VPSil 9 eek/slot.

Soovitatud postitused

SUPERVIP

5'st serverist on asi kaugel. Hetkelt nii "jämedalt" arvutades siis kuskil ~15-20 kindlasti. Oleneb täiesti nende lahendusest mida täpsemalt ei tea.


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
5'st serverist on asi kaugel. Hetkelt nii "jämedalt" arvutades siis kuskil ~15-20 kindlasti. Oleneb täiesti nende lahendusest mida täpsemalt ei tea.

 

Kõik oleneb mis paketi ta zone VPS-st valis.

Seal mitu paketti, ju ta võttis II paketi sinna jah max 5 serverit.


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Rando, eksid.

 

Redrockil on 3-4 serverit (minu teada) olen nendes mänginud, mitte mingisugust lagi pole ning tabavus on hea!


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Nüüd ma ei imesta miks sul emaplaat ära sulas.

 

 

 

Tarka võib igaüks panna, fakte aga ei tea vist keegi?

i1-2.jpg

 

Tühju servereid võid sinna tõesti 5x üles lükata. Kui üks neist on täis siis teisi enam pole, või saad ilmatu laiahaardelise lagi osaliseks. Ehk selle pildi järgi saad enda 399.- kuus eest ühe 18 slotise serveri, mis arvatavasti täis olles siiski ikkagi lägib muude kehvade riistvaranäitajate tõttu.

 

1)

Nii lapsikut vastust ma tõesti ei oodanud. Imestama võtab lausa. Tarkvara küll emaplaati sulatama ei hakka :) kui me just ei räägi siin extreme overclokist ega muust sellisest mis ei puutu asjasse.

 

2) See pilt on küll ajast ja arust. Ei oska rääkida väga linuxi kohapealt aga isegi bottidega server ei võta 2gb ram'i. 16 kohaline basebuilder võtab näiteks tsipake üle 125mb ram'i. Rääkimatta veel ilma MODita serverist. Võibolla tõesti sinu linuxi/windowsi administreerimise oskused on kehvad/olematud aga selliseid näitajaid minu teadmised ei võlu kuskilt välja. Pealegi linuxi kernel vajab päris pikka seadistamist ,et hl mootor töötaks optimaalselt aga see selleks. Kui sa just ei räägi 2000fps serveritest või millestki sellest. Palju peal sul endal üldse jooksevad serverid ?

 

Kõik oleneb mis paketi ta zone VPS-st valis.

Seal mitu paketti, ju ta võttis II paketi sinna jah max 5 serverit.

 

Ma rääkisin muidu füüsilisest serverist ja sinna tekkivatest VPS'idest. Mitte mänguserveritest ega muust vaid füüsilisest rauast ikka.

Hea linuxi teadmistega tekitab III paketti üks 3 serverit umbes küll , oleneb MOD'ist ja muust sellisest. Ning kindlasti oleneb mis FPSi soovitakse


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
On ikka head serverid? Oleks siis plaanis tellida serverit.

 

Suksu serverid jooksevad kõik VPS peal.. peaks korras olema..

Suksul on praegu vist war3 server, surf server ja rpg server.

Ping on korras ja midagi halba pole õelda..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See vps jooksutab vaevu 2-3 serverit ilma lagita ära :)


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.