Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: Total 2146 Herb ja Farm 99:member 17 päeva

Soovitatud postitused

Crown, kellelt sa küsid? janekilt? oiii, tema on jah teadja et ma olen müünud/vahetanud/ostnud/scamminud tikega. mina ei pea janekit omanikuks sest ta sai vähe mängida. juhtus janekiga üks asi ja kõik, täpsustama ei hakka. Tike omanikud on olnud, algne omanik> mina > nüüd Cink. tule ja tõesta pildiga et Cink on 5-6s omanik...tolbajoob nahui , kui midagi tarka pole öelda siis võiksid selle pasaaugu kinni panna onju...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mina olin kolmas omanik ;) Ja selle kasutajaga on mind üle lastud. Mitte esimene omanik, aga see teine, tema teab andmeid siiamaani.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Crown, kellelt sa küsid? janekilt? oiii, tema on jah teadja et ma olen müünud/vahetanud/ostnud/scamminud tikega. mina ei pea janekit omanikuks sest ta sai vähe mängida. juhtus janekiga üks asi ja kõik, täpsustama ei hakka. Tike omanikud on olnud, algne omanik> mina > nüüd Cink. tule ja tõesta pildiga et Cink on 5-6s omanik...tolbajoob nahui , kui midagi tarka pole öelda siis võiksid selle pasaaugu kinni panna onju...

 

ma olen lihtsalt jälgunud seda kasutajat, janek oli kolmas, ta müüs selle siin foorumis maha vist, ehk siis sulle? sa müüsid cink'ile, ehk ta on 5s vöi enam omanik

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Janek. sa oled ikka veel taun. kuidas sa aru ei saa et mina ei võtnud seda ära. Tomilt on mõtetu küsida seda , ta raudselt ei mäleta, oli aega tagasi ka ikka. ütleme nii et. janek ei müünud seda edasi. näidake pilte ja proofe affikari. nahui te siin lamete lambist. ma ütlen ka et janek käib oma geipoisiga tantsimas ja skinead paneb vabsee oma ema onju....no tra kuhu se jutt kõlbab....minge hoidke suu kinni ja jälgige oma t*ra . mingi mõtetu arutelu käib siin. PROOOOOOOF NADA!!!! ja tõsi, kui ma oleks scammer, kas Cink omaks seda kasutajat siiamaani? mina ei ütleks et janek kolmas oli. kas sa oled omanik kui mängid max nädal aega?ja kui olekski. siis oleks järjekord selline: Tom, Allan, Janek, Allan, Cink. seega teoreetiliselt jah on ta viies, aga praktiliselt on maximum 4, mina ütleks 3-s. Crown, näita teemat või pilte et janek selle maha müüs. ma ei tea, mind igatahes ei koti, see on Cink-i valik, kas usub mind , kelle käes on acc olnud 2 korda või täiesti lambikaid jobikotte kes siin üritavad keegi olla. Sorry et reostan teemat siin aga kasutajat tuleb kaitsta korrektselt ja hoida eemale piidrid kes siin proovivad maha teha seda. mina olen oma jutus kindel,kuupäevaliselt ei oska nimetada kes/mida/kuna tegi, aga scammer ma pole igal juhul. janek võib rääkida mis tahes, mind ei kotigi sellise venna jutt. juhtus mis juhtus, asjad klaaritakse ära varsti. aga need mõtetud vennad, pange palun suud kinni.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Janek. sa oled ikka veel taun. kuidas sa aru ei saa et mina ei võtnud seda ära. Tomilt on mõtetu küsida seda , ta raudselt ei mäleta, oli aega tagasi ka ikka. ütleme nii et. janek ei müünud seda edasi. näidake pilte ja proofe affikari. nahui te siin lamete lambist. ma ütlen ka et janek käib oma geipoisiga tantsimas ja skinead paneb vabsee oma ema onju....no tra kuhu se jutt kõlbab....minge hoidke suu kinni ja jälgige oma t*ra . mingi mõtetu arutelu käib siin. PROOOOOOOF NADA!!!! ja tõsi, kui ma oleks scammer, kas Cink omaks seda kasutajat siiamaani? mina ei ütleks et janek kolmas oli. kas sa oled omanik kui mängid max nädal aega?ja kui olekski. siis oleks järjekord selline: Tom, Allan, Janek, Allan, Cink. seega teoreetiliselt jah on ta viies, aga praktiliselt on maximum 4, mina ütleks 3-s. Crown, näita teemat või pilte et janek selle maha müüs. ma ei tea, mind igatahes ei koti, see on Cink-i valik, kas usub mind , kelle käes on acc olnud 2 korda või täiesti lambikaid jobikotte kes siin üritavad keegi olla. Sorry et reostan teemat siin aga kasutajat tuleb kaitsta korrektselt ja hoida eemale piidrid kes siin proovivad maha teha seda. mina olen oma jutus kindel,kuupäevaliselt ei oska nimetada kes/mida/kuna tegi, aga scammer ma pole igal juhul. janek võib rääkida mis tahes, mind ei kotigi sellise venna jutt. juhtus mis juhtus, asjad klaaritakse ära varsti. aga need mõtetud vennad, pange palun suud kinni.

 

Mine vaata äkki saad anne turult tartust uued närvid omale. Ma üldse ei taju mida sa räuskad siin? Sina ei müü ju kasutajat, sul peaks olema kergelt pohhui ju mida keegi teine teeb selle acciga.

Pool sinu jutust on selline, naq see kasutaja oleks sinu käes ja see Cink oleks su sõber vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

lol see kasutaja minu käes idioot,mis kuradi sõber, sa mingi värd ve, ma ostsin talt kasutaja ja nüüd müün selle ära sa mine osta brain endale kuradi jobu. ma ei tea teda irliski ja mida sa tuled siia reostama sa tahad mingeid postitusi juurde saada we? Tõeline maun, kui öelda võiks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.